Štatistiky Kompletné dáta o firme

Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER

Dunajská Streda · Činnosti športových klubov

6 409 €tržby 2025 ▼ 81 %−15 849 €strata 2025

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 6. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

6 409 €tržby 2025 ▼ 81 %
−15 849 €strata 2025
  1. 22 : tržby 7 €, výsledok hospodárenia -47 244 €
  2. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  3. 24 : tržby 34 273 €, výsledok hospodárenia 6 930 €
  4. 25 : tržby 6 409 €, výsledok hospodárenia -15 849 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER (IČO 50565087) mala v roku 2025 tržby 6 409 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Štatutári Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER

Podľa Registra právnických osôb konajú za Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Richard Czinegeiný štatutárny orgán
Zalán Klempainý štatutárny orgán

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER

Za rok 2025 má Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER v závierke tržby 6 409 €, o 81,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −15 849 €. Závierky máme za 4 roky (2022 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 34 273 €.

Tržby 20256 409 €▼ −81,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−16 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20252 281 €
Vlastné imanie 20251 288 €
Záväzky 2025993 €43,5 % majetku
Zisková marža 2025−247,3 %medián odvetvia +3,5 %
Súčet výsledkov za 4 roky−56 tis. €2022 až 2025

Výkaz ziskov a strát Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER

Súvaha Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER

Všetky čísla zo závierok Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER (4 roky)
Čísla zo závierok Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20256 409 €−15 849 €2 281 €1 288 €993 €—−247,3 %
202434 273 €6 930 €13 870 €−4 130 €18 000 €—+20,2 %
2023——53 509 €53 509 €5 370 €——
20227 €−47 244 €1 019 €1 019 €——−674 914,3 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER?

Peniaze od štátu: Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER

Dátum vzniku Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER je 4. 11. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2022. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-49673
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 7 € · majetok 1 019 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 4, posledné tržby 6 409 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER

  • kluby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.

Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER v odvetví šport, zábava a rekreácia

Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 771 € (4 494 závierok), Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER má 6 409 €, čo je 32 % mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 610 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER 71. z 97.

V odvetví v okrese Dunajská Streda610aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 494Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia20 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Dunajská Streda ›

Sídlo Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER: Dunajská Streda

Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER sídli na adrese Ádorská 43, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 641 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 233.

Subjektov v obci Dunajská Streda6 641aktívnych
Subjektov v okrese Dunajská Streda24 233aktívnych
V tom istom odvetví610okres Dunajská Streda

Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›

Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER: IČO, sídlo a základné údaje

Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER (IČO 50565087) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 4. 11. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutármi sú Richard Czinege a Zalán Klempa. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 409 € a výsledok hospodárenia −15 849 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti športových klubov (SK NACE 9312)
Vznik4. 11. 2016
ObecDunajská Streda
OkresOkres Dunajská Streda
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 409 €, typická firma odvetvia 19 771 € (medián z 4 494 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

HI - TECH ELEKTRO s.r.o.HI-TECH CENTER s.r.o.Hi-Ten TENNIS & ACTIVITY CENTER s.r.o…PREGO s.r.o.4ENERGY GROUP a.s.

Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda

METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Dunajská Streda

XBS swimming academyŠamorínsky basketbalový klubTelovýchovná jednota Družstevník TopoľníkyŠportový klub DAC Dunajská StredaZápasnícky klub "Gladiátor" Šamorín, o. z.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť