MD Finance s.r.o.
Vyšná Kamenica · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
68 105 €tržby 2025 ▲ 22 %+8 591 €zisk 2025aktívna 10 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 39 722 €, výsledok hospodárenia 2 850 €
- 19 : tržby 31 821 €, výsledok hospodárenia 1 951 €
- 20 : tržby 35 889 €, výsledok hospodárenia 3 767 €
- 21 : tržby 60 832 €, výsledok hospodárenia 9 241 €
- 22 : tržby 65 146 €, výsledok hospodárenia 8 886 €
- 23 : tržby 49 711 €, výsledok hospodárenia 649 €
- 24 : tržby 55 633 €, výsledok hospodárenia 2 520 €
- 25 : tržby 68 105 €, výsledok hospodárenia 8 591 €
MD Finance s.r.o. (IČO 50530003) mala v roku 2025 tržby 68 105 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci MD Finance
MD Finance má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 6 826 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 6 826 € | — |
| 2024 | — | 4 337 € | — |
| 2023 | — | 1 586 € | — |
| 2022 | — | 1 489 € | — |
| 2021 | — | 1 304 € | — |
| 2020 | — | 1 127 € | — |
| 2019 | — | 975 € | — |
| 2018 | — | 3 030 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ MD Finance
Podľa Registra právnických osôb koná za MD Finance 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Spoločník MD Finance
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok MD Finance
Za rok 2025 má MD Finance v závierke tržby 68 105 €, o 22,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 591 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 68 105 €.
Výkaz ziskov a strát MD Finance
Najvyššie tržby: rok 2025, 68 105 €. Najnižšie: rok 2019, 31 821 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 68 105 € |
| 2024 | 55 633 € |
| 2023 | 49 711 € |
| 2022 | 65 146 € |
| 2021 | 60 832 € |
| 2020 | 35 889 € |
| 2019 | 31 821 € |
| 2018 | 39 722 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 0 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 38 455 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 591 € |
| 2024 | 2 520 € |
| 2023 | 649 € |
| 2022 | 8 886 € |
| 2021 | 9 241 € |
| 2020 | 3 767 € |
| 2019 | 1 951 € |
| 2018 | 2 850 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MD Finance
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +12,6 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MD Finance | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +12,6 % | +2,3 % |
| 2024 | +4,5 % | +2,1 % |
| 2023 | +1,3 % | +1,4 % |
| 2022 | +13,6 % | +1,3 % |
| 2021 | +15,2 % | +1,2 % |
| 2020 | +10,5 % | +1,1 % |
| 2019 | +6,1 % | +1,1 % |
| 2018 | +7,2 % | +1,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 7 rokov, najviac v roku 2021 (+69,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +22,4 % |
| 2024 | +11,9 % |
| 2023 | −23,7 % |
| 2022 | +7,1 % |
| 2021 | +69,5 % |
| 2020 | +12,8 % |
| 2019 | −19,9 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MD Finance
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 100 624 €, vlastné imanie 38 654 € a záväzky 61 970 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 100 624 € | 38 654 € | 61 970 € |
| 2024 | 75 861 € | 30 064 € | 45 797 € |
| 2023 | 30 506 € | 27 544 € | 2 962 € |
| 2022 | 32 805 € | 26 895 € | 5 910 € |
| 2021 | 17 116 € | 14 241 € | 2 875 € |
| 2020 | 11 433 € | 8 767 € | 2 666 € |
| 2019 | 18 084 € | 11 402 € | 6 682 € |
| 2018 | 23 587 € | 9 451 € | 14 136 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MD Finance (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68 105 € | 8 591 € | 100 624 € | 38 654 € | 61 970 € | 40 221 € | +12,6 % |
| 2024 | 55 633 € | 2 520 € | 75 861 € | 30 064 € | 45 797 € | 12 120 € | +4,5 % |
| 2023 | 49 711 € | 649 € | 30 506 € | 27 544 € | 2 962 € | 9 861 € | +1,3 % |
| 2022 | 65 146 € | 8 886 € | 32 805 € | 26 895 € | 5 910 € | 12 511 € | +13,6 % |
| 2021 | 60 832 € | 9 241 € | 17 116 € | 14 241 € | 2 875 € | 14 020 € | +15,2 % |
| 2020 | 35 889 € | 3 767 € | 11 433 € | 8 767 € | 2 666 € | 11 173 € | +10,5 % |
| 2019 | 31 821 € | 1 951 € | 18 084 € | 11 402 € | 6 682 € | 11 574 € | +6,1 % |
| 2018 | 39 722 € | 2 850 € | 23 587 € | 9 451 € | 14 136 € | 16 662 € | +7,2 % |
Riziko: zaplatí MD Finance?
Peniaze od štátu: MD Finance
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MD Finance
Dátum vzniku MD Finance je 8. 10. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40017/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 39 722 € · majetok 23 587 €
- Nový spoločník: Ing. Daniel MihaličSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120360946
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 68 105 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MD Finance
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vydavateľská činnosť
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné a marketingové služby
- Podriadený finančný agent v sektore poistenia a zaistenia, kapitálového trhu, prijímania vkladov, poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov, doplnkového dôchodkového sporenia a starobného dôchodkového sporenia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
MD Finance v odvetví maloobchod
MD Finance je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 963 závierok), MD Finance má 68 105 €, čo je 70 % mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 979 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MD Finance 135. z 271.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 975 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 714 €; 10 % firiem má viac než 1 460 523 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 170 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 975 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 714 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 460 523 € |
| MD Finance | 68 105 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- MD Finance
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MD Finance s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MD Finance | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 68 105 € | 97 643 € |
| 2024 | 55 633 € | 93 080 € |
| 2023 | 49 711 € | 95 712 € |
| 2022 | 65 146 € | 101 095 € |
| 2021 | 60 832 € | 87 423 € |
| 2020 | 35 889 € | 81 952 € |
| 2019 | 31 821 € | 85 155 € |
| 2018 | 39 722 € | 80 935 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MD Finance | 68 105 € |
|---|---|
| medián okresu Košice - okolie | 67 902 € |
| medián kraja | 110 989 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Torri s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 157 804 € (2024)
- STAVMIX RS s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 157 735 € (2015)
- BaMK s.r.o.Martin · tržby 157 727 € (2025)
- LOG - PRINT s.r.o.Kráľovský Chlmec · tržby 157 686 € (2025)
- Optika Lentiss Barlok s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 157 677 € (2025)
- MEGIF s. r. o.Svit · tržby 157 663 € (2025)
- ErPe-Fin s.r.o.Oborín · tržby 157 600 € (2025)
- SONUS, s.r.o.Dolný Kubín · tržby 157 587 € (2025)
- ATLASZ QUALITY s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 157 531 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MD Finance, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice - okolie ›
Sídlo MD Finance: Vyšná Kamenica
MD Finance sídli na adrese Vyšná Kamenica 117, 044 45 Vyšná Kamenica, okres Košice - okolie. V obci Vyšná Kamenica je 54 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 215.
Vyšná Kamenica: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
MD Finance: IČO, sídlo a základné údaje
MD Finance s.r.o. (IČO 50530003) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vyšná Kamenica, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 8. 10. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Ing. Daniel Mihalič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 68 105 € a výsledok hospodárenia +8 591 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 10. 2016 |
| Obec | Vyšná Kamenica |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) MD Finance s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 68 105 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 963 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Vyšná Kamenica
BVT systems s.r.o.BV Trading s.r.o.AGLAJA SK s.r.o.MEDICAL - LEX s. r. o.Rovo s.r.o.Všetky firmy v obci Vyšná Kamenica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Košice - okolie
Group car s. r. o.FISH MA-SK s.r.o.ManiGlo s. r. o.GREEN s.r.o.GROUP SK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.