Ivan design s.r.o.
Liptovský Mikuláš · Ostatné špecializované dizajnérske činnosti
1 028 €tržby 2025 ▼ 33 %+201 €zisk 2025aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 695 €
- 17 : tržby 3 952 €, výsledok hospodárenia 1 911 €
- 18 : tržby 1 567 €, výsledok hospodárenia 23 €
- 19 : tržby 2 960 €, výsledok hospodárenia 718 €
- 20 : tržby 1 499 €, výsledok hospodárenia 423 €
- 21 : tržby 758 €, výsledok hospodárenia 77 €
- 22 : tržby 2 148 €, výsledok hospodárenia 1 249 €
- 23 : tržby 847 €, výsledok hospodárenia 50 €
- 24 : tržby 1 525 €, výsledok hospodárenia 606 €
- 25 : tržby 1 028 €, výsledok hospodárenia 201 €
Ivan design s.r.o. (IČO 50510975) mala v roku 2025 tržby 1 028 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Ivan design
V roku 2025 mala Ivan design priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Ivan design
Podľa Registra právnických osôb koná za Ivan design 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník Ivan design
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. art. Juraj Ivan100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. art. Juraj Ivanod 11. 10. 2016 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Ivan design
Za rok 2025 má Ivan design v závierke tržby 1 028 €, o 32,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +201 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 3 952 €.
Výkaz ziskov a strát Ivan design
Najvyššie tržby: rok 2017, 3 952 €. Najnižšie: rok 2021, 758 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 028 € |
| 2024 | 1 525 € |
| 2023 | 847 € |
| 2022 | 2 148 € |
| 2021 | 758 € |
| 2020 | 1 499 € |
| 2019 | 2 960 € |
| 2018 | 1 567 € |
| 2017 | 3 952 € |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 1 roku z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 3 563 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 201 € |
| 2024 | 606 € |
| 2023 | 50 € |
| 2022 | 1 249 € |
| 2021 | 77 € |
| 2020 | 423 € |
| 2019 | 718 € |
| 2018 | 23 € |
| 2017 | 1 911 € |
| 2016 | −1 695 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Ivan design
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +19,6 %, medián odvetvia +9,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ivan design | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +19,6 % | +9,3 % |
| 2024 | +39,7 % | +5,3 % |
| 2023 | +5,9 % | +4,5 % |
| 2022 | +58,1 % | +4,6 % |
| 2021 | +10,2 % | +4,2 % |
| 2020 | +28,2 % | +3,6 % |
| 2019 | +24,3 % | +3,6 % |
| 2018 | +1,5 % | +4,1 % |
| 2017 | +48,4 % | +5,7 % |
| 2016 | — | +5,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 8 rokov, najviac v roku 2022 (+183,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −32,6 % |
| 2024 | +80,0 % |
| 2023 | −60,6 % |
| 2022 | +183,4 % |
| 2021 | −49,4 % |
| 2020 | −49,4 % |
| 2019 | +88,9 % |
| 2018 | −60,3 % |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Ivan design
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 6 070 €, vlastné imanie 5 701 € a záväzky 369 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 070 € | 5 701 € | 369 € |
| 2024 | 7 895 € | 7 541 € | 354 € |
| 2023 | 6 958 € | 6 935 € | 23 € |
| 2022 | 7 120 € | 6 886 € | 234 € |
| 2021 | 5 885 € | 5 857 € | 28 € |
| 2020 | 6 392 € | 6 380 € | 12 € |
| 2019 | 6 047 € | 5 957 € | 90 € |
| 2018 | 5 251 € | 5 239 € | 12 € |
| 2017 | 5 916 € | 5 216 € | 700 € |
| 2016 | 3 305 € | 3 305 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Ivan design (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 028 € | 201 € | 6 070 € | 5 701 € | 369 € | 551 € | +19,6 % |
| 2024 | 1 525 € | 606 € | 7 895 € | 7 541 € | 354 € | 946 € | +39,7 % |
| 2023 | 847 € | 50 € | 6 958 € | 6 935 € | 23 € | 59 € | +5,9 % |
| 2022 | 2 148 € | 1 249 € | 7 120 € | 6 886 € | 234 € | 1 466 € | +58,1 % |
| 2021 | 758 € | 77 € | 5 885 € | 5 857 € | 28 € | 91 € | +10,2 % |
| 2020 | 1 499 € | 423 € | 6 392 € | 6 380 € | 12 € | 478 € | +28,2 % |
| 2019 | 2 960 € | 718 € | 6 047 € | 5 957 € | 90 € | 1 006 € | +24,3 % |
| 2018 | 1 567 € | 23 € | 5 251 € | 5 239 € | 12 € | 109 € | +1,5 % |
| 2017 | 3 952 € | 1 911 € | 5 916 € | 5 216 € | 700 € | 2 462 € | +48,4 % |
| 2016 | — | −1 695 € | 3 305 € | 3 305 € | — | −1 539 € | — |
Riziko: zaplatí Ivan design?
Peniaze od štátu: Ivan design
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Ivan design
Dátum vzniku Ivan design je 11. 10. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/66470/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 3 305 €
- Nový spoločník: Mgr. art. Juraj IvanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 1 028 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ivan design
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Reklamné a marketingové služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Dizajnérske činnosti
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva
- Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva, slamy, šúpolia, prútia, korku
- Výroba kovového nábytku
- Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
- Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Ivan design v odvetví ostatné odborné a technické činnosti
Ivan design je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť ostatné špecializované dizajnérske činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 901 € (3 746 závierok), Ivan design má 1 028 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 152 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ivan design 44. z 44.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 615 €, polovica do 41 901 €, tri štvrtiny do 100 571 €; 10 % firiem má viac než 388 928 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 615 € |
| medián | 41 901 € |
| horný kvartil | 100 571 € |
| 10 % firiem má viac než | 388 928 € |
| Ivan design | 1 028 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Ivan design
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Ivan design s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Ivan design | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 028 € | 41 901 € |
| 2024 | 1 525 € | 39 518 € |
| 2023 | 847 € | 37 543 € |
| 2022 | 2 148 € | 34 993 € |
| 2021 | 758 € | 32 450 € |
| 2020 | 1 499 € | 29 380 € |
| 2019 | 2 960 € | 32 986 € |
| 2018 | 1 567 € | 34 356 € |
| 2017 | 3 952 € | 32 756 € |
| 2016 | — | 32 550 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Ivan design | 1 028 € |
|---|---|
| medián okresu Liptovský Mikuláš | 47 647 € |
| medián kraja | 46 586 € |
| medián Slovenska | 41 901 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CubePrint, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 384 € (2025)
- LiL Design s.r.o.Hlboké · tržby 2 368 € (2025)
- Ateliér Vendelín Vrtoch, s. r. o.Pezinok · tržby 2 341 € (2025)
- TECHAN s. r. o.Diviaky nad Nitricou · tržby 2 306 € (2025)
- ALUNA Consulting, s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 2 300 € (2025)
- DOMA projects s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 299 € (2025)
- LEDOX s. r. o.Poprad · tržby 2 287 € (2025)
- M-TAXI s.r.o.Partizánske · tržby 2 285 € (2025)
- Mundo s.r.o.Sľažany · tržby 2 280 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ivan design, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sídlo Ivan design: Liptovský Mikuláš
Ivan design sídli na adrese Roľnícka 464/25, 031 05 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 053 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 282.
Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›
Ivan design: IČO, sídlo a základné údaje
Ivan design s.r.o. (IČO 50510975) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 11. 10. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Mgr. art. Juraj Ivan. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 028 € a výsledok hospodárenia +201 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné špecializované dizajnérske činnosti (SK NACE 7414) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 10. 2016 |
| Obec | Liptovský Mikuláš |
| Okres | Okres Liptovský Mikuláš |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) Ivan design s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 028 €, typická firma odvetvia 41 901 € (medián z 3 746 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sieť prepojení firmy Ivan design
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Ivan design
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Ivan design
- Tendre20súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 500 €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 191 tis. €
- Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 800 €
- Výhry konkurentov121firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 400 €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen35 zmlúv za 3 roky · 267 646 € · naposledy 12. 8. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.29 zmlúv za 3 roky · 65 367 € · naposledy 15. 9. 2026Kreatívny inštitút Trenčín,n.o. Anglická verzia názvu je: Creative Institute Trenčín, n.o.20 zmlúv za 3 roky · 60 750 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 178 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš
Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.10) v okrese Liptovský Mikuláš
HELO-Stav s. r. o.Archeka s.r.o.AMOARTEM, s. r. o.hix design s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.