Permeo
Plášťovce · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
28 716 €tržby 2023+235 €zisk 2023aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby 28 716 €, výsledok hospodárenia 235 €
Permeo (IČO 50459091), sídlo Plášťovce, je v registri zapísaná od 25. 8. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár Permeo
Podľa Registra právnických osôb koná za Permeo 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Tržby, zisk a majetok Permeo
Za rok 2023 má Permeo v závierke tržby 28 716 €, a výsledok hospodárenia +235 €.
Výkaz ziskov a strát Permeo
Zisk v 1 roku, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 235 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | 235 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Permeo
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 3 773 €, vlastné imanie 3 773 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2023 | 3 773 € | 3 773 € |
| 2022 | 3 634 € | 3 634 € |
| 2021 | 19 454 € | 19 454 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Permeo (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 28 716 € | 235 € | 3 773 € | 3 773 € | — | — | +0,8 % |
| 2022 | — | 0 € | 3 634 € | 3 634 € | — | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 19 454 € | 19 454 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Permeo?
Permeo a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Permeo v objeme 2 800 € z rokov 2022 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Občianske združenie Ipeľ - Hont: 2 800 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2022, 2 800 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0 € |
| 2022 | 1 | 2 800 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Permeo
Dátum vzniku Permeo je 25. 8. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-49245
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 19 454 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Občianske združenie Ipeľ - Hont, hodnota zmluvy 2 800 €. Firma vznikla 25. 8. 2016.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Permeo
- rozvoj obce, regiónu, CR
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.
Permeo v odvetví členské organizácie
Permeo je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 8 800 € (10 601 závierok), Permeo má 28 716 €, čo je 3,3-násobok mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 1 212 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Permeo 44. z 277.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 344 €, polovica do 8 800 €, tri štvrtiny do 27 313 €; 10 % firiem má viac než 70 070 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 300 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 344 € |
| medián | 8 800 € |
| horný kvartil | 27 313 € |
| 10 % firiem má viac než | 70 070 € |
| Permeo | 28 716 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Permeo
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Permeo s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Permeo | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | 28 716 € | 8 800 € |
| 2022 | — | 8 098 € |
| 2021 | — | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| Permeo | 28 716 € |
|---|---|
| medián okresu Levice | 6 700 € |
| medián kraja | 7 047 € |
| medián Slovenska | 8 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Občianske združenie Sine MetuKomárno · tržby 68 135 € (2025)
- Rímskokatolícka farnosť sv. Kataríny Alexandrijskej, Vyšná ŠebastováVyšná Šebastová · tržby 68 014 € (2022)
- Trenčianske dobrovoľnícke centrum o.z.Trenčín · tržby 67 937 € (2024)
- Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku RužomberokRužomberok · tržby 67 818 € (2025)
- OZ RETT SYNDROMHrádok · tržby 67 733 € (2025)
- Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa – redemptoristiBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 67 657 € (2025)
- EdVantage n.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 67 567 € (2025)
- Rodičovské združenie pri Základnej škole Moskovská ul. 2 v Banskej BystriciBanská Bystrica · tržby 67 524 € (2025)
- BABADLO, n.o.Prešov · tržby 67 387 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Permeo, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Permeo: Plášťovce
Permeo sídli na adrese Plášťovce 381, 935 82 Plášťovce, okres Levice. V obci Plášťovce je 175 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 636.
Plášťovce: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›
Permeo: IČO, sídlo a základné údaje
Permeo (IČO 50459091) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Plášťovce, okres Levice. Dátum vzniku je 25. 8. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Peter Köpöncei. Za rok 2023 sú v závierke tržby 28 716 € a výsledok hospodárenia +235 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 25. 8. 2016 |
| Obec | Plášťovce |
| Okres | Okres Levice |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Permeo patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2023 mala 28 716 €, typická firma odvetvia 8 800 €, čo je 3,3-násobok mediánu (medián z 10 601 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Levice ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Obec PlášťovceK.P.C. Solutions s. r. o.Združenie obcí a miest Hontiansko…
Najväčšie firmy v obci Plášťovce
"H+H UNIPO", spol. s r.o.Prefa Bees s.r.o.ORESTAV, s.r.o.Dignitas n.o.ARSICUA spol. s r.o.Všetky firmy v obci Plášťovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Levice
Lienka Pomáha, n.o.Santea, n.o.Úsmev n.o.SHOWTIME DANCEČas pomoci, n.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.