Štatistiky Kompletné dáta o firme

VT-FEKAL s.r.o.

Vranov nad Topľou · Prevádzkovanie kultúrnych zariadení a lokalít

49 654 €tržby 2025 ▼ 0 %+14 181 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 3. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

49 654 €tržby 2025 ▼ 0 %
+14 181 €zisk 2025
  1. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 106 €
  2. 17 : tržby 5 622 €, výsledok hospodárenia 1 716 €
  3. 18 : tržby 18 143 €, výsledok hospodárenia 528 €
  4. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -76 €
  5. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
  6. 21 : tržby 14 693 €, výsledok hospodárenia 9 833 €
  7. 22 : tržby 40 928 €, výsledok hospodárenia 13 670 €
  8. 23 : tržby 49 165 €, výsledok hospodárenia 27 359 €
  9. 24 : tržby 49 768 €, výsledok hospodárenia 24 741 €
  10. 25 : tržby 49 654 €, výsledok hospodárenia 14 181 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

VT-FEKAL s.r.o. (IČO 50428136) mala v roku 2025 tržby 49 654 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci VT-FEKAL

osobné náklady v roku 2022 boli 210 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ VT-FEKAL

Podľa Registra právnických osôb koná za VT-FEKAL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.

Spoločník VT-FEKAL

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch VT-FEKAL
Podiely spoločníkov na vkladoch VT-FEKAL Stanislav Korčinský 100,0 %. Spolu 5 000 €. Stanislav Korčinský: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Stanislav Korčinský100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Stanislav Korčinskýod 27. 4. 2017 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok VT-FEKAL

Za rok 2025 má VT-FEKAL v závierke tržby 49 654 €, o 0,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +14 181 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 49 768 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 583 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202550 tis. €▼ −0,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202514 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202599 tis. €
Vlastné imanie 202595 tis. €
Záväzky 20254 055 €4,1 % majetku
Pridaná hodnota 202516 tis. €
Zisková marža 2025+28,6 %medián odvetvia +7,3 %
Súčet výsledkov za 10 rokov90 tis. €2016 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 583 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát VT-FEKAL

Súvaha VT-FEKAL

Všetky čísla zo závierok VT-FEKAL (10 rokov)
Čísla zo závierok VT-FEKAL po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202549 654 €14 181 €98 816 €94 761 €4 055 €16 092 €+28,6 %
202449 768 €24 741 €86 181 €80 580 €5 601 €29 226 €+49,7 %
202349 165 €27 359 €66 103 €55 840 €10 263 €32 414 €+55,6 %
202240 928 €13 670 €32 762 €28 480 €4 282 €17 058 €+33,4 %
202114 693 €9 833 €16 546 €14 811 €1 735 €11 655 €+66,9 %
2020—−84 €4 978 €4 978 €———
2019—−76 €5 062 €5 062 €———
201818 143 €528 €16 427 €5 139 €11 288 €632 €+2,9 %
20175 622 €1 716 €5 788 €4 610 €1 178 €2 457 €+30,5 %
2016—−2 106 €2 894 €2 894 €—−1 751 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí VT-FEKAL?

VT-FEKAL a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom VT-FEKAL z roku 2026.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20267. 2. 2026

História firmy VT-FEKAL

Dátum vzniku VT-FEKAL je 21. 7. 2016, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné meno: Dinosaurus s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33212/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 2 894 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým Dinosaurus s.r.o., odvtedy VT-FEKAL s.r.o.
  4. Nový spoločník: Stanislav KorčinskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 49 654 €.
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Benkovce. Firma vznikla 21. 7. 2016.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti VT-FEKAL

  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prevádzkovanie športových zariadení
  • Čistenie kanalizačných systémov
  • Diagnostika kanalizačných potrubí
  • Kuriérske služby
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.

VT-FEKAL v odvetví umelecké a zábavné činnosti

VT-FEKAL je v registri v odvetví Umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90), činnosť prevádzkovanie kultúrnych zariadení a lokalít. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 34 441 € (1 791 závierok), VT-FEKAL má 49 654 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Vranov nad Topľou je v tomto odvetví 24 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VT-FEKAL 5. z 13.

V odvetví v okrese Vranov nad Topľou24aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 791Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+7,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VT-FEKAL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Vranov nad Topľou ›

Sídlo VT-FEKAL: Vranov nad Topľou

VT-FEKAL sídli na adrese Bernolákova 1043/67, 093 01 Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. V obci Vranov nad Topľou je 3 640 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 037. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Vranov nad Topľou3 640aktívnych
Subjektov v okrese Vranov nad Topľou10 037aktívnych
V tom istom odvetví24okres Vranov nad Topľou
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Vranov nad Topľou: obyvatelia a dáta ›Okres Vranov nad Topľou ›Adresár firiem v okrese Vranov nad Topľou ›

VT-FEKAL: IČO, sídlo a základné údaje

VT-FEKAL s.r.o. (IČO 50428136) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. Dátum vzniku je 21. 7. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Stanislav Korčinský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 49 654 € a výsledok hospodárenia +14 181 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrevádzkovanie kultúrnych zariadení a lokalít (SK NACE 9031)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 7. 2016
Skoršie názvyDinosaurus s.r.o.
ObecVranov nad Topľou
OkresOkres Vranov nad Topľou
Vyrubená daň z príjmov1 583 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90) VT-FEKAL s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 49 654 €, typická firma odvetvia 34 441 € (medián z 1 791 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Vranov nad Topľou ›Umelecké a zábavné činnosti: tržby a mzdy ›Umelecké a zábavné činnosti v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Vranov nad Topľou ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

VT-KANAL sk s.r.o.MI-KANAL s.r.o.VT-BAGER s. r. o.VT-KANAL s.r.o.VT-SLUŽBY s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Vranov nad Topľou

STD DONIVO a.s.COOP Jednota, Vranov nad Topľou, spotrebné…Vranovská nemocnica, a.s.DMJ MARKET, s.r.o.UNIMONT - VMS, s.r.o.Všetky firmy v obci Vranov nad Topľou ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 90.04) v okrese Vranov nad Topľou

Benk Invest s.r.o.Tanečná škola folklóru, s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť