Štatistiky Kompletné dáta o firme

MILAMARE SPV 1 s.r.o.

Košice - Staré Mesto · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

129 €tržby 2025 ▼ 82 %+3 555 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 6. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

129 €tržby 2025 ▼ 82 %
+3 555 €zisk 2025
  1. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -211 €
  2. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -658 €
  3. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -153 €
  4. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -134 €
  5. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  6. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -64 €
  7. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -98 €
  8. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  9. 24 : tržby 698 €, výsledok hospodárenia 224 €
  10. 25 : tržby 129 €, výsledok hospodárenia 3 555 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MILAMARE SPV 1 s.r.o. (IČO 50355376) mala v roku 2025 tržby 129 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Konatelia MILAMARE SPV 1

Podľa Registra právnických osôb konajú za MILAMARE SPV 1 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Mgr. Monika Vaňovákonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Bobaľakonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.

Spoločníci MILAMARE SPV 1

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch MILAMARE SPV 1
Podiely spoločníkov na vkladoch MILAMARE SPV 1 Mgr. Monika Vaňová 50,0 %, Peter Bobaľa 50,0 %. Spolu 9 008 €. Mgr. Monika Vaňová: 4 504 €, 50,0 %Peter Bobaľa: 4 504 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Mgr. Monika Vaňová50,0 %
  • Peter Bobaľa50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Monika Vaňováod 9. 4. 2019 4 504 €50,0 %
Peter Bobaľaod 9. 4. 2019 4 504 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok MILAMARE SPV 1

Za rok 2025 má MILAMARE SPV 1 v závierke tržby 129 €, o 81,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 555 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 698 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025129 €▼ −81,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 555 €zisk
Majetok (aktíva) 202514 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 20252 124 €15,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025129 €
Zisková marža 2025+2 755,8 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 10 rokov2 461 €2016 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MILAMARE SPV 1

Súvaha MILAMARE SPV 1

Všetky čísla zo závierok MILAMARE SPV 1 (10 rokov)
Čísla zo závierok MILAMARE SPV 1 po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025129 €3 555 €13 593 €11 469 €2 124 €129 €+2 755,8 %
2024698 €224 €9 678 €7 914 €1 764 €698 €+32,1 %
2023—0 €14 014 €7 690 €6 324 €——
2022—−98 €13 978 €7 690 €6 288 €−1 500 €—
2021—−64 €9 245 €7 788 €1 457 €——
2020——9 245 €7 852 €1 393 €——
2019—−134 €8 745 €7 852 €893 €−21 €—
2018—−153 €8 857 €7 987 €870 €——
2017—−658 €8 840 €8 140 €700 €——
2016—−211 €8 837 €8 797 €40 €−3 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí MILAMARE SPV 1?

Peniaze od štátu: MILAMARE SPV 1

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MILAMARE SPV 1

Dátum vzniku MILAMARE SPV 1 je 2. 6. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39283/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 8 837 €
  3. Nový štatutár: Mgr. Monika VaňováKonateľ
  4. Nový spoločník: Mgr. Monika VaňováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Nový spoločník: Peter BobaľaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 129 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MILAMARE SPV 1

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu
  • Administratívne služby
  • Služby požičovní
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vydavateľská činnosť
  • Faktoring a forfaiting
  • Kuriérske služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
  • Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied
  • Vedenie účtovníctva
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Fotografické služby
  • Skladovanie a uskladňovanie
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Záložne
  • Finančný lízing

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.

MILAMARE SPV 1 v odvetví veľkoobchod

MILAMARE SPV 1 je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 249 € (14 223 závierok), MILAMARE SPV 1 má 129 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 851 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MILAMARE SPV 1 328. z 332.

V odvetví v okrese Košice I851aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 223Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MILAMARE SPV 1, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice I ›

Sídlo MILAMARE SPV 1: Košice - Staré Mesto

MILAMARE SPV 1 sídli na adrese Žriedlová 3, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 761 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 497. Na tej istej adrese je zapísaných 21 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Staré Mesto8 761aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 497aktívnych
V tom istom odvetví851okres Košice I
Na tej istej adrese21aktívnych subjektov

Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

MILAMARE SPV 1: IČO, sídlo a základné údaje

MILAMARE SPV 1 s.r.o. (IČO 50355376) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 2. 6. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutármi sú Mgr. Monika Vaňová a Peter Bobaľa. Za rok 2025 sú v závierke tržby 129 € a výsledok hospodárenia +3 555 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie9 008 €
Vznik2. 6. 2016
ObecKošice - Staré Mesto
OkresOkres Košice I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) MILAMARE SPV 1 s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 129 €, typická firma odvetvia 139 249 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SOLARTECH, s.r.o.MILAMARE s.r.o.MILAMARE SPV 3 s.r.o.MILAMARE SPV 2 s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto

Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Košice I

Diawin s.r.o.PNSKA, s.r.o.ENERGOGAZ, a.s.NOVÁTOR spol. s r.o.MHR - Trade s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť