ITALIAN PROJEKT s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Reštauračné činnosti
1 384 133 €tržby 2024 ▲ 2 %+76 027 €zisk 2024aktívna 10 rokov20 až 24 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 6 191 €, výsledok hospodárenia -21 362 €
- 17 : tržby 223 255 €, výsledok hospodárenia 24 320 €
- 18 : tržby 439 160 €, výsledok hospodárenia 57 558 €
- 19 : tržby 650 435 €, výsledok hospodárenia 34 020 €
- 20 : tržby 509 078 €, výsledok hospodárenia 18 756 €
- 21 : tržby 725 436 €, výsledok hospodárenia 5 063 €
- 22 : tržby 973 859 €, výsledok hospodárenia 78 257 €
- 23 : tržby 1 362 120 €, výsledok hospodárenia 182 977 €
- 24 : tržby 1 384 133 €, výsledok hospodárenia 76 027 €
ITALIAN PROJEKT s. r. o. (IČO 50344218) mala v roku 2024 tržby 1 384 133 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ITALIAN PROJEKT
ITALIAN PROJEKT má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 20 až 24 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 174 010 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 174 010 € | — |
| 2023 | — | 179 174 € | — |
| 2022 | — | 79 313 € | — |
| 2021 | — | 86 649 € | — |
| 2020 | — | 31 822 € | — |
| 2019 | — | 63 274 € | — |
| 2018 | — | 48 213 € | — |
| 2017 | — | 32 217 € | — |
| 2016 | — | 1 138 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ ITALIAN PROJEKT
Podľa Registra právnických osôb koná za ITALIAN PROJEKT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník ITALIAN PROJEKT
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Alfonso Puzella100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Alfonso Puzellaod 10. 12. 2021 | 5 050 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ITALIAN PROJEKT
Za rok 2024 má ITALIAN PROJEKT v závierke tržby 1 384 133 €, o 1,6 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +76 027 €. Závierky máme za 9 rokov (2016 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 1 384 133 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 14 995 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ITALIAN PROJEKT
Najvyššie tržby: rok 2024, 1 384 133 €. Najnižšie: rok 2016, 6 191 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 1 384 133 € |
| 2023 | 1 362 120 € |
| 2022 | 973 859 € |
| 2021 | 725 436 € |
| 2020 | 509 078 € |
| 2019 | 650 435 € |
| 2018 | 439 160 € |
| 2017 | 223 255 € |
| 2016 | 6 191 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 1 roku z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 455 616 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 76 027 € |
| 2023 | 182 977 € |
| 2022 | 78 257 € |
| 2021 | 5 063 € |
| 2020 | 18 756 € |
| 2019 | 34 020 € |
| 2018 | 57 558 € |
| 2017 | 24 320 € |
| 2016 | −21 362 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ITALIAN PROJEKT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,5 %, medián odvetvia +2,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ITALIAN PROJEKT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +5,5 % | +2,0 % |
| 2023 | +13,4 % | +1,0 % |
| 2022 | +8,0 % | −0,1 % |
| 2021 | +0,7 % | −2,5 % |
| 2020 | +3,7 % | −4,3 % |
| 2019 | +5,2 % | 0,0 % |
| 2018 | +13,1 % | 0,0 % |
| 2017 | +10,9 % | +0,3 % |
| 2016 | — | +0,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 7 rokov, najviac v roku 2018 (+96,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | +1,6 % |
| 2023 | +39,9 % |
| 2022 | +34,2 % |
| 2021 | +42,5 % |
| 2020 | −21,7 % |
| 2019 | +48,1 % |
| 2018 | +96,7 % |
| 2017 | +3 506,1 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ITALIAN PROJEKT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 697 648 €, vlastné imanie 447 763 € a záväzky 249 885 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 697 648 € | 447 763 € | 249 885 € |
| 2023 | 595 202 € | 371 736 € | 223 466 € |
| 2022 | 344 564 € | 188 759 € | 155 805 € |
| 2021 | 233 728 € | 110 502 € | 123 226 € |
| 2020 | 203 872 € | 105 439 € | 98 433 € |
| 2019 | 130 174 € | 86 683 € | 43 491 € |
| 2018 | 120 417 € | 65 566 € | 54 851 € |
| 2017 | 46 575 € | 8 008 € | 38 567 € |
| 2016 | 17 252 € | −16 312 € | 33 564 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ITALIAN PROJEKT (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 384 133 € | 76 027 € | 697 648 € | 447 763 € | 249 885 € | 361 081 € | +5,5 % |
| 2023 | 1 362 120 € | 182 977 € | 595 202 € | 371 736 € | 223 466 € | 418 574 € | +13,4 % |
| 2022 | 973 859 € | 78 257 € | 344 564 € | 188 759 € | 155 805 € | 223 389 € | +8,0 % |
| 2021 | 725 436 € | 5 063 € | 233 728 € | 110 502 € | 123 226 € | 127 962 € | +0,7 % |
| 2020 | 509 078 € | 18 756 € | 203 872 € | 105 439 € | 98 433 € | 70 396 € | +3,7 % |
| 2019 | 650 435 € | 34 020 € | 130 174 € | 86 683 € | 43 491 € | 122 647 € | +5,2 % |
| 2018 | 439 160 € | 57 558 € | 120 417 € | 65 566 € | 54 851 € | 143 521 € | +13,1 % |
| 2017 | 223 255 € | 24 320 € | 46 575 € | 8 008 € | 38 567 € | 70 880 € | +10,9 % |
| 2016 | 6 191 € | −21 362 € | 17 252 € | −16 312 € | 33 564 € | −20 132 € | −345,0 % |
Riziko: zaplatí ITALIAN PROJEKT?
ITALIAN PROJEKT a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom ITALIAN PROJEKT z roku 2021.
História firmy ITALIAN PROJEKT
Dátum vzniku ITALIAN PROJEKT je 26. 5. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/111688/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 6 191 € · majetok 17 252 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120300677
- Nový štatutár: Alfonso PuzellaKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš. Firma vznikla 26. 5. 2016.
- Nový spoločník: Alfonso PuzellaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 9, posledné tržby 1 384 133 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ITALIAN PROJEKT
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- Sprostredkovateľská činnosti v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosti v oblasti služieb
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Pohostinská činnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
ITALIAN PROJEKT v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
ITALIAN PROJEKT je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 78 424 € (6 856 závierok), ITALIAN PROJEKT má 1 384 133 €, čo je 18-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 820 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ITALIAN PROJEKT 42. z 421.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 914 €, polovica do 78 424 €, tri štvrtiny do 253 648 €; 10 % firiem má viac než 640 153 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 400 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 914 € |
| medián | 78 424 € |
| horný kvartil | 253 648 € |
| 10 % firiem má viac než | 640 153 € |
| ITALIAN PROJEKT | 1 384 133 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ITALIAN PROJEKT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ITALIAN PROJEKT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ITALIAN PROJEKT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 1 384 133 € | 78 424 € |
| 2023 | 1 362 120 € | 71 990 € |
| 2022 | 973 859 € | 59 132 € |
| 2021 | 725 436 € | 44 924 € |
| 2020 | 509 078 € | 47 466 € |
| 2019 | 650 435 € | 59 884 € |
| 2018 | 439 160 € | 57 619 € |
| 2017 | 223 255 € | 54 567 € |
| 2016 | 6 191 € | 52 133 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| ITALIAN PROJEKT | 1 384 133 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 135 945 € |
| medián kraja | 93 832 € |
| medián Slovenska | 78 424 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SHARKAM B&B CATERING s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 3 384 052 € (2024)
- EDAMAME s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 3 376 785 € (2024)
- Sapori uno s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 359 423 € (2025)
- LIMBA ŠK, spol. s r.o.Poprad · tržby 3 358 476 € (2025)
- HOOK, s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 3 337 024 € (2025)
- Pho, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 3 270 390 € (2025)
- STRACHAN, s. r. o.Ždiar · tržby 3 263 913 € (2025)
- Sport & Art spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 3 221 797 € (2024)
- STEAK s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 221 501 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ITALIAN PROJEKT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ITALIAN PROJEKT: Bratislava - Staré Mesto
ITALIAN PROJEKT sídli na adrese Michalská 7, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860. Na tej istej adrese je zapísaných 153 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
ITALIAN PROJEKT: IČO, sídlo a základné údaje
ITALIAN PROJEKT s. r. o. (IČO 50344218) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 26. 5. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Alfonso Puzella. Za rok 2024 sú v závierke tržby 1 384 133 € a výsledok hospodárenia +76 027 €, počet zamestnancov podľa registra je 20 až 24.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 050 € |
| Vznik | 26. 5. 2016 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 14 995 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) ITALIAN PROJEKT s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2024 mala 1 384 133 €, typická firma odvetvia 78 424 €, čo je 18-násobok mediánu (medián z 6 856 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy ITALIAN PROJEKT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ITALIAN PROJEKT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ITALIAN PROJEKT
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava999 zmlúv za 3 roky · 13 585 144 € · naposledy 13. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.250 zmlúv za 3 roky · 407 517 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 335 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Bratislava I
RESTON s.r.o.RAW FOOD s.r.o.RKI, spol. s r. o.Dejzy s.r.o.ALDENTE s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.