Štatistiky Kompletné dáta o firme

STASCOMSK, s.r.o.

Svidník · Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

3 600 €tržby 2025 ▼ 48 %+193 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

3 600 €tržby 2025 ▼ 48 %
+193 €zisk 2025
  1. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 622 €
  2. 17 : tržby 7 000 €, výsledok hospodárenia 3 907 €
  3. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -335 €
  4. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -41 €
  5. 20 : tržby 75 600 €, výsledok hospodárenia 3 902 €
  6. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -298 €
  7. 22 : tržby 400 €, výsledok hospodárenia -973 €
  8. 23 : tržby 3 600 €, výsledok hospodárenia -1 090 €
  9. 24 : tržby 6 900 €, výsledok hospodárenia 868 €
  10. 25 : tržby 3 600 €, výsledok hospodárenia 193 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

STASCOMSK, s.r.o. (IČO 50342746) mala v roku 2025 tržby 3 600 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci STASCOMSK

V roku 2025 mala STASCOMSK priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2016 boli 948 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 19. 10. 2026.

Konateľ STASCOMSK

Podľa Registra právnických osôb koná za STASCOMSK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ľuboš Špakkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Spoločníci STASCOMSK

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch STASCOMSK
Podiely spoločníkov na vkladoch STASCOMSK Ľuboš Špak 50,0 %, Vasyl Kyrlyk 50,0 %. Spolu 5 000 €. Ľuboš Špak: 2 500 €, 50,0 %Vasyl Kyrlyk: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ľuboš Špak50,0 %
  • Vasyl Kyrlyk50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ľuboš Špakod 28. 6. 2016 2 500 €50,0 %
Vasyl Kyrlykod 28. 6. 2016 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok STASCOMSK

Za rok 2025 má STASCOMSK v závierke tržby 3 600 €, o 47,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +193 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 75 600 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20253 600 €▼ −47,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025193 €zisk
Majetok (aktíva) 202515 tis. €
Vlastné imanie 20257 512 €
Záväzky 20257 666 €50,5 % majetku
Pridaná hodnota 20252 222 €
Zisková marža 2025+5,4 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 10 rokov2 511 €2016 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát STASCOMSK

Súvaha STASCOMSK

Všetky čísla zo závierok STASCOMSK (10 rokov)
Čísla zo závierok STASCOMSK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20253 600 €193 €15 178 €7 512 €7 666 €2 222 €+5,4 %
20246 900 €868 €21 193 €7 319 €13 874 €4 967 €+12,6 %
20233 600 €−1 090 €22 429 €6 451 €15 978 €2 950 €−30,3 %
2022400 €−973 €26 392 €7 541 €18 851 €80 €−243,2 %
2021—−298 €10 181 €8 514 €1 667 €−115 €—
202075 600 €3 902 €10 976 €8 812 €2 164 €4 596 €+5,2 %
2019—−41 €5 071 €4 910 €161 €——
2018—−335 €5 103 €4 951 €152 €−313 €—
20177 000 €3 907 €8 604 €5 285 €3 319 €589 €+55,8 %
2016—−3 622 €7 406 €1 378 €6 028 €−2 731 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí STASCOMSK?

Peniaze od štátu: STASCOMSK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy STASCOMSK

Dátum vzniku STASCOMSK je 28. 6. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33119/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 7 406 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120305484
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 3 600 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti STASCOMSK

  • počítačové služby
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • činnosť informačných kancelárií
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • reklamné a marketingové služby
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

STASCOMSK v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

STASCOMSK je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 932 € (12 898 závierok), STASCOMSK má 3 600 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Svidník je v tomto odvetví 76 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STASCOMSK 25. z 27.

V odvetví v okrese Svidník76aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 898Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STASCOMSK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Svidník ›

Sídlo STASCOMSK: Svidník

STASCOMSK sídli na adrese Kpt. Pavlíka 611/14, 089 01 Svidník, okres Svidník. V obci Svidník je 2 013 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 371. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Svidník2 013aktívnych
Subjektov v okrese Svidník5 371aktívnych
V tom istom odvetví76okres Svidník
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Svidník: obyvatelia a dáta ›Okres Svidník ›Adresár firiem v okrese Svidník ›

STASCOMSK: IČO, sídlo a základné údaje

STASCOMSK, s.r.o. (IČO 50342746) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svidník, okres Svidník. Dátum vzniku je 28. 6. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Ľuboš Špak. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 600 € a výsledok hospodárenia +193 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220)
Základné imanie5 000 €
Vznik28. 6. 2016
ObecSvidník
OkresOkres Svidník
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) STASCOMSK, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 600 €, typická firma odvetvia 53 932 € (medián z 12 898 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Svidník ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Svidník ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

LaS GROUP, s.r.o.AUSTIN, s.r.o.Austin Holding, s.r.o.LaL group, s. r. o.LaD GROUP, s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Svidník

GAME PLATFORMA s. r. o.Nemocnica arm. generála L. Svobodu Svidník…IC - AUMONT, s.r.o.Gras SK s.r.o.PSS SVIDNÍK, a.s.Všetky firmy v obci Svidník ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.02) v okrese Svidník

Pemador, s.r.o.Rockit SK, s. r. o.Zion Group s.r.o.d-fost s. r. o.DIIMAT s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť