SKYWORK s. r. o.
Handlová · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
9 100 €tržby 2025 ▲ 301 %+2 487 €zisk 2025aktívna 10 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 1 596 €, výsledok hospodárenia -60 €
- 17 : tržby 4 282 €, výsledok hospodárenia -1 463 €
- 18 : tržby 9 832 €, výsledok hospodárenia 34 €
- 19 : tržby 27 461 €, výsledok hospodárenia -575 €
- 20 : tržby 37 953 €, výsledok hospodárenia 225 €
- 21 : tržby 26 148 €, výsledok hospodárenia 186 €
- 22 : tržby 990 €, výsledok hospodárenia 146 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 2 267 €, výsledok hospodárenia 1 927 €
- 25 : tržby 9 100 €, výsledok hospodárenia 2 487 €
SKYWORK s. r. o. (IČO 50338986) mala v roku 2025 tržby 9 100 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci SKYWORK
SKYWORK má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 205 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 205 € | — |
| 2021 | — | 325 € | — |
| 2020 | — | 325 € | — |
| 2019 | — | 326 € | — |
| 2018 | — | 326 € | — |
| 2017 | — | 326 € | — |
| 2016 | — | 205 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ SKYWORK
Podľa Registra právnických osôb koná za SKYWORK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
Spoločník SKYWORK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Marek Radovský100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Marek Radovskýod 28. 11. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SKYWORK
Za rok 2025 má SKYWORK v závierke tržby 9 100 €, o 301,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 487 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 37 953 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 348 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát SKYWORK
Najvyššie tržby: rok 2020, 37 953 €. Najnižšie: rok 2022, 990 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 9 100 € |
| 2024 | 2 267 € |
| 2023 | — |
| 2022 | 990 € |
| 2021 | 26 148 € |
| 2020 | 37 953 € |
| 2019 | 27 461 € |
| 2018 | 9 832 € |
| 2017 | 4 282 € |
| 2016 | 1 596 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 4. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 3 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 2 907 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 487 € |
| 2024 | 1 927 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 146 € |
| 2021 | 186 € |
| 2020 | 225 € |
| 2019 | −575 € |
| 2018 | 34 € |
| 2017 | −1 463 € |
| 2016 | −60 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 4. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SKYWORK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +27,3 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SKYWORK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +27,3 % | +2,3 % |
| 2024 | +85,0 % | +2,1 % |
| 2023 | — | +1,4 % |
| 2022 | +14,7 % | +1,3 % |
| 2021 | +0,7 % | +1,2 % |
| 2020 | +0,6 % | +1,1 % |
| 2019 | −2,1 % | +1,1 % |
| 2018 | +0,3 % | +1,2 % |
| 2017 | −34,2 % | +1,7 % |
| 2016 | −3,8 % | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 4. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 7 rokov, najviac v roku 2025 (+301,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +301,4 % |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | −96,2 % |
| 2021 | −31,1 % |
| 2020 | +38,2 % |
| 2019 | +179,3 % |
| 2018 | +129,6 % |
| 2017 | +168,3 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 4. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SKYWORK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 9 475 €, vlastné imanie 7 907 € a záväzky 1 568 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9 475 € | 7 907 € | 1 568 € |
| 2024 | 5 768 € | 5 420 € | 348 € |
| 2023 | 3 507 € | 3 493 € | 14 € |
| 2022 | 3 507 € | 3 493 € | 14 € |
| 2021 | 4 402 € | 3 347 € | 1 055 € |
| 2020 | 5 660 € | 3 160 € | 2 500 € |
| 2019 | 3 792 € | 2 936 € | 856 € |
| 2018 | 5 670 € | 3 512 € | 2 158 € |
| 2017 | 6 079 € | 3 477 € | 2 602 € |
| 2016 | 5 461 € | 4 940 € | 521 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 4. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SKYWORK (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 100 € | 2 487 € | 9 475 € | 7 907 € | 1 568 € | 3 040 € | +27,3 % |
| 2024 | 2 267 € | 1 927 € | 5 768 € | 5 420 € | 348 € | 2 267 € | +85,0 % |
| 2023 | — | 0 € | 3 507 € | 3 493 € | 14 € | — | — |
| 2022 | 990 € | 146 € | 3 507 € | 3 493 € | 14 € | 242 € | +14,7 % |
| 2021 | 26 148 € | 186 € | 4 402 € | 3 347 € | 1 055 € | 1 284 € | +0,7 % |
| 2020 | 37 953 € | 225 € | 5 660 € | 3 160 € | 2 500 € | 1 392 € | +0,6 % |
| 2019 | 27 461 € | −575 € | 3 792 € | 2 936 € | 856 € | 556 € | −2,1 % |
| 2018 | 9 832 € | 34 € | 5 670 € | 3 512 € | 2 158 € | 655 € | +0,3 % |
| 2017 | 4 282 € | −1 463 € | 6 079 € | 3 477 € | 2 602 € | −495 € | −34,2 % |
| 2016 | 1 596 € | −60 € | 5 461 € | 4 940 € | 521 € | 145 € | −3,8 % |
Riziko: zaplatí SKYWORK?
Peniaze od štátu: SKYWORK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SKYWORK
Dátum vzniku SKYWORK je 14. 5. 2016, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné meno: NET s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56993/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 1 596 € · majetok 5 461 €
- Nový štatutár: Ing. Marek RadovskýKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Marek RadovskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým NET s.r.o., odvtedy SKYWORK s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 9 100 €.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120275641
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SKYWORK
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- reklamné a marketingové služby
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
SKYWORK v odvetví maloobchod
SKYWORK je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 600 € (17 961 závierok), SKYWORK má 9 100 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 1 436 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SKYWORK 308. z 350.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 972 €, polovica do 97 600 €, tri štvrtiny do 451 576 €; 10 % firiem má viac než 1 460 881 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 169 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 972 € |
| medián | 97 600 € |
| horný kvartil | 451 576 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 460 881 € |
| SKYWORK | 9 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- SKYWORK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SKYWORK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SKYWORK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 9 100 € | 97 600 € |
| 2024 | 2 267 € | 92 933 € |
| 2023 | — | 95 690 € |
| 2022 | 990 € | 101 074 € |
| 2021 | 26 148 € | 87 418 € |
| 2020 | 37 953 € | 81 940 € |
| 2019 | 27 461 € | 85 100 € |
| 2018 | 9 832 € | 80 906 € |
| 2017 | 4 282 € | 74 666 € |
| 2016 | 1 596 € | 63 558 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 4. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SKYWORK | 9 100 € |
|---|---|
| medián okresu Prievidza | 85 791 € |
| medián kraja | 102 694 € |
| medián Slovenska | 97 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 4. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ZIRCON SK, s. r. o.Kysucké Nové Mesto · tržby 22 309 € (2025)
- Tuli A Tuli s. r. o.Malacky · tržby 22 307 € (2025)
- ENGINEERING s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 22 294 € (2025)
- E&L centrum s. r. o.Šrobárová · tržby 22 291 € (2025)
- Paper Studio s.r.o.Studienka · tržby 22 283 € (2025)
- Kniš s.r.o.Spišské Vlachy · tržby 22 281 € (2025)
- Laser Creative s.r.o.Banská Bystrica · tržby 22 280 € (2025)
- T-fashionline s.r.o.Selce · tržby 22 276 € (2015)
- ESIMA s.r.o.Trebišov · tržby 22 272 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SKYWORK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Prievidza ›
Sídlo SKYWORK: Handlová
SKYWORK sídli na adrese Kpt. Nálepku 1232/20, 972 51 Handlová, okres Prievidza. V obci Handlová je 1 499 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 825.
Handlová: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›
SKYWORK: IČO, sídlo a základné údaje
SKYWORK s. r. o. (IČO 50338986) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Handlová, okres Prievidza. Dátum vzniku je 14. 5. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Ing. Marek Radovský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 9 100 € a výsledok hospodárenia +2 487 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 5. 2016 |
| Skoršie názvy | NET s.r.o. |
| Obec | Handlová |
| Okres | Okres Prievidza |
| Vyrubená daň z príjmov | 348 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 4. 10. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) SKYWORK s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 9 100 €, typická firma odvetvia 97 600 € (medián z 17 961 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Horolezecká škola JAMES, spol. s r.o.
Najväčšie firmy v obci Handlová
HUTIRA Slovakia s.r.o.Nemocnica AGEL Handlová s.r.o.HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o.APEX GAMING SK s.r.o.HANDLOVSKÁ ENERGETIKA, s.r.o.Všetky firmy v obci Handlová ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Prievidza
D-Nutrition s.r.o.Mainless s.r.o.ZUB PD, s. r. o.Borra s.r.o.VALENTÍNOVÁ.SK s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.