Štatistiky Kompletné dáta o firme

UltimateCarp s.r.o.

Stupava · Výroba vrchného ošatenia

105 497 €tržby 2025 ▲ 51 %+836 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

105 497 €tržby 2025 ▲ 51 %
+836 €zisk 2025
  1. 16 : tržby 14 €, výsledok hospodárenia -2 040 €
  2. 17 : tržby 2 468 €, výsledok hospodárenia -1 353 €
  3. 18 : tržby 1 235 €, výsledok hospodárenia -76 €
  4. 19 : tržby 5 628 €, výsledok hospodárenia neuvedený
  5. 21 : tržby 2 556 €, výsledok hospodárenia -244 €
  6. 22 : tržby 2 103 €, výsledok hospodárenia 62 €
  7. 23 : tržby 53 152 €, výsledok hospodárenia -41 €
  8. 24 : tržby 69 689 €, výsledok hospodárenia -614 €
  9. 25 : tržby 105 497 €, výsledok hospodárenia 836 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

UltimateCarp s.r.o. (IČO 50222082) mala v roku 2025 tržby 105 497 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci UltimateCarp

UltimateCarp má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 622 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ UltimateCarp

Podľa Registra právnických osôb koná za UltimateCarp 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Adam Bubničkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

Spoločník UltimateCarp

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch UltimateCarp
Podiely spoločníkov na vkladoch UltimateCarp Adam Bubnič 100,0 %. Spolu 5 000 €. Adam Bubnič: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Adam Bubnič100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Adam Bubničod 10. 1. 2020 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok UltimateCarp

Za rok 2025 má UltimateCarp v závierke tržby 105 497 €, o 51,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +836 €. Závierky máme za 9 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 105 497 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025105 tis. €▲ +51,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025836 €zisk
Majetok (aktíva) 2025137 tis. €
Vlastné imanie 202577 tis. €
Záväzky 202560 tis. €44,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025−31 tis. €
Zisková marža 2025+0,8 %medián odvetvia +3,5 %
Súčet výsledkov za 9 rokov−3 470 €2016 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát UltimateCarp

Súvaha UltimateCarp

Všetky čísla zo závierok UltimateCarp (9 rokov)
Čísla zo závierok UltimateCarp po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025105 497 €836 €136 608 €76 531 €60 077 €−30 803 €+0,8 %
202469 689 €−614 €92 483 €40 695 €51 788 €−15 590 €−0,9 %
202353 152 €−41 €69 919 €1 310 €68 609 €1 175 €−0,1 %
20222 103 €62 €3 291 €1 351 €1 940 €62 €+2,9 %
20212 556 €−244 €3 229 €1 289 €1 940 €−244 €−9,5 %
20195 628 €—1 532 €1 532 €———
20181 235 €−76 €8 639 €1 532 €7 107 €−76 €−6,2 %
20172 468 €−1 353 €8 600 €1 608 €6 992 €−732 €−54,8 %
201614 €−2 040 €3 134 €2 960 €174 €−2 024 €−14 571,4 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí UltimateCarp?

Peniaze od štátu: UltimateCarp

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy UltimateCarp

Dátum vzniku UltimateCarp je 16. 3. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/109873/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 14 € · majetok 3 134 €
  3. Nový štatutár: Adam BubničKonateľ
  4. Nový spoločník: Adam BubničSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120232686
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 105 497 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti UltimateCarp

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Textilná výroba
  • Odevná výroba
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.

UltimateCarp v odvetví výroba odevov

UltimateCarp je v registri v odvetví Výroba odevov (SK NACE 14), činnosť výroba vrchného ošatenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 41 347 € (1 163 závierok), UltimateCarp má 105 497 €, čo je 2,6-násobok mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 57 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je UltimateCarp 6. z 17.

V odvetví v okrese Malacky57aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 163Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia41 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb UltimateCarp, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Malacky ›

Sídlo UltimateCarp: Stupava

UltimateCarp sídli na adrese Ružová 1002/14, 900 31 Stupava, okres Malacky. V obci Stupava je 2 487 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 502. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Stupava2 487aktívnych
Subjektov v okrese Malacky14 502aktívnych
V tom istom odvetví57okres Malacky
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Stupava: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›

UltimateCarp: IČO, sídlo a základné údaje

UltimateCarp s.r.o. (IČO 50222082) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stupava, okres Malacky. Dátum vzniku je 16. 3. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Adam Bubnič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 105 497 € a výsledok hospodárenia +836 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba vrchného ošatenia (SK NACE 1421)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 3. 2016
ObecStupava
OkresOkres Malacky
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba odevov (SK NACE 14) UltimateCarp s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 105 497 €, typická firma odvetvia 41 347 €, čo je 2,6-násobok mediánu (medián z 1 163 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Výroba odevov: tržby a mzdy ›Výroba odevov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Stupava

DanCzek Bratislava, s.r.o.autoteam, s.r.o.Delikomat Slovensko, spol. s r.o.FUCHS OIL CORP. (SK), spol. s r.o.LJ Stav s. r. o.Všetky firmy v obci Stupava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 14.13) v okrese Malacky

TEX - PRINT výrobné družstvoZEDA, s.r.o.eSaty s. r. o.Arkeon s. r. o.MAREBLUE s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť