Štatistiky Kompletné dáta o firme

ONE LIFE EU s. r. o.

Banská Bystrica · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

4 750 €tržby 2025 ▲ 1 297 %+1 871 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 6. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

4 750 €tržby 2025 ▲ 1 297 %
+1 871 €zisk 2025
  1. 16 : tržby 33 669 €, výsledok hospodárenia 24 054 €
  2. 17 : tržby 4 300 €, výsledok hospodárenia 2 318 €
  3. 18 : tržby 33 424 €, výsledok hospodárenia 25 100 €
  4. 19 : tržby 7 060 €, výsledok hospodárenia 1 118 €
  5. 20 : tržby 16 700 €, výsledok hospodárenia 13 875 €
  6. 21 : tržby 2 250 €, výsledok hospodárenia 1 139 €
  7. 22 : tržby 100 €, výsledok hospodárenia -52 010 €
  8. 23 : tržby 19 150 €, výsledok hospodárenia 16 214 €
  9. 24 : tržby 340 €, výsledok hospodárenia -1 941 €
  10. 25 : tržby 4 750 €, výsledok hospodárenia 1 871 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ONE LIFE EU s. r. o. (IČO 50153960) mala v roku 2025 tržby 4 750 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci ONE LIFE EU

V roku 2025 mala ONE LIFE EU priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia ONE LIFE EU

Podľa Registra právnických osôb konajú za ONE LIFE EU 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Denys Opanasiukkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kateryna Opanasiukkonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

Spoločník ONE LIFE EU

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Denys Opanasiukspoločník

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok ONE LIFE EU

Za rok 2025 má ONE LIFE EU v závierke tržby 4 750 €, o 1 297,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 871 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 33 669 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20254 750 €▲ +1 297,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 871 €zisk
Majetok (aktíva) 202514 tis. €
Vlastné imanie 202513 tis. €
Záväzky 2025340 €2,5 % majetku
Pridaná hodnota 20252 321 €
Zisková marža 2025+39,4 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 10 rokov32 tis. €2016 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ONE LIFE EU

Súvaha ONE LIFE EU

Všetky čísla zo závierok ONE LIFE EU (10 rokov)
Čísla zo závierok ONE LIFE EU po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20254 750 €1 871 €13 512 €13 172 €340 €2 321 €+39,4 %
2024340 €−1 941 €11 641 €11 301 €340 €−1 500 €−570,9 %
202319 150 €16 214 €20 391 €17 478 €2 913 €19 150 €+84,7 %
2022100 €−52 010 €1 302 €1 264 €38 €100 €−52 010,0 %
20212 250 €1 139 €53 699 €53 274 €425 €2 121 €+50,6 %
202016 700 €13 875 €54 229 €52 134 €2 095 €16 694 €+83,1 %
20197 060 €1 118 €43 259 €38 259 €5 000 €1 951 €+15,8 %
201833 424 €25 100 €42 253 €37 141 €5 112 €31 934 €+75,1 %
20174 300 €2 318 €12 041 €12 041 €—3 039 €+53,9 %
201633 669 €24 054 €35 971 €29 054 €6 917 €31 029 €+71,4 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí ONE LIFE EU?

Peniaze od štátu: ONE LIFE EU

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ONE LIFE EU

Dátum vzniku ONE LIFE EU je 30. 1. 2016, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné meno: S-D Group s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/29168/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 33 669 € · majetok 35 971 €
  3. Nový štatutár: Denys OpanasiukKonateľ
  4. Nový spoločník: Denys OpanasiukSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Zmena obchodného menaPredtým S-D Group s.r.o., odvtedy ONE LIFE EU s. r. o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 4 750 €.
  7. Nový štatutár: Kateryna OpanasiukKonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ONE LIFE EU

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Služby požičovní
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
  • Predaj leteckých prepravných služieb
  • Kuriérske služby
  • Skladovanie a uskladňovanie
  • Počítačové služby
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Administratívne služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Reklamné a marketingové služby
  • Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
  • Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Poskytovanie služieb informátora

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

ONE LIFE EU v odvetví veľkoobchod

ONE LIFE EU je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 249 € (14 223 závierok), ONE LIFE EU má 4 750 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 222 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ONE LIFE EU 489. z 539.

V odvetví v okrese Banská Bystrica1 222aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 223Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ONE LIFE EU, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo ONE LIFE EU: Banská Bystrica

ONE LIFE EU sídli na adrese Bronzová 9A, 974 05 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 499 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 794.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 499aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 794aktívnych
V tom istom odvetví1 222okres Banská Bystrica

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

ONE LIFE EU: IČO, sídlo a základné údaje

ONE LIFE EU s. r. o. (IČO 50153960) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 30. 1. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutármi sú Denys Opanasiuk a Kateryna Opanasiuk. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 750 € a výsledok hospodárenia +1 871 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie5 000 €
Vznik30. 1. 2016
Skoršie názvyS-D Group s.r.o.
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) ONE LIFE EU s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 750 €, typická firma odvetvia 139 249 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Majsterium24 s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Banská Bystrica

AUTODIELYBB s.r.o.Belluria, s.r.o.FLEXIM spol. s r.o.BALTAXIA s. r.o.VIGO BB, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť