Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií"
Bratislava - Staré Mesto
27 000 €tržby 2016−15 905 €strata 2016zaniknutá 27. 5. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 27. 5. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -19 210 €
- 16 : tržby 27 000 €, výsledok hospodárenia -15 905 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -24 989 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -11 870 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 374 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -115 815 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -25 959 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -13 324 €
Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií" (IČO 50067354), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 5. 12. 2015 do 27. 5. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií"
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií"
Za rok 2016 má Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií" v závierke tržby 27 000 €, a výsledok hospodárenia −15 905 €.
Výkaz ziskov a strát Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií"
Zisk v 0 rokoch, strata v 8 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −228 446 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | −13 324 € |
| 2021 | −25 959 € |
| 2020 | −115 815 € |
| 2019 | −1 374 € |
| 2018 | −11 870 € |
| 2017 | −24 989 € |
| 2016 | −15 905 € |
| 2015 | −19 210 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií"
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 1 664 624 €, vlastné imanie −237 760 € a záväzky 1 902 384 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 1 664 624 € | −237 760 € | 1 902 384 € |
| 2021 | 1 629 429 € | −224 436 € | 1 853 865 € |
| 2020 | 1 557 068 € | −198 477 € | 1 755 545 € |
| 2019 | 1 494 275 € | −63 348 € | 1 557 623 € |
| 2018 | 1 496 046 € | −61 974 € | 1 558 020 € |
| 2017 | 1 166 407 € | −50 104 € | 1 216 511 € |
| 2016 | 956 099 € | −25 115 € | 981 214 € |
| 2015 | 8 933 € | −14 210 € | 23 143 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií" (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | −13 324 € | 1 664 624 € | −237 760 € | 1 902 384 € | −131 € | — |
| 2021 | — | −25 959 € | 1 629 429 € | −224 436 € | 1 853 865 € | −1 101 € | — |
| 2020 | — | −115 815 € | 1 557 068 € | −198 477 € | 1 755 545 € | −8 296 € | — |
| 2019 | — | −1 374 € | 1 494 275 € | −63 348 € | 1 557 623 € | −3 103 € | — |
| 2018 | — | −11 870 € | 1 496 046 € | −61 974 € | 1 558 020 € | −5 582 € | — |
| 2017 | — | −24 989 € | 1 166 407 € | −50 104 € | 1 216 511 € | −8 056 € | — |
| 2016 | 27 000 € | −15 905 € | 956 099 € | −25 115 € | 981 214 € | −5 347 € | −58,9 % |
| 2015 | — | −19 210 € | 8 933 € | −14 210 € | 23 143 € | −18 816 € | — |
Riziko: zaplatí Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií"?
Peniaze od štátu: Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií"
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií"
Dátum vzniku Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií" je 5. 12. 2015. Závierky v registri máme od roku 2015.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/107782/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 8 933 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 8.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií" v odvetví maloobchod
Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií" je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 63 558 € (19 888 závierok), Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií" má 27 000 €, čo je 42 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 704 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií" 771. z 1 064.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 943 €, polovica do 63 558 €, tri štvrtiny do 294 736 €; 10 % firiem má viac než 947 546 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 220 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 943 € |
| medián | 63 558 € |
| horný kvartil | 294 736 € |
| 10 % firiem má viac než | 947 546 € |
| Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií" | 27 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií"
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií" s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií" | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | 101 000 € |
| 2021 | — | 87 422 € |
| 2020 | — | 81 854 € |
| 2019 | — | 85 193 € |
| 2018 | — | 80 953 € |
| 2017 | — | 74 666 € |
| 2016 | 27 000 € | 63 558 € |
| 2015 | — | 72 940 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií" | 27 000 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 89 734 € |
| medián kraja | 63 046 € |
| medián Slovenska | 63 558 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EVOLUXE s. r. o.Žilina · tržby 68 241 € (2025)
- Dafol s. r. o.Cernina · tržby 68 234 € (2025)
- SANTÉ SK, s.r.o.Žilina · tržby 68 217 € (2025)
- TULIPA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 68 213 € (2025)
- PRIMA IP s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 68 169 € (2025)
- BK fingroup, s.r.o.Veľké Kapušany · tržby 68 165 € (2025)
- prodining s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 68 150 € (2025)
- DACHMONT SLOVAKIA, s.r.o.Chtelnica · tržby 68 150 € (2025)
- MyCoffee Retail, s. r. o., v konkurzeBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 68 122 € (2022)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií", posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›
Sídlo Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií": Bratislava - Staré Mesto
Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií" sídli na adrese Rybné námestie 1, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461. Na tej istej adrese je zapísaných 29 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií": IČO, sídlo a základné údaje
Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií" (IČO 50067354) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 5. 12. 2015, zánik je v registri zapísaný ku dňu 27. 5. 2023, po 7 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 27 000 € a výsledok hospodárenia −15 905 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47990 |
| Vznik | 5. 12. 2015 |
| Zánik | 27. 5. 2023 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií"
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií"
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Mishiko Holding s. r. o. "v likvidácií"
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy165zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 400 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 445 973 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR413 zmlúv za 3 roky · 1 590 343 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 717 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava I
TotalEnergies Marketing Slovensko s.r.o.Maynard s. r. o.DELTA DEFENCE, a.s. BratislavaManmall s. r. o.Trade Construct s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.