VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ZILES s.r.o.

Poprad · Služby pohostinstiev

96 705 €tržby 2025 ▼ 18 %+7 461 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

96 705 €tržby 2025 ▼ 18 %
+7 461 €zisk 2025
  1. 16 : tržby 106 838 €, výsledok hospodárenia 374 €
  2. 17 : tržby 68 392 €, výsledok hospodárenia -744 €
  3. 18 : tržby 88 921 €, výsledok hospodárenia -66 159 €
  4. 19 : tržby 92 324 €, výsledok hospodárenia 132 €
  5. 20 : tržby 129 153 €, výsledok hospodárenia 310 €
  6. 21 : tržby 125 305 €, výsledok hospodárenia 42 €
  7. 22 : tržby 118 834 €, výsledok hospodárenia 0 €
  8. 23 : tržby 109 322 €, výsledok hospodárenia 34 €
  9. 24 : tržby 118 266 €, výsledok hospodárenia 2 749 €
  10. 25 : tržby 96 705 €, výsledok hospodárenia 7 461 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ZILES s.r.o. (IČO 50067028) mala v roku 2025 tržby 96 705 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ZILES

ZILES má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 7 989 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ ZILES

Podľa Registra právnických osôb koná za ZILES 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník ZILES

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok ZILES

Za rok 2025 má ZILES v závierke tržby 96 705 €, o 18,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 461 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 129 153 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 965 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202597 tis. €▼ −18,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20257 461 €zisk
Majetok (aktíva) 202573 tis. €
Vlastné imanie 202516 tis. €
Záväzky 202557 tis. €78,2 % majetku
Pridaná hodnota 202514 tis. €
Zisková marža 2025+7,7 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 10 rokov−56 tis. €2016 až 2025
Vyrubená daň z príjmov965 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ZILES

Súvaha ZILES

Všetky čísla zo závierok ZILES (10 rokov)
Čísla zo závierok ZILES po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202596 705 €7 461 €73 239 €15 968 €57 271 €14 001 €+7,7 %
2024118 266 €2 749 €75 507 €8 507 €67 000 €11 018 €+2,3 %
2023109 322 €34 €92 212 €5 758 €86 454 €5 443 €0,0 %
2022118 834 €0 €0 €−9 798 €77 012 €−14 580 €0,0 %
2021125 305 €42 €70 995 €5 766 €65 229 €−4 501 €0,0 %
2020129 153 €310 €84 038 €5 817 €78 221 €12 087 €+0,2 %
201992 324 €132 €124 490 €5 507 €118 983 €11 199 €+0,1 %
201888 921 €−66 159 €76 090 €−60 785 €136 875 €−10 852 €−74,4 %
201768 392 €−744 €85 083 €4 630 €80 453 €−13 037 €−1,1 %
2016106 838 €374 €151 916 €5 374 €146 542 €15 763 €+0,4 %

Riziko: zaplatí ZILES?

ZILES a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom ZILES v objeme 6 989 € z rokov 2017 až 2020. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad: 6 989 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv6 989 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201724. 2. 2017

História firmy ZILES

Dátum vzniku ZILES je 1. 1. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32249/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 106 838 € · majetok 151 916 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120172406
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad, hodnota zmluvy 4 186 €. Firma vznikla 1. 1. 2016.
  5. Nový štatutár: Ing., Mgr. Zuzana ŠtrbíkováKonateľ
  6. Nový spoločník: Ing., Mgr. Zuzana ŠtrbíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 96 705 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ZILES

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • Odborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie
  • Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
  • Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • Výroba a montáž tieniacej techniky
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Vykonávanie odťahovej služby
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vydavateľská činnosť
  • Finančný leasing
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Faktoring a forfaiting
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Reklamné a marketingové služby
  • Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Verejné obstarávanie

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

ZILES v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

ZILES je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť služby pohostinstiev. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), ZILES má 96 705 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 518 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZILES 77. z 169.

V odvetví v okrese Poprad518aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 740Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZILES, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Poprad ›

Sídlo ZILES: Poprad

ZILES sídli na adrese Dostojevského 3311/35, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 473 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Poprad9 473aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 231aktívnych
V tom istom odvetví518okres Poprad
Na tej istej adrese10aktívnych subjektov

Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

ZILES: IČO, sídlo a základné údaje

ZILES s.r.o. (IČO 50067028) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 1. 1. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Ing., Mgr. Zuzana Štrbíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 96 705 € a výsledok hospodárenia +7 461 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSlužby pohostinstiev (SK NACE 5630)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 1. 2016
ObecPoprad
OkresOkres Poprad
Vyrubená daň z príjmov965 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) ZILES s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 96 705 €, typická firma odvetvia 78 685 € (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy ZILES

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ZILES

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ZILES

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy52zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu13odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

RED TIME, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Poprad

PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.30) v okrese Poprad

REKREATOUR, s.r.o.NEW CHICAGO, spol. s r.o.KING Gastro Service s.r.o.Citybowling Poprad, s.r.o.JM Cocktail s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk