Štatistiky Kompletné dáta o firme

Horax Longevity Group, s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

11 397 €tržby 2025 ▲ 59 884 %+1 920 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

11 397 €tržby 2025 ▲ 59 884 %
+1 920 €zisk 2025
  1. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -514 €
  2. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 681 €
  3. 17 : tržby 70 780 €, výsledok hospodárenia 2 448 €
  4. 18 : tržby 66 912 €, výsledok hospodárenia -10 248 €
  5. 19 : tržby 62 119 €, výsledok hospodárenia 432 €
  6. 20 : tržby 44 569 €, výsledok hospodárenia 5 151 €
  7. 21 : tržby 7 141 €, výsledok hospodárenia -3 895 €
  8. 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -84 €
  9. 24 : tržby 19 €, výsledok hospodárenia -81 €
  10. 25 : tržby 11 397 €, výsledok hospodárenia 1 920 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Horax Longevity Group, s. r. o. (IČO 48273066) mala v roku 2025 tržby 11 397 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Horax Longevity Group

V roku 2025 mala Horax Longevity Group priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2021 boli 2 274 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konatelia Horax Longevity Group

Podľa Registra právnických osôb konajú za Horax Longevity Group 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.

Spoločníci Horax Longevity Group

V registri sú zapísaní 4 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Horax Longevity Group
Podiely spoločníkov na vkladoch Horax Longevity Group PhDr. Boris Horák 35,0 %, prof. RNDr. DrSc. Katarína Horáková 35,0 %, Lukáš Horák 15,0 %, Matúš Horák 15,0 %. Spolu 5 000 €. PhDr. Boris Horák: 1 750 €, 35,0 %prof. RNDr. DrSc. Katarína Horáková: 1 750 €, 35,0 %Lukáš Horák: 750 €, 15,0 %Matúš Horák: 750 €, 15,0 %35,0 % najväčší podiel
  • PhDr. Boris Horák35,0 %
  • prof. RNDr. DrSc. Katarína Horáková35,0 %
  • Lukáš Horák15,0 %
  • Matúš Horák15,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
PhDr. Boris Horákod 25. 2. 2026 1 750 €35,0 %
prof. RNDr. DrSc. Katarína Horákováod 25. 2. 2026 1 750 €35,0 %
Lukáš Horákod 25. 2. 2026 750 €15,0 %
Matúš Horákod 25. 2. 2026 750 €15,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Horax Longevity Group

Za rok 2025 má Horax Longevity Group v závierke tržby 11 397 €, o 59 884,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 920 €. Závierky máme za 10 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 70 780 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202511 tis. €▲ +59 884,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 920 €zisk
Majetok (aktíva) 20257 016 €
Vlastné imanie 20256 676 €
Záväzky 2025340 €4,8 % majetku
Pridaná hodnota 20252 385 €
Zisková marža 2025+16,8 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 10 rokov−6 552 €2015 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Horax Longevity Group

Súvaha Horax Longevity Group

Všetky čísla zo závierok Horax Longevity Group (10 rokov)
Čísla zo závierok Horax Longevity Group po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202511 397 €1 920 €7 016 €6 676 €340 €2 385 €+16,8 %
202419 €−81 €−28 €−81 €53 €−81 €−426,3 %
20220 €−84 €13 141 €4 916 €8 225 €——
20217 141 €−3 895 €24 764 €−3 306 €28 070 €−767 €−54,5 %
202044 569 €5 151 €33 330 €588 €32 742 €8 206 €+11,6 %
201962 119 €432 €23 797 €−4 562 €28 359 €5 405 €+0,7 %
201866 912 €−10 248 €14 451 €−4 994 €19 445 €−7 032 €−15,3 %
201770 780 €2 448 €9 212 €5 254 €3 958 €4 253 €+3,5 %
2016—−1 681 €3 408 €2 805 €603 €−916 €—
2015—−514 €5 486 €4 486 €1 000 €−476 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Horax Longevity Group?

Peniaze od štátu: Horax Longevity Group

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Horax Longevity Group

Dátum vzniku Horax Longevity Group je 14. 8. 2015, teda pred 11 rokmi. Skoršie obchodné meno: Plat4M Distribution, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/105707/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015majetok 5 486 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120111807
  4. Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2017 firma vykázala 70 780 €.
  5. Nový spoločník: PhDr. Boris HorákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 11 397 €.
  7. Nový štatutár: prof. RNDr. DrSc. Katarína HorákováKonateľ
  8. Zmena obchodného menaPredtým Plat4M Distribution, s. r. o., odvtedy Horax Longevity Group, s. r. o.
  9. Nový spoločník: prof. RNDr. DrSc. Katarína HorákováSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Horax Longevity Group

  • Správa vlastného majetku
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Vydavateľská činnosť
  • Nadobúdanie a správa účastí v iných spoločnostiach
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov;
  • Výroba zdravotníckych pomôcok
  • Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.

Horax Longevity Group v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Horax Longevity Group je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 755 € (13 622 závierok), Horax Longevity Group má 11 397 €, čo je 24 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 4 216 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Horax Longevity Group 1 579. z 1 946.

V odvetví v okrese Bratislava I4 216aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 622Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Horax Longevity Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo Horax Longevity Group: Bratislava - Staré Mesto

Horax Longevity Group sídli na adrese Landererova 8, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 012 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 823. Na tej istej adrese je zapísaných 293 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto46 012aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 823aktívnych
V tom istom odvetví4 216okres Bratislava I
Na tej istej adrese293aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Horax Longevity Group: IČO, sídlo a základné údaje

Horax Longevity Group, s. r. o. (IČO 48273066) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 14. 8. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutármi sú Matúš Horák, PhDr. Boris Horák a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 11 397 € a výsledok hospodárenia +1 920 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 8. 2015
Skoršie názvyPlat4M Distribution, s. r. o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Horax Longevity Group, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 11 397 €, typická firma odvetvia 46 755 € (medián z 13 622 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Plat4M Production, spol. s r.o.Plat4M Books, s. r. o.Brandio s. r. o.Metro Media, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava I

Dell s.r.o.Development 5, s. r. o.Regional Card Processing Centre, s. r. o.Porpentina s.r.o.Workcontrol s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť