Martin Feník - ReSaM, s.r.o.
Levice · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
8 850 €tržby 2024 ▼ 65 %+2 160 €zisk 2024aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 12 672 €, výsledok hospodárenia 2 072 €
- 16 : tržby 47 554 €, výsledok hospodárenia 2 095 €
- 17 : tržby 26 180 €, výsledok hospodárenia 2 285 €
- 18 : tržby 12 897 €, výsledok hospodárenia 522 €
- 19 : tržby 24 998 €, výsledok hospodárenia 2 069 €
- 24 : tržby 8 850 €, výsledok hospodárenia 2 160 €
Martin Feník - ReSaM, s.r.o. (IČO 48218332) mala v roku 2024 tržby 8 850 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia Martin Feník - ReSaM
Podľa Registra právnických osôb konajú za Martin Feník - ReSaM 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločníci Martin Feník - ReSaM
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Martin Feník50,0 %
- MVDr. Silvia Feníková Snaková50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Martin Feníkod 30. 6. 2015 | 2 500 € | 50,0 % |
| MVDr. Silvia Feníková Snakováod 30. 6. 2015 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Martin Feník - ReSaM
Za rok 2024 má Martin Feník - ReSaM v závierke tržby 8 850 €, o 64,6 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +2 160 €. Závierky máme za 6 rokov (2015 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2016: 47 554 €.
Výkaz ziskov a strát Martin Feník - ReSaM
Najvyššie tržby: rok 2016, 47 554 €. Najnižšie: rok 2024, 8 850 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 8 850 € |
| 2019 | 24 998 € |
| 2018 | 12 897 € |
| 2017 | 26 180 € |
| 2016 | 47 554 € |
| 2015 | 12 672 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 0 rokoch z 6 rokov. Súčet za celé obdobie: 11 203 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 2 160 € |
| 2019 | 2 069 € |
| 2018 | 522 € |
| 2017 | 2 285 € |
| 2016 | 2 095 € |
| 2015 | 2 072 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Martin Feník - ReSaM
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +24,4 %, medián odvetvia +6,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Martin Feník - ReSaM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +24,4 % | +6,0 % |
| 2019 | +8,3 % | +3,2 % |
| 2018 | +4,0 % | +3,5 % |
| 2017 | +8,7 % | +5,1 % |
| 2016 | +4,4 % | +4,6 % |
| 2015 | +16,4 % | +4,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 5 rokov, najviac v roku 2016 (+275,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | −64,6 % |
| 2019 | +93,8 % |
| 2018 | −50,7 % |
| 2017 | −44,9 % |
| 2016 | +275,3 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Martin Feník - ReSaM
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 2 160 €, vlastné imanie 2 160 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2 160 € | 2 160 € | — |
| 2019 | 11 984 € | 11 984 € | — |
| 2018 | 10 241 € | 9 915 € | 326 € |
| 2017 | 9 393 € | 9 393 € | — |
| 2016 | 24 005 € | 9 167 € | 14 838 € |
| 2015 | 17 825 € | 7 072 € | 10 753 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Martin Feník - ReSaM (6 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8 850 € | 2 160 € | 2 160 € | 2 160 € | — | 2 160 € | +24,4 % |
| 2019 | 24 998 € | 2 069 € | 11 984 € | 11 984 € | — | 7 283 € | +8,3 % |
| 2018 | 12 897 € | 522 € | 10 241 € | 9 915 € | 326 € | 1 533 € | +4,0 % |
| 2017 | 26 180 € | 2 285 € | 9 393 € | 9 393 € | — | 2 954 € | +8,7 % |
| 2016 | 47 554 € | 2 095 € | 24 005 € | 9 167 € | 14 838 € | 8 775 € | +4,4 % |
| 2015 | 12 672 € | 2 072 € | 17 825 € | 7 072 € | 10 753 € | 3 631 € | +16,4 % |
Riziko: zaplatí Martin Feník - ReSaM?
Peniaze od štátu: Martin Feník - ReSaM
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Martin Feník - ReSaM
Dátum vzniku Martin Feník - ReSaM je 30. 6. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39099/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 12 672 € · majetok 17 825 €
- Nový spoločník: Martin FeníkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 6, posledné tržby 8 850 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Martin Feník - ReSaM
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Martin Feník - ReSaM v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Martin Feník - ReSaM je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 41 414 € (16 530 závierok), Martin Feník - ReSaM má 8 850 €, čo je 21 % mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 388 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Martin Feník - ReSaM 145. z 173.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 820 €, polovica do 41 414 €, tri štvrtiny do 131 071 €; 10 % firiem má viac než 506 605 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 019 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 820 € |
| medián | 41 414 € |
| horný kvartil | 131 071 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 605 € |
| Martin Feník - ReSaM | 8 850 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Martin Feník - ReSaM
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Martin Feník - ReSaM s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Martin Feník - ReSaM | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 8 850 € | 41 414 € |
| 2019 | 24 998 € | 41 617 € |
| 2018 | 12 897 € | 41 053 € |
| 2017 | 26 180 € | 40 920 € |
| 2016 | 47 554 € | 41 408 € |
| 2015 | 12 672 € | 40 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Martin Feník - ReSaM | 8 850 € |
|---|---|
| medián okresu Levice | 48 330 € |
| medián kraja | 42 914 € |
| medián Slovenska | 41 414 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- IVV, s.r.o.Komárno · tržby 22 304 € (2025)
- MAIA Group, s. r. o.Lehnice · tržby 22 290 € (2025)
- S2 Reality s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 22 290 € (2025)
- House factory, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 22 290 € (2025)
- Fair Trade Place, s. r. o.Senec · tržby 22 290 € (2025)
- Creo Art 2 s. r. o.Piešťany · tržby 22 273 € (2025)
- ABSOLUT TEAM, spol. s r.o.Bratislava · tržby 22 260 € (2013)
- TOMÁNKOVABratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 22 242 € (2023)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov - E.M. Šoltésovej 1574Zvolen · tržby 22 235 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Martin Feník - ReSaM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Martin Feník - ReSaM: Levice
Martin Feník - ReSaM sídli na adrese Ul. M.R. Štefánika 467/53, 934 01 Levice, okres Levice. V obci Levice je 6 004 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 545. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Levice: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›
Martin Feník - ReSaM: IČO, sídlo a základné údaje
Martin Feník - ReSaM, s.r.o. (IČO 48218332) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, okres Levice. Dátum vzniku je 30. 6. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutármi sú Martin Feník a MVDr. Silvia Feníková Snaková. Za rok 2024 sú v závierke tržby 8 850 € a výsledok hospodárenia +2 160 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 30. 6. 2015 |
| Obec | Levice |
| Okres | Okres Levice |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Martin Feník - ReSaM, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 8 850 €, typická firma odvetvia 41 414 € (medián z 16 530 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Levice ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›
Sieť prepojení firmy Martin Feník - ReSaM
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Martin Feník - ReSaM
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Martin Feník - ReSaM
- Tendre119súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie87výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
- Výhry konkurentov537firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 327 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Levicetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava184 zmlúv za 3 roky · 1 433 486 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava82 zmlúv za 3 roky · 21 292 863 € · naposledy 3. 9. 2026 Všetkých 592 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Levice
Haleon Levice, s.r.o.Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová…Cloetta Slovakia s.r.o.Camfil s.r.o.ŠPED-TRANS Levice, a.s.Všetky firmy v obci Levice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Levice
HK invest s.r.o.COR INVEST s.r.o.INVEST LEVICE 11 s.r.o.SV-INVEST s.r.o.LK PLUS, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.