VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

NEMKO s.r.o.

Senec · Maloobchod s textilom

27 105 €tržby 2025 ▲ 3 %+7 399 €zisk 2025

aktívna 11 rokov1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

27 105 €tržby 2025 ▲ 3 %
+7 399 €zisk 2025
  1. 15 : tržby 29 222 €, výsledok hospodárenia -117 €
  2. 16 : tržby 29 989 €, výsledok hospodárenia 352 €
  3. 17 : tržby 33 776 €, výsledok hospodárenia 294 €
  4. 18 : tržby 31 757 €, výsledok hospodárenia 68 €
  5. 19 : tržby 32 211 €, výsledok hospodárenia 161 €
  6. 20 : tržby 16 252 €, výsledok hospodárenia -5 060 €
  7. 21 : tržby 2 702 €, výsledok hospodárenia -13 173 €
  8. 22 : tržby 23 537 €, výsledok hospodárenia -1 246 €
  9. 23 : tržby 28 929 €, výsledok hospodárenia 106 €
  10. 24 : tržby 26 290 €, výsledok hospodárenia 969 €
  11. 25 : tržby 27 105 €, výsledok hospodárenia 7 399 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

NEMKO s.r.o. (IČO 48121479) mala v roku 2025 tržby 27 105 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci NEMKO

V roku 2025 mala NEMKO priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 12 493 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ NEMKO

Podľa Registra právnických osôb koná za NEMKO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník NEMKO

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch NEMKO
Podiely spoločníkov na vkladoch NEMKO Adriana Bondrová Gabrišková 100,0 %. Spolu 5 000 €. Adriana Bondrová Gabrišková: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Adriana Bondrová Gabrišková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Adriana Bondrová Gabriškováod 10. 4. 2015 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok NEMKO

Za rok 2025 má NEMKO v závierke tržby 27 105 €, o 3,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 399 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 33 776 €.

Tržby 202527 tis. €▲ +3,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20257 399 €zisk
Majetok (aktíva) 202567 tis. €
Vlastné imanie 2025−5 257 €
Záväzky 202572 tis. €107,9 % majetku
Pridaná hodnota 202517 tis. €
Zisková marža 2025+27,3 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 11 rokov−10 tis. €2015 až 2025

Výkaz ziskov a strát NEMKO

Súvaha NEMKO

Všetky čísla zo závierok NEMKO (11 rokov)
Čísla zo závierok NEMKO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202527 105 €7 399 €66 791 €−5 257 €72 048 €16 557 €+27,3 %
202426 290 €969 €66 262 €−12 656 €78 918 €13 476 €+3,7 %
202328 929 €106 €65 013 €−13 625 €78 638 €13 015 €+0,4 %
202223 537 €−1 246 €64 448 €−13 731 €78 179 €4 391 €−5,3 %
20212 702 €−13 173 €54 995 €−12 484 €67 479 €−9 011 €−487,5 %
202016 252 €−5 060 €58 429 €697 €57 732 €−257 €−31,1 %
201932 211 €161 €51 769 €5 757 €46 012 €7 355 €+0,5 %
201831 757 €68 €32 725 €5 596 €27 129 €4 944 €+0,2 %
201733 776 €294 €30 645 €5 528 €25 117 €3 625 €+0,9 %
201629 989 €352 €24 409 €5 235 €19 174 €4 186 €+1,2 %
201529 222 €−117 €20 596 €4 883 €15 713 €2 677 €−0,4 %

Riziko: zaplatí NEMKO?

NEMKO a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 11 zmlúv s dodávateľom NEMKO v objeme 37 128 € z rokov 2018 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Pezinok: 27 080 € v 7 zmluvách.

Zmluvy so štátom11Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv37 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201822. 3. 2018

História firmy NEMKO

Dátum vzniku NEMKO je 10. 4. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/103444/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 29 222 € · majetok 20 596 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok, hodnota zmluvy 3 126 €. Firma vznikla 10. 4. 2015.
  4. Nový spoločník: Adriana Bondrová GabriškováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 27 105 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti NEMKO

  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
  • skladovanie,
  • textilná výroba,
  • odevná výroba,
  • služby súvisiace so skrášľovaním tela,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

NEMKO v odvetví maloobchod

NEMKO je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s textilom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), NEMKO má 27 105 €, čo je 28 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 1 704 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NEMKO 276. z 374.

V odvetví v okrese Senec1 704aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 953Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NEMKO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Senec ›

Sídlo NEMKO: Senec

NEMKO sídli na adrese Hany Zelinovej 19/4680, 903 01 Senec, okres Senec. V obci Senec je 6 806 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 590.

Subjektov v obci Senec6 806aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 590aktívnych
V tom istom odvetví1 704okres Senec

Senec: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

NEMKO: IČO, sídlo a základné údaje

NEMKO s.r.o. (IČO 48121479) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, okres Senec. Dátum vzniku je 10. 4. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Adriana Bondrová Gabrišková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 27 105 € a výsledok hospodárenia +7 399 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieMaloobchod s textilom (SK NACE 4751)
Základné imanie5 000 €
Vznik10. 4. 2015
ObecSenec
OkresOkres Senec
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) NEMKO s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 27 105 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy NEMKO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu NEMKO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu NEMKO

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 000 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy775zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 tis. €
  • Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Senectypický nepokrytý dopyt 5,9 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

FRENETIK s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Senec

Scania Slovakia s.r.o.Volvo Group Slovakia, s.r.o.DHL Exel Slovakia, s. r. o.Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o.Tomra Sorting s. r. o.Všetky firmy v obci Senec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.51) v okrese Senec

Lenzi s.r.o.NAMASTE INDIA, s.r.o.TEXTBYT s. r. o.Danko Linda s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk