VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Taxi Liptov s.r.o.

Liptovský Mikuláš · Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu

3 102 €tržby 2019 ▼ 97 %−7 717 €strata 2019

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 102 €tržby 2019 ▼ 97 %
−7 717 €strata 2019
  1. 16 : tržby 789 €, výsledok hospodárenia -929 €
  2. 17 : tržby 236 370 €, výsledok hospodárenia 87 804 €
  3. 18 : tržby 100 690 €, výsledok hospodárenia -8 190 €
  4. 19 : tržby 3 102 €, výsledok hospodárenia -7 717 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Taxi Liptov s.r.o. (IČO 48118362), sídlo Liptovský Mikuláš, je v registri zapísaná od 10. 5. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 11

Spoločníci Taxi Liptov

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Taxi Liptov
Podiely spoločníkov na vkladoch Taxi Liptov Peter Mesároš 100,0 %. Spolu 10 000 €. Peter Mesároš: 10 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Peter Mesároš100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Mesárošod 10. 5. 2016 10 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Taxi Liptov

Za rok 2019 má Taxi Liptov v závierke tržby 3 102 €, o 96,9 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −7 717 €. Závierky máme za 4 roky (2016 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2017: 236 370 €.

Tržby 20193 102 €▼ −96,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2019−7 717 €strata
Majetok (aktíva) 2019161 tis. €
Vlastné imanie 201984 tis. €
Záväzky 201977 tis. €47,8 % majetku
Pridaná hodnota 2019−224 €
Zisková marža 2019−248,8 %medián odvetvia +1,3 %
Súčet výsledkov za 4 roky71 tis. €2016 až 2019

Výkaz ziskov a strát Taxi Liptov

Súvaha Taxi Liptov

Všetky čísla zo závierok Taxi Liptov (4 roky)
Čísla zo závierok Taxi Liptov po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20193 102 €−7 717 €161 321 €84 155 €77 166 €−224 €−248,8 %
2018100 690 €−8 190 €168 769 €88 820 €79 949 €23 532 €−8,1 %
2017236 370 €87 804 €141 670 €97 010 €44 660 €151 540 €+37,1 %
2016789 €−929 €10 455 €9 206 €1 249 €−160 €−117,7 %

Riziko: zaplatí Taxi Liptov?

Peniaze od štátu: Taxi Liptov

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Taxi Liptov

Dátum vzniku Taxi Liptov je 10. 5. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/65635/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 789 € · majetok 10 455 €
  3. Nový zápis v registri: JUDr. Miroslav HladSprávca konkurznej podstaty
  4. Nový spoločník: Peter MesárošSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Taxi Liptov

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Čistenie kanalizačných systémov
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosťv oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosťv oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • prevádzkovanie taxislužby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Taxi Liptov v odvetví zber a spracúvanie odpadu

Taxi Liptov je v registri v odvetví Zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38), činnosť skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 151 783 € (751 závierok), Taxi Liptov má 3 102 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 34 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Taxi Liptov 18. z 19.

V odvetví v okrese Liptovský Mikuláš34aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou751Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia152 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+1,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Taxi Liptov, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Dodávka vody, odpady a sanácia v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sídlo Taxi Liptov: Liptovský Mikuláš

Taxi Liptov sídli na adrese Jabloňová 518/3, 031 04 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 053 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 282. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Liptovský Mikuláš6 053aktívnych
Subjektov v okrese Liptovský Mikuláš13 282aktívnych
V tom istom odvetví34okres Liptovský Mikuláš
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›

Taxi Liptov: IČO, sídlo a základné údaje

Taxi Liptov s.r.o. (IČO 48118362) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 10. 5. 2016, na trhu je 10 rokov. Za rok 2019 sú v závierke tržby 3 102 € a výsledok hospodárenia −7 717 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSkládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu (SK NACE 3832)
Základné imanie10 000 €
Vznik10. 5. 2016
ObecLiptovský Mikuláš
OkresOkres Liptovský Mikuláš
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zber a spracúvanie odpadu (SK NACE 38) Taxi Liptov s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 3 102 €, typická firma odvetvia 151 783 € (medián z 751 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Zber a spracúvanie odpadu: tržby a mzdy ›Zber a spracúvanie odpadu v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sieť prepojení firmy Taxi Liptov

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Taxi Liptov

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Taxi Liptov

  • Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 266 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 630 tis. €
  • Končiace zmluvy32zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 32 tis. €
  • Výhry konkurentov112firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 58 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ROFIS, s.r.o.Slovpanel a.s.ROFIS GASTRO, s.r.o.ROFIS REALITY, s. r. o.RRD s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš

Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 38.21) v okrese Liptovský Mikuláš

Ľupčianka, s.r.o.KOUEX s.r.o.OZO - RECYCLING, s.r.o.Odpadový podnik Liptov, s. r. o.PARTYLAND.SK s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk