Lux Cargo s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
2 100 €tržby 2015−5 288 €strata 2015aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 2 100 €, výsledok hospodárenia -5 288 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 657 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 034 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -403 €
Lux Cargo s.r.o. (IČO 48113140), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 13. 5. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Lux Cargo
Podľa Registra právnických osôb koná za Lux Cargo 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník Lux Cargo
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Kristina Kirsanova100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Kristina Kirsanovaod 13. 5. 2015 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Lux Cargo
Za rok 2015 má Lux Cargo v závierke tržby 2 100 €, a výsledok hospodárenia −5 288 €.
Výkaz ziskov a strát Lux Cargo
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −8 382 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2019 | −403 € |
| 2018 | — |
| 2017 | −1 034 € |
| 2016 | −1 657 € |
| 2015 | −5 288 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Lux Cargo
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2019 mala súvaha majetok 6 206 €, vlastné imanie −3 389 € a záväzky 9 595 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2019 | 6 206 € | −3 389 € | 9 595 € |
| 2018 | 5 636 € | −2 979 € | 8 615 € |
| 2017 | 5 636 € | −2 979 € | 8 615 € |
| 2016 | 5 770 € | −1 945 € | 7 715 € |
| 2015 | 1 937 € | −288 € | 2 225 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Lux Cargo (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | — | −403 € | 6 206 € | −3 389 € | 9 595 € | −312 € | — |
| 2018 | — | — | 5 636 € | −2 979 € | 8 615 € | — | — |
| 2017 | — | −1 034 € | 5 636 € | −2 979 € | 8 615 € | −470 € | — |
| 2016 | — | −1 657 € | 5 770 € | −1 945 € | 7 715 € | −1 093 € | — |
| 2015 | 2 100 € | −5 288 € | 1 937 € | −288 € | 2 225 € | −5 225 € | −251,8 % |
Riziko: zaplatí Lux Cargo?
Peniaze od štátu: Lux Cargo
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Lux Cargo
Dátum vzniku Lux Cargo je 13. 5. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/104034/B
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120079808 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 2 100 € · majetok 1 937 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Lux Cargo
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Kuriérske služby
- Prenájom dopravných prostriedkov (pozemných, vodných, vzdušných)
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Vedenie účtovníctva
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Lux Cargo v odvetví veľkoobchod
Lux Cargo je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 98 091 € (17 068 závierok), Lux Cargo má 2 100 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 651 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Lux Cargo 557. z 576.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 599 €, polovica do 98 091 €, tri štvrtiny do 536 353 €; 10 % firiem má viac než 2 426 040 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 327 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 599 € |
| medián | 98 091 € |
| horný kvartil | 536 353 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 426 040 € |
| Lux Cargo | 2 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Lux Cargo
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Lux Cargo s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Lux Cargo | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | — | 120 319 € |
| 2018 | — | 118 273 € |
| 2017 | — | 106 235 € |
| 2016 | — | 97 886 € |
| 2015 | 2 100 € | 98 091 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| Lux Cargo | 2 100 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 123 623 € |
| medián kraja | 108 444 € |
| medián Slovenska | 98 091 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KPE, spol. s r. o.Prešov · tržby 4 784 € (2025)
- ALCSIRED, spol. s r.o.Selice · tržby 4 777 € (2025)
- á la maison, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 4 777 € (2025)
- FARMSYSTEMS s.r.o.Banská Bystrica · tržby 4 770 € (2025)
- GreenGraphene s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 4 764 € (2024)
- spnr NR, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 763 € (2015)
- BALBAN s. r. o.Martovce · tržby 4 750 € (2023)
- ONE LIFE EU s. r. o.Banská Bystrica · tržby 4 750 € (2025)
- V4 s.r.o.Žilina · tržby 4 740 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Lux Cargo, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava V ›
Sídlo Lux Cargo: Bratislava - Petržalka
Lux Cargo sídli na adrese Kopčianska 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 442 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 561. Na tej istej adrese je zapísaných 713 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Lux Cargo: IČO, sídlo a základné údaje
Lux Cargo s.r.o. (IČO 48113140) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 13. 5. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutárom je Kristina Kirsanova. Za rok 2015 sú v závierke tržby 2 100 € a výsledok hospodárenia −5 288 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 5. 2015 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Lux Cargo s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2015 mala 2 100 €, typická firma odvetvia 98 091 € (medián z 17 068 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy Lux Cargo
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Lux Cargo
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Lux Cargo
- Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 10 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.706 zmlúv za 3 roky · 577 241 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava592 zmlúv za 3 roky · 6 916 590 € · naposledy 15. 10. 2026Ministerstvo obrany SR270 zmlúv za 3 roky · 1 559 552 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 1 488 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Bratislava V
Central Solutions and Services Slovakia, s…Fenomeno s.r.o.ŠAFY production SK s.r.o.BioVendor Slovakia s. r. o.BATIST Medical SK, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.