AD Medical s.r.o.
Bánov · Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
18 660 €tržby 2025 ▼ 59 %−11 335 €strata 2025aktívna 11 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 15 : tržby 28 452 €, výsledok hospodárenia 6 869 €
- 16 : tržby 58 670 €, výsledok hospodárenia 6 741 €
- 17 : tržby 68 094 €, výsledok hospodárenia 4 446 €
- 18 : tržby 71 138 €, výsledok hospodárenia 17 999 €
- 19 : tržby 74 509 €, výsledok hospodárenia 15 374 €
- 20 : tržby 71 222 €, výsledok hospodárenia 16 867 €
- 21 : tržby 61 930 €, výsledok hospodárenia 7 444 €
- 22 : tržby 81 831 €, výsledok hospodárenia 14 285 €
- 23 : tržby 109 364 €, výsledok hospodárenia 26 803 €
- 24 : tržby 45 450 €, výsledok hospodárenia 3 757 €
- 25 : tržby 18 660 €, výsledok hospodárenia -11 335 €
AD Medical s.r.o. (IČO 48099481) mala v roku 2025 tržby 18 660 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci AD Medical
osobné náklady v roku 2024 boli 3 934 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 3 934 € | 2 900 € |
| 2023 | — | 9 105 € | 6 781 € |
| 2022 | — | 1 816 € | 1 800 € |
| 2021 | — | 2 425 € | 2 400 € |
| 2020 | — | 2 425 € | — |
| 2019 | — | 2 607 € | — |
| 2018 | — | 3 039 € | — |
| 2017 | — | 2 274 € | — |
| 2016 | — | 286 € | — |
Na čo išli osobné náklady v roku 2024
- Mzdy 74 % 2 900 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 1 034 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konatelia AD Medical
Podľa Registra právnických osôb konajú za AD Medical 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Spoločník AD Medical
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok AD Medical
Za rok 2025 má AD Medical v závierke tržby 18 660 €, o 58,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −11 335 €. Závierky máme za 11 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 109 364 €.
Výkaz ziskov a strát AD Medical
Najvyššie tržby: rok 2023, 109 364 €. Najnižšie: rok 2025, 18 660 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 18 660 € |
| 2024 | 45 450 € |
| 2023 | 109 364 € |
| 2022 | 81 831 € |
| 2021 | 61 930 € |
| 2020 | 71 222 € |
| 2019 | 74 509 € |
| 2018 | 71 138 € |
| 2017 | 68 094 € |
| 2016 | 58 670 € |
| 2015 | 28 452 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 1 roku z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: 109 250 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −11 335 € |
| 2024 | 3 757 € |
| 2023 | 26 803 € |
| 2022 | 14 285 € |
| 2021 | 7 444 € |
| 2020 | 16 867 € |
| 2019 | 15 374 € |
| 2018 | 17 999 € |
| 2017 | 4 446 € |
| 2016 | 6 741 € |
| 2015 | 6 869 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AD Medical
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −60,7 %, medián odvetvia +15,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AD Medical | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −60,7 % | +15,6 % |
| 2024 | +8,3 % | +16,0 % |
| 2023 | +24,5 % | +17,2 % |
| 2022 | +17,5 % | +16,1 % |
| 2021 | +12,0 % | +15,7 % |
| 2020 | +23,7 % | +14,2 % |
| 2019 | +20,6 % | +13,5 % |
| 2018 | +25,3 % | +11,4 % |
| 2017 | +6,5 % | +10,2 % |
| 2016 | +11,5 % | +10,9 % |
| 2015 | +24,1 % | +9,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 10 rokov, najviac v roku 2016 (+106,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −58,9 % |
| 2024 | −58,4 % |
| 2023 | +33,6 % |
| 2022 | +32,1 % |
| 2021 | −13,0 % |
| 2020 | −4,4 % |
| 2019 | +4,7 % |
| 2018 | +4,5 % |
| 2017 | +16,1 % |
| 2016 | +106,2 % |
| 2015 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AD Medical
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 85 775 €, vlastné imanie 46 239 € a záväzky 39 536 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 85 775 € | 46 239 € | 39 536 € |
| 2024 | 109 556 € | 57 574 € | 51 982 € |
| 2023 | 142 812 € | 96 828 € | 45 984 € |
| 2022 | 120 725 € | 90 025 € | 30 700 € |
| 2021 | 120 693 € | 75 740 € | 44 953 € |
| 2020 | 105 962 € | 68 296 € | 37 666 € |
| 2019 | 71 975 € | 51 429 € | 20 546 € |
| 2018 | 49 848 € | 36 055 € | 13 793 € |
| 2017 | 30 071 € | 18 056 € | 12 015 € |
| 2016 | 37 091 € | 13 610 € | 23 481 € |
| 2015 | 29 938 € | 6 869 € | 23 069 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AD Medical (11 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18 660 € | −11 335 € | 85 775 € | 46 239 € | 39 536 € | 12 703 € | −60,7 % |
| 2024 | 45 450 € | 3 757 € | 109 556 € | 57 574 € | 51 982 € | 29 706 € | +8,3 % |
| 2023 | 109 364 € | 26 803 € | 142 812 € | 96 828 € | 45 984 € | 48 720 € | +24,5 % |
| 2022 | 81 831 € | 14 285 € | 120 725 € | 90 025 € | 30 700 € | 36 572 € | +17,5 % |
| 2021 | 61 930 € | 7 444 € | 120 693 € | 75 740 € | 44 953 € | 21 627 € | +12,0 % |
| 2020 | 71 222 € | 16 867 € | 105 962 € | 68 296 € | 37 666 € | 32 876 € | +23,7 % |
| 2019 | 74 509 € | 15 374 € | 71 975 € | 51 429 € | 20 546 € | 38 921 € | +20,6 % |
| 2018 | 71 138 € | 17 999 € | 49 848 € | 36 055 € | 13 793 € | 30 492 € | +25,3 % |
| 2017 | 68 094 € | 4 446 € | 30 071 € | 18 056 € | 12 015 € | 29 763 € | +6,5 % |
| 2016 | 58 670 € | 6 741 € | 37 091 € | 13 610 € | 23 481 € | 18 724 € | +11,5 % |
| 2015 | 28 452 € | 6 869 € | 29 938 € | 6 869 € | 23 069 € | 9 378 € | +24,1 % |
Riziko: zaplatí AD Medical?
AD Medical a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom AD Medical z roku 2022.
História firmy AD Medical
Dátum vzniku AD Medical je 14. 5. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38860/N
- Nový štatutár: Dana KsseibiKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 28 452 € · majetok 29 938 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Záchranná zdravotná služba Bratislava. Firma vznikla 14. 5. 2015.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 11, posledné tržby 18 660 €.
- Nový spoločník: MUDr. Adib KsseibiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AD Medical
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.
- Reklamné a marketingové služby.
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb.
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby.
- Počítačové služby.
- Prenájom hnuteľných vecí.
- Poskytovanie sociálnych služieb.
- Výkon samostatnej zdravotníckej praxe v študijnom odbore všeobecné lekárstvo, v špecializovanom odbore anestéziológia a intenzívna medicína.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.
AD Medical v odvetví zdravotníctvo
AD Medical je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti špeciálnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 699 € (6 339 závierok), AD Medical má 18 660 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 305 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AD Medical 180. z 187.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 116 291 €, polovica do 182 699 €, tri štvrtiny do 285 460 €; 10 % firiem má viac než 569 890 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 62 348 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 116 291 € |
| medián | 182 699 € |
| horný kvartil | 285 460 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 890 € |
| AD Medical | 18 660 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- AD Medical
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AD Medical s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AD Medical | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 18 660 € | 182 699 € |
| 2024 | 45 450 € | 175 576 € |
| 2023 | 109 364 € | 163 144 € |
| 2022 | 81 831 € | 137 670 € |
| 2021 | 61 930 € | 124 859 € |
| 2020 | 71 222 € | 106 832 € |
| 2019 | 74 509 € | 104 573 € |
| 2018 | 71 138 € | 91 372 € |
| 2017 | 68 094 € | 83 292 € |
| 2016 | 58 670 € | 80 644 € |
| 2015 | 28 452 € | 74 470 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AD Medical | 18 660 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Zámky | 172 628 € |
| medián kraja | 176 988 € |
| medián Slovenska | 182 699 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AETERIS s. r. o.Nitra · tržby 44 850 € (2025)
- MUDr. Ján Žužič, s. r. o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 810 € (2019)
- OČNÁ KLINIKA OCULEX s.r.o.Prešov · tržby 44 770 € (2025)
- MedExp, s.r.o.Most pri Bratislave · tržby 44 743 € (2025)
- TRIPED, s.r.o.Detva · tržby 44 634 € (2025)
- Suburbia s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 609 € (2025)
- MUDr. Eva Luptáková, s.r.o.Štrba · tržby 44 605 € (2025)
- Estimed s.r.o.Martin · tržby 44 449 € (2025)
- Sulo Dent, s. r. o.Prievidza · tržby 44 395 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AD Medical, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo AD Medical: Bánov
AD Medical sídli na adrese Šurianska 1105/43, 941 01 Bánov, okres Nové Zámky. V obci Bánov je 382 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 156.
Bánov: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›
AD Medical: IČO, sídlo a základné údaje
AD Medical s.r.o. (IČO 48099481) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bánov, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 14. 5. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutármi sú Dana Ksseibi a MUDr. Adib Ksseibi. Za rok 2025 sú v závierke tržby 18 660 € a výsledok hospodárenia −11 335 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 5. 2015 |
| Obec | Bánov |
| Okres | Okres Nové Zámky |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) AD Medical s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 18 660 €, typická firma odvetvia 182 699 € (medián z 6 339 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Bánov
PEKÁREŇ JURAJ OREMUS, spol. s r.o.APIS REX, s.r.o.Almara-wood s. r. o.HOMEOZDRAV s.r.o.JERA s.r.o.Všetky firmy v obci Bánov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.22) v okrese Nové Zámky
MUDr. Katarína Vinczeová, s.r.o.JAKUBOVICH s.r.o.kovačic&bernát s.r.o.DEImedi, s. r. o.GASTROMEDIC, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.