VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

AP-Trade Slovakia, s. r. o.

Handlová · Služby pohostinstiev

72 879 €tržby 2025 ▼ 55 %−4 640 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

72 879 €tržby 2025 ▼ 55 %
−4 640 €strata 2025
  1. 15 : tržby 39 621 €, výsledok hospodárenia -53 310 €
  2. 16 : tržby 110 596 €, výsledok hospodárenia -21 442 €
  3. 17 : tržby 117 753 €, výsledok hospodárenia -5 872 €
  4. 18 : tržby 146 515 €, výsledok hospodárenia -260 €
  5. 19 : tržby 166 343 €, výsledok hospodárenia -6 918 €
  6. 21 : tržby 125 627 €, výsledok hospodárenia -6 256 €
  7. 22 : tržby 160 645 €, výsledok hospodárenia -2 539 €
  8. 23 : tržby 184 659 €, výsledok hospodárenia 1 158 €
  9. 24 : tržby 160 512 €, výsledok hospodárenia -32 830 €
  10. 25 : tržby 72 879 €, výsledok hospodárenia -4 640 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AP-Trade Slovakia, s. r. o. (IČO 48091707) mala v roku 2025 tržby 72 879 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci AP-Trade Slovakia

AP-Trade Slovakia má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 37 635 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konatelia AP-Trade Slovakia

Podľa Registra právnických osôb konajú za AP-Trade Slovakia 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločníci AP-Trade Slovakia

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok AP-Trade Slovakia

Za rok 2025 má AP-Trade Slovakia v závierke tržby 72 879 €, o 54,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −4 640 €. Závierky máme za 10 rokov (2015 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 184 659 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202573 tis. €▼ −54,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−4 640 €strata
Majetok (aktíva) 2025196 tis. €
Vlastné imanie 2025−52 tis. €
Záväzky 2025247 tis. €126,3 % majetku
Pridaná hodnota 202536 tis. €
Zisková marža 2025−6,4 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 10 rokov−133 tis. €2015 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát AP-Trade Slovakia

Súvaha AP-Trade Slovakia

Všetky čísla zo závierok AP-Trade Slovakia (10 rokov)
Čísla zo závierok AP-Trade Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202572 879 €−4 640 €195 672 €−51 539 €247 211 €36 381 €−6,4 %
2024160 512 €−32 830 €205 279 €−46 899 €252 178 €41 176 €−20,5 %
2023184 659 €1 158 €225 924 €−14 069 €239 993 €56 486 €+0,6 %
2022160 645 €−2 539 €223 403 €−15 227 €238 630 €51 369 €−1,6 %
2021125 627 €−6 256 €227 108 €−12 688 €239 796 €33 611 €−5,0 %
2019166 343 €−6 918 €234 650 €−5 797 €240 447 €54 540 €−4,2 %
2018146 515 €−260 €247 201 €1 117 €246 084 €49 026 €−0,2 %
2017117 753 €−5 872 €252 101 €1 376 €250 725 €32 917 €−5,0 %
2016110 596 €−21 442 €253 690 €−64 752 €318 442 €16 909 €−19,4 %
201539 621 €−53 310 €252 749 €−43 310 €296 059 €−48 563 €−134,5 %

Riziko: zaplatí AP-Trade Slovakia?

AP-Trade Slovakia a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom AP-Trade Slovakia v objeme 77 778 € z rokov 2022 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prievidza: 77 778 € v 4 zmluvách.

Zmluvy so štátom4Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv78 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202219. 3. 2022

História firmy AP-Trade Slovakia

Dátum vzniku AP-Trade Slovakia je 27. 3. 2015, teda pred 11 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2015.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31467/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120045763
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015tržby 39 621 € · majetok 252 749 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prievidza, hodnota zmluvy 19 773 €. Firma vznikla 27. 3. 2015.
  5. Nový spoločník: Ing. Peter BeznoskaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový spoločník: Ing. Adriana DubcováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 72 879 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AP-Trade Slovakia

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • reklamné a marketingové služby
  • faktoring a forfaiting
  • administratívne služby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • vedenie účtovníctva
  • poradenská činnosť v rastlinnej výrobe
  • prenájom bytov a nebytových priestorov, pri ktorom sa poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom
  • oprava odevov, textilu a bytového textilu
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • prevádzkovanie výdajne stravy
  • poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb
  • poskytovanie sociálnych služieb

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

AP-Trade Slovakia v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

AP-Trade Slovakia je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť služby pohostinstiev. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 707 € (6 727 závierok), AP-Trade Slovakia má 72 879 €, čo je 93 % mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 502 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AP-Trade Slovakia 78. z 152.

V odvetví v okrese Prievidza502aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AP-Trade Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Prievidza ›

Sídlo AP-Trade Slovakia: Handlová

AP-Trade Slovakia sídli na adrese Potočná 66, 972 51 Handlová, okres Prievidza. V obci Handlová je 1 485 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 664. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Handlová1 485aktívnych
Subjektov v okrese Prievidza17 664aktívnych
V tom istom odvetví502okres Prievidza
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Handlová: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›

AP-Trade Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

AP-Trade Slovakia, s. r. o. (IČO 48091707) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Handlová, okres Prievidza. Dátum vzniku je 27. 3. 2015, na trhu je 11 rokov a štatutármi sú Ing. Adriana Dubcová a Ing. Peter Beznoska. Za rok 2025 sú v závierke tržby 72 879 € a výsledok hospodárenia −4 640 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSlužby pohostinstiev (SK NACE 5630)
Základné imanie10 000 €
Vznik27. 3. 2015
ObecHandlová
OkresOkres Prievidza
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) AP-Trade Slovakia, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 72 879 €, typická firma odvetvia 78 707 € (medián z 6 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›

Sieť prepojení firmy AP-Trade Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu AP-Trade Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu AP-Trade Slovakia

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy52zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 800 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu25odvetví chýba v meste Handlovátypický nepokrytý dopyt 1,4 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Handlová

HUTIRA Slovakia s.r.o.Nemocnica AGEL Handlová s.r.o.HATER - HANDLOVÁ spol. s r.o.APEX GAMING SK s.r.o.HANDLOVSKÁ ENERGETIKA, s.r.o.Všetky firmy v obci Handlová ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.30) v okrese Prievidza

Reštaurácia Meridiana s.r.o.CP Service, s. r. o.CASA MIA 16 s.r.o.B&Š HoReCa, s. r. o.Drime s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk