ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Beata Miháliková

Zaniknutý 15. 9. 2025 · Lozorno · podnikal 2015 až 2025

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 15. 9. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 18. 9. 2026

Tržby a zisk

Beata Miháliková: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom0

V registri má 2 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Beata Miháliková (IČO 48013951), sídlo Lozorno, je v registri zapísaný od 5. 1. 2015 do 15. 9. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 9. 2026).

Financie a závierky Beata Miháliková

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre vhodné pre Beata MihálikováNÁSKOK

Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.

19,0 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Riziko: zaplatí Beata Miháliková?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Beata Miháliková z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Beata Miháliková

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Beata MihálikováNÁSKOK

Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.

138,4 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

História Beata Miháliková

Dátum vzniku Beata Miháliková je 5. 1. 2015.

  1. Začiatok podnikania101 · 110-237605
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Beata Miháliková v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Beata Miháliková je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56). V okrese Malacky je v tomto odvetví 359 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Malacky359aktívnych subjektov

Ubytovanie a stravovanie v okrese Malacky ›

Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Beata MihálikováNÁSKOK

Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.

40,8 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Miesto podnikania: Lozorno

Beata Miháliková má miesto podnikania v obci Lozorno, okres Malacky. V obci Lozorno je 594 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 348.

Subjektov v obci Lozorno594aktívnych
Subjektov v okrese Malacky14 348aktívnych
V tom istom odvetví359okres Malacky

Lozorno: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›

Beata Miháliková: IČO, sídlo a základné údaje

Beata Miháliková (IČO 48013951) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Lozorno, okres Malacky. Dátum vzniku je 5. 1. 2015, zánik je v registri zapísaný ku dňu 15. 9. 2025, po 10 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoBeata Miháliková
Sídlo900 55 LozornoPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Malacky, číslo 110-237605Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 56101
Vznik5. 1. 2015
Zánik15. 9. 2025
ObecLozorno
OkresOkres Malacky
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie subjekty v obci Lozorno

Fima plus, s. r. o.Jana ZúborováMartin DzurovLýdia PirkfellnerováPeter EliasSoňa Černáková - Kreatívne pečenieĽubomír OndrovičAndrej Gecler - TYKADIELKOLozorno v číslach ›

Diery na trhu v okrese firmy Beata MihálikováNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Beata MihálikováNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.

40,2 mil. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov

OdomknúťNÁSKOK

Sieť prepojení firmy Beata MihálikováNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk