Mindset International s. r. o.
Veľké Kosihy · Reštauračné činnosti
205 019 €tržby 2025−10 456 €strata 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -178 €
- 15 : tržby 53 607 €, výsledok hospodárenia -38 205 €
- 16 : tržby 159 820 €, výsledok hospodárenia -307 €
- 17 : tržby 320 102 €, výsledok hospodárenia 8 999 €
- 18 : tržby 153 080 €, výsledok hospodárenia -5 504 €
- 19 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 20 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -4 705 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby 205 019 €, výsledok hospodárenia -10 456 €
Mindset International s. r. o. (IČO 47931591) mala v roku 2025 tržby 205 019 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Mindset International
osobné náklady v roku 2025 boli 365 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 365 € | — |
| 2020 | — | 4 705 € | — |
| 2019 | — | 0 € | — |
| 2018 | — | 62 548 € | — |
| 2017 | — | 77 633 € | — |
| 2016 | — | 40 659 € | 30 477 € |
| 2015 | — | 6 988 € | 5 426 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ Mindset International
Podľa Registra právnických osôb koná za Mindset International 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník Mindset International
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mohammed Mamdouh Abdulaziz Mahmoud100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mohammed Mamdouh Abdulaziz Mahmoudod 4. 7. 2015 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Mindset International
Za rok 2025 má Mindset International v závierke tržby 205 019 €, a výsledok hospodárenia −10 456 €. Závierky máme za 9 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 320 102 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Mindset International
Najvyššie tržby: rok 2017, 320 102 €. Najnižšie: rok 2019, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 205 019 € |
| 2024 | — |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | 153 080 € |
| 2017 | 320 102 € |
| 2016 | 159 820 € |
| 2015 | 53 607 € |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 7 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −50 696 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −10 456 € |
| 2024 | −340 € |
| 2020 | −4 705 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | −5 504 € |
| 2017 | 8 999 € |
| 2016 | −307 € |
| 2015 | −38 205 € |
| 2014 | −178 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Mindset International
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −5,1 %, medián odvetvia +2,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mindset International | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −5,1 % | +2,9 % |
| 2024 | — | +2,0 % |
| 2020 | — | −4,3 % |
| 2019 | — | 0,0 % |
| 2018 | −3,6 % | 0,0 % |
| 2017 | +2,8 % | +0,3 % |
| 2016 | −0,2 % | +0,1 % |
| 2015 | −71,3 % | −0,1 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2016 (+198,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | −100,0 % |
| 2018 | −52,2 % |
| 2017 | +100,3 % |
| 2016 | +198,1 % |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Mindset International
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 17 784 €, vlastné imanie −5 456 € a záväzky 23 240 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 17 784 € | −5 456 € | 23 240 € |
| 2024 | 325 € | −15 € | 340 € |
| 2020 | 546 € | 295 € | 251 € |
| 2019 | 0 € | 0 € | 0 € |
| 2018 | 90 298 € | −30 194 € | 120 492 € |
| 2017 | 94 414 € | −24 690 € | 119 104 € |
| 2016 | 101 064 € | −33 690 € | 134 355 € |
| 2015 | 77 201 € | −33 383 € | 108 643 € |
| 2014 | 4 992 € | 4 822 € | 120 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Mindset International (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 205 019 € | −10 456 € | 17 784 € | −5 456 € | 23 240 € | −6 949 € | −5,1 % |
| 2024 | — | −340 € | 325 € | −15 € | 340 € | — | — |
| 2020 | 0 € | −4 705 € | 546 € | 295 € | 251 € | 0 € | — |
| 2019 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| 2018 | 153 080 € | −5 504 € | 90 298 € | −30 194 € | 120 492 € | 68 062 € | −3,6 % |
| 2017 | 320 102 € | 8 999 € | 94 414 € | −24 690 € | 119 104 € | 96 501 € | +2,8 % |
| 2016 | 159 820 € | −307 € | 101 064 € | −33 690 € | 134 355 € | 75 915 € | −0,2 % |
| 2015 | 53 607 € | −38 205 € | 77 201 € | −33 383 € | 108 643 € | −29 213 € | −71,3 % |
| 2014 | — | −178 € | 4 992 € | 4 822 € | 120 € | −174 € | — |
Riziko: zaplatí Mindset International?
Mindset International a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Mindset International z roku 2016.
História firmy Mindset International
Dátum vzniku Mindset International je 11. 10. 2014, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: K&A RAAB s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/68071/N
- Nový štatutár: Mohammed Mamdouh Abdulaziz MahmoudKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 4 992 €
- Zmena obchodného menaPredtým K&A RAAB s. r. o., odvtedy Mindset International s. r. o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ekonomická univerzita v Bratislave. Firma vznikla 11. 10. 2014.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024144320
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 205 019 €.
- Nový spoločník: Mohammed Mamdouh Abdulaziz MahmoudSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Mindset International
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Prenájom hnuteľných vecí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Donášková služba
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Počítačové služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
- prevádzkovanie cestovnej agentúry
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Mindset International v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
Mindset International je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 707 € (6 727 závierok), Mindset International má 205 019 €, čo je 2,6-násobok mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 388 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mindset International 20. z 107.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 787 €, polovica do 78 707 €, tri štvrtiny do 274 498 €; 10 % firiem má viac než 681 531 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 708 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 787 € |
| medián | 78 707 € |
| horný kvartil | 274 498 € |
| 10 % firiem má viac než | 681 531 € |
| Mindset International | 205 019 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Mindset International
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Mindset International s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mindset International | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 205 019 € | 78 707 € |
| 2024 | — | 78 545 € |
| 2020 | 0 € | 47 424 € |
| 2019 | 0 € | 59 939 € |
| 2018 | 153 080 € | 57 619 € |
| 2017 | 320 102 € | 54 490 € |
| 2016 | 159 820 € | 52 195 € |
| 2015 | 53 607 € | 50 821 € |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Mindset International | 205 019 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 49 514 € |
| medián kraja | 58 604 € |
| medián Slovenska | 78 707 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LETNÁ KOŠICE, s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 482 465 € (2025)
- LK-SK YI, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 482 456 € (2023)
- M - GASTRO s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 481 804 € (2025)
- moonER s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 481 745 € (2025)
- M & D team s. r. o.Bojnice · tržby 481 539 € (2025)
- TOP GASTRO, s.r.o.Prešov · tržby 480 689 € (2025)
- bc burger s.r.o.Nitra · tržby 480 401 € (2025)
- BOBs s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 480 325 € (2025)
- MM - BUSINESS s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 480 304 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mindset International, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Mindset International: Veľké Kosihy
Mindset International sídli na adrese 186, 946 21 Veľké Kosihy, okres Komárno. V obci Veľké Kosihy je 132 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 677.
Veľké Kosihy: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
Mindset International: IČO, sídlo a základné údaje
Mindset International s. r. o. (IČO 47931591) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľké Kosihy, okres Komárno. Dátum vzniku je 11. 10. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Mohammed Mamdouh Abdulaziz Mahmoud. Za rok 2025 sú v závierke tržby 205 019 € a výsledok hospodárenia −10 456 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 10. 2014 |
| Skoršie názvy | K&A RAAB s. r. o. |
| Obec | Veľké Kosihy |
| Okres | Okres Komárno |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Mindset International s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 205 019 €, typická firma odvetvia 78 707 €, čo je 2,6-násobok mediánu (medián z 6 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy Mindset International
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Mindset International
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Mindset International
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
- Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Veľké Kosihy
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava983 zmlúv za 3 roky · 12 982 637 € · naposledy 8. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.247 zmlúv za 3 roky · 403 467 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 332 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Veľké Kosihy
VICENTE TORNS SLOVAKIA, a.s.TechniCAD, s.r.o.Poľnohospodárske družstvo Veľké KosihyJOSSI s.r.o.D.S.M.montage s. r. o.Všetky firmy v obci Veľké Kosihy ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Komárno
WELLWORK Slovakia s. r. o.Fabrica 22 s.r.o.BIZ Family s.r.o.Pizza JN s. r. o.ADVIRO, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.