IZMIR 35 s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Služby pohostinstiev
194 247 €tržby 2025 ▲ 15 %+225 €zisk 2025aktívna 12 rokov3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 12 404 €, výsledok hospodárenia -17 100 €
- 15 : tržby 42 672 €, výsledok hospodárenia -61 207 €
- 16 : tržby 42 104 €, výsledok hospodárenia -22 245 €
- 17 : tržby 48 775 €, výsledok hospodárenia 973 €
- 18 : tržby 52 604 €, výsledok hospodárenia -1 352 €
- 19 : tržby 34 510 €, výsledok hospodárenia -47 186 €
- 20 : tržby 50 998 €, výsledok hospodárenia 1 697 €
- 21 : tržby 83 976 €, výsledok hospodárenia -35 003 €
- 22 : tržby 83 976 €, výsledok hospodárenia -35 003 €
- 23 : tržby 176 490 €, výsledok hospodárenia 2 878 €
- 24 : tržby 168 594 €, výsledok hospodárenia 189 €
- 25 : tržby 194 247 €, výsledok hospodárenia 225 €
IZMIR 35 s.r.o. (IČO 47830794) mala v roku 2025 tržby 194 247 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 12. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci IZMIR 35
V roku 2025 mala IZMIR 35 priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 30 052 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 598 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava II bola v roku 2025 1 194 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 30 052 € | 21 535 € |
| 2024 | — | 31 163 € | 22 811 € |
| 2023 | — | 25 224 € | 18 449 € |
| 2022 | — | 35 441 € | 26 136 € |
| 2021 | — | 35 441 € | 26 136 € |
| 2020 | — | 40 083 € | 29 563 € |
| 2019 | — | 21 828 € | 15 988 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- IZMIR 35, mzdové náklady na zamestnanca598 €
- Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava II1 194 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava II2 453 €
- Ubytovanie a stravovanie na Slovensku1 129 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Ubytovanie a stravovanie, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 72 % 21 535 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 7 719 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ IZMIR 35
Podľa Registra právnických osôb koná za IZMIR 35 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník IZMIR 35
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok IZMIR 35
Za rok 2025 má IZMIR 35 v závierke tržby 194 247 €, o 15,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +225 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 194 247 €.
Výkaz ziskov a strát IZMIR 35
Najvyššie tržby: rok 2025, 194 247 €. Najnižšie: rok 2014, 12 404 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 194 247 € |
| 2024 | 168 594 € |
| 2023 | 176 490 € |
| 2022 | 83 976 € |
| 2021 | 83 976 € |
| 2020 | 50 998 € |
| 2019 | 34 510 € |
| 2018 | 52 604 € |
| 2017 | 48 775 € |
| 2016 | 42 104 € |
| 2015 | 42 672 € |
| 2014 | 12 404 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 7 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: −213 134 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 225 € |
| 2024 | 189 € |
| 2023 | 2 878 € |
| 2022 | −35 003 € |
| 2021 | −35 003 € |
| 2020 | 1 697 € |
| 2019 | −47 186 € |
| 2018 | −1 352 € |
| 2017 | 973 € |
| 2016 | −22 245 € |
| 2015 | −61 207 € |
| 2014 | −17 100 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- IZMIR 35
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,1 %, medián odvetvia +2,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | IZMIR 35 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,1 % | +2,9 % |
| 2024 | +0,1 % | +2,0 % |
| 2023 | +1,6 % | +1,0 % |
| 2022 | −41,7 % | −0,1 % |
| 2021 | −41,7 % | −2,5 % |
| 2020 | +3,3 % | −4,3 % |
| 2019 | — | 0,0 % |
| 2018 | −2,6 % | 0,0 % |
| 2017 | +2,0 % | +0,3 % |
| 2016 | −52,8 % | +0,1 % |
| 2015 | — | −0,1 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 11 rokov, najviac v roku 2015 (+244,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +15,2 % |
| 2024 | −4,5 % |
| 2023 | +110,2 % |
| 2022 | 0,0 % |
| 2021 | +64,7 % |
| 2020 | +47,8 % |
| 2019 | −34,4 % |
| 2018 | +7,9 % |
| 2017 | +15,8 % |
| 2016 | −1,3 % |
| 2015 | +244,0 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha IZMIR 35
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 91 891 €, vlastné imanie 6 944 € a záväzky 84 947 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 91 891 € | 6 944 € | 84 947 € |
| 2024 | 57 848 € | 6 719 € | 51 129 € |
| 2023 | 43 021 € | 6 530 € | 36 491 € |
| 2022 | 30 420 € | −31 529 € | 61 949 € |
| 2021 | 30 420 € | −31 529 € | 61 949 € |
| 2020 | 23 191 € | 3 473 € | 19 718 € |
| 2019 | 21 667 € | 1 777 € | 19 890 € |
| 2018 | 25 424 € | 3 963 € | 21 461 € |
| 2017 | 16 380 € | 5 973 € | 10 407 € |
| 2016 | 8 134 € | −96 033 € | 104 167 € |
| 2015 | 10 860 € | −73 307 € | 84 167 € |
| 2014 | 1 468 € | −12 100 € | 13 568 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok IZMIR 35 (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 194 247 € | 225 € | 91 891 € | 6 944 € | 84 947 € | 54 761 € | +0,1 % |
| 2024 | 168 594 € | 189 € | 57 848 € | 6 719 € | 51 129 € | 57 613 € | +0,1 % |
| 2023 | 176 490 € | 2 878 € | 43 021 € | 6 530 € | 36 491 € | 44 062 € | +1,6 % |
| 2022 | 83 976 € | −35 003 € | 30 420 € | −31 529 € | 61 949 € | 1 627 € | −41,7 % |
| 2021 | 83 976 € | −35 003 € | 30 420 € | −31 529 € | 61 949 € | 1 627 € | −41,7 % |
| 2020 | 50 998 € | 1 697 € | 23 191 € | 3 473 € | 19 718 € | −12 791 € | +3,3 % |
| 2019 | 34 510 € | −47 186 € | 21 667 € | 1 777 € | 19 890 € | −23 793 € | −136,7 % |
| 2018 | 52 604 € | −1 352 € | 25 424 € | 3 963 € | 21 461 € | 21 742 € | −2,6 % |
| 2017 | 48 775 € | 973 € | 16 380 € | 5 973 € | 10 407 € | 18 983 € | +2,0 % |
| 2016 | 42 104 € | −22 245 € | 8 134 € | −96 033 € | 104 167 € | 2 084 € | −52,8 % |
| 2015 | 42 672 € | −61 207 € | 10 860 € | −73 307 € | 84 167 € | −34 483 € | −143,4 % |
| 2014 | 12 404 € | −17 100 € | 1 468 € | −12 100 € | 13 568 € | −9 756 € | −137,9 % |
Riziko: zaplatí IZMIR 35?
Peniaze od štátu: IZMIR 35
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy IZMIR 35
Dátum vzniku IZMIR 35 je 4. 7. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/99546/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 12 404 € · majetok 1 468 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024112904
- Nový spoločník: Ahmet SanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 194 247 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti IZMIR 35
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
IZMIR 35 v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
IZMIR 35 je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť služby pohostinstiev. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 725 € (6 728 závierok), IZMIR 35 má 194 247 €, čo je 2,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 114 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IZMIR 35 192. z 551.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 815 €, polovica do 78 725 €, tri štvrtiny do 274 476 €; 10 % firiem má viac než 681 454 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 711 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 815 € |
| medián | 78 725 € |
| horný kvartil | 274 476 € |
| 10 % firiem má viac než | 681 454 € |
| IZMIR 35 | 194 247 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- IZMIR 35
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby IZMIR 35 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | IZMIR 35 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 194 247 € | 78 725 € |
| 2024 | 168 594 € | 78 524 € |
| 2023 | 176 490 € | 71 990 € |
| 2022 | 83 976 € | 59 184 € |
| 2021 | 83 976 € | 44 924 € |
| 2020 | 50 998 € | 47 453 € |
| 2019 | 34 510 € | 59 993 € |
| 2018 | 52 604 € | 57 634 € |
| 2017 | 48 775 € | 54 497 € |
| 2016 | 42 104 € | 52 195 € |
| 2015 | 42 672 € | 50 823 € |
| 2014 | 12 404 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| IZMIR 35 | 194 247 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 82 606 € |
| medián kraja | 92 690 € |
| medián Slovenska | 78 725 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LETNÁ KOŠICE, s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 482 465 € (2025)
- LK-SK YI, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 482 456 € (2023)
- M - GASTRO s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 481 804 € (2025)
- moonER s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 481 745 € (2025)
- M & D team s. r. o.Bojnice · tržby 481 539 € (2025)
- TOP GASTRO, s.r.o.Prešov · tržby 480 689 € (2025)
- bc burger s.r.o.Nitra · tržby 480 401 € (2025)
- BOBs s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 480 325 € (2025)
- MM - BUSINESS s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 480 304 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IZMIR 35, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo IZMIR 35: Bratislava - Ružinov
IZMIR 35 sídli na adrese Hraničná 3, 821 05 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
IZMIR 35: IČO, sídlo a základné údaje
IZMIR 35 s.r.o. (IČO 47830794) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 4. 7. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ahmet San. Za rok 2025 sú v závierke tržby 194 247 € a výsledok hospodárenia +225 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby pohostinstiev (SK NACE 5630) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 7. 2014 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) IZMIR 35 s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 194 247 €, typická firma odvetvia 78 725 €, čo je 2,5-násobok mediánu (medián z 6 728 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy IZMIR 35
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu IZMIR 35
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu IZMIR 35
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 210 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy52zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 800 €
- Výhry konkurentov78firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen359 zmlúv za 3 roky · 3 159 721 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.80 zmlúv za 3 roky · 161 085 € · naposledy 30. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 142 zmlúv za 3 roky · · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 453 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.30) v okrese Bratislava II
O.H.L s.r.o.Sport & Art spol. s r.o.DREW23 s.r.o.Gurmán Group s. r. o.Val.Com.Slovakia, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.