XPROPERTY s. r. o.
Piešťany · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
15 993 €tržby 2025 ▲ 329 %+5 713 €zisk 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 14 : tržby 4 578 €, výsledok hospodárenia -1 818 €
- 15 : tržby 11 350 €, výsledok hospodárenia 649 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -943 €
- 17 : tržby 8 200 €, výsledok hospodárenia 3 394 €
- 18 : tržby 9 800 €, výsledok hospodárenia 585 €
- 19 : tržby 720 €, výsledok hospodárenia -945 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -712 €
- 21 : tržby 13 218 €, výsledok hospodárenia 1 033 €
- 22 : tržby 6 396 €, výsledok hospodárenia 3 305 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -922 €
- 24 : tržby 3 729 €, výsledok hospodárenia 1 500 €
- 25 : tržby 15 993 €, výsledok hospodárenia 5 713 €
XPROPERTY s. r. o. (IČO 47786205) mala v roku 2025 tržby 15 993 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci XPROPERTY
osobné náklady v roku 2015 boli 361 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2015 | — | 361 € | 267 € |
| 2014 | — | 290 € | 215 € |
| 2013 | — | 0 € | 0 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2015
- Mzdy 74 % 267 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 94 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 17. 10. 2026.
Konateľ XPROPERTY
Podľa Registra právnických osôb koná za XPROPERTY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
Spoločník XPROPERTY
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Roman Chudý100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Roman Chudýod 17. 6. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok XPROPERTY
Za rok 2025 má XPROPERTY v závierke tržby 15 993 €, o 328,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 713 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 15 993 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 683 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát XPROPERTY
Najvyššie tržby: rok 2025, 15 993 €. Najnižšie: rok 2013, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 15 993 € |
| 2024 | 3 729 € |
| 2023 | — |
| 2022 | 6 396 € |
| 2021 | 13 218 € |
| 2020 | — |
| 2019 | 720 € |
| 2018 | 9 800 € |
| 2017 | 8 200 € |
| 2016 | — |
| 2015 | 11 350 € |
| 2014 | 4 578 € |
| 2013 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 5 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 10 839 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 5 713 € |
| 2024 | 1 500 € |
| 2023 | −922 € |
| 2022 | 3 305 € |
| 2021 | 1 033 € |
| 2020 | −712 € |
| 2019 | −945 € |
| 2018 | 585 € |
| 2017 | 3 394 € |
| 2016 | −943 € |
| 2015 | 649 € |
| 2014 | −1 818 € |
| 2013 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- XPROPERTY
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +35,7 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | XPROPERTY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +35,7 % | +8,8 % |
| 2024 | +40,2 % | +6,0 % |
| 2023 | — | +4,1 % |
| 2022 | +51,7 % | +4,6 % |
| 2021 | +7,8 % | +4,4 % |
| 2020 | — | +3,4 % |
| 2019 | — | +3,2 % |
| 2018 | +6,0 % | +3,6 % |
| 2017 | +41,4 % | +5,1 % |
| 2016 | — | +4,6 % |
| 2015 | +5,7 % | +4,2 % |
| 2014 | −39,7 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 5 rokov, najviac v roku 2025 (+328,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +328,9 % |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | −51,6 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | −92,7 % |
| 2018 | +19,5 % |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | +147,9 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha XPROPERTY
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 17 833 €, vlastné imanie 15 840 € a záväzky 1 993 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 17 833 € | 15 840 € | 1 993 € |
| 2024 | 10 737 € | 10 127 € | 610 € |
| 2023 | 8 630 € | 8 626 € | 4 € |
| 2022 | 10 255 € | 9 548 € | 707 € |
| 2021 | 6 847 € | 6 243 € | 604 € |
| 2020 | 5 502 € | 5 210 € | 292 € |
| 2019 | 6 759 € | 5 922 € | 837 € |
| 2018 | 7 750 € | 6 867 € | 883 € |
| 2017 | 6 969 € | 6 282 € | 687 € |
| 2016 | 3 688 € | 2 888 € | 800 € |
| 2015 | 4 527 € | 3 831 € | 696 € |
| 2014 | 6 266 € | 3 182 € | 3 084 € |
| 2013 | 0 € | 0 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok XPROPERTY (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 993 € | 5 713 € | 17 833 € | 15 840 € | 1 993 € | 6 582 € | +35,7 % |
| 2024 | 3 729 € | 1 500 € | 10 737 € | 10 127 € | 610 € | 1 968 € | +40,2 % |
| 2023 | — | −922 € | 8 630 € | 8 626 € | 4 € | −778 € | — |
| 2022 | 6 396 € | 3 305 € | 10 255 € | 9 548 € | 707 € | 4 178 € | +51,7 % |
| 2021 | 13 218 € | 1 033 € | 6 847 € | 6 243 € | 604 € | 1 669 € | +7,8 % |
| 2020 | — | −712 € | 5 502 € | 5 210 € | 292 € | −612 € | — |
| 2019 | 720 € | −945 € | 6 759 € | 5 922 € | 837 € | −564 € | −131,2 % |
| 2018 | 9 800 € | 585 € | 7 750 € | 6 867 € | 883 € | 856 € | +6,0 % |
| 2017 | 8 200 € | 3 394 € | 6 969 € | 6 282 € | 687 € | 4 049 € | +41,4 % |
| 2016 | — | −943 € | 3 688 € | 2 888 € | 800 € | −344 € | — |
| 2015 | 11 350 € | 649 € | 4 527 € | 3 831 € | 696 € | 1 904 € | +5,7 % |
| 2014 | 4 578 € | −1 818 € | 6 266 € | 3 182 € | 3 084 € | −933 € | −39,7 % |
| 2013 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Riziko: zaplatí XPROPERTY?
Peniaze od štátu: XPROPERTY
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy XPROPERTY
Dátum vzniku XPROPERTY je 20. 5. 2014, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné mená: Central Europen Business Company s.r.o., PARTNER INVESTMENT s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 0 € · majetok 0 €
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/34459/T
- Zmena obchodného menaPredtým Central Europen Business Company s.r.o., odvtedy PARTNER INVESTMENT s.r.o.
- Nový spoločník: Mgr. Roman ChudýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým PARTNER INVESTMENT s.r.o., odvtedy XPROPERTY s. r. o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024096756
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 15 993 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti XPROPERTY
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- organizovanie dobrovoľných dražieb
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- administratívne služby
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- faktoring a forfaiting
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
XPROPERTY v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
XPROPERTY je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 477 € (16 671 závierok), XPROPERTY má 15 993 €, čo je 35 % mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 449 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je XPROPERTY 163. z 206.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 477 €, tri štvrtiny do 129 733 €; 10 % firiem má viac než 507 074 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 033 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 477 € |
| horný kvartil | 129 733 € |
| 10 % firiem má viac než | 507 074 € |
| XPROPERTY | 15 993 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- XPROPERTY
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby XPROPERTY s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | XPROPERTY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 15 993 € | 45 477 € |
| 2024 | 3 729 € | 41 471 € |
| 2023 | — | 39 300 € |
| 2022 | 6 396 € | 39 153 € |
| 2021 | 13 218 € | 36 522 € |
| 2020 | — | 38 866 € |
| 2019 | 720 € | 41 662 € |
| 2018 | 9 800 € | 41 127 € |
| 2017 | 8 200 € | 40 974 € |
| 2016 | — | 41 409 € |
| 2015 | 11 350 € | 40 000 € |
| 2014 | 4 578 € | — |
| 2013 | 0 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| XPROPERTY | 15 993 € |
|---|---|
| medián okresu Piešťany | 46 063 € |
| medián kraja | 46 155 € |
| medián Slovenska | 45 477 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ENRO Trading s.r.o.Modra · tržby 39 015 € (2020)
- Mayerson Development s.r.o.Nové Zámky · tržby 39 009 € (2023)
- PEKNÝ DOMOV - v likvidáciiBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 39 009 € (2022)
- Jozef Miškovský, s.r.o.Rajec · tržby 39 007 € (2025)
- Delta Property Services II, s. r. o.Poprad · tržby 39 006 € (2025)
- DPD Service, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 39 001 € (2025)
- SIDERO s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 39 000 € (2025)
- SYRIMA s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 39 000 € (2024)
- FIRST CHOICE Real Estate SK s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 39 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb XPROPERTY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo XPROPERTY: Piešťany
XPROPERTY sídli na adrese Okružná 7671/1A, 921 01 Piešťany, okres Piešťany. V obci Piešťany je 5 613 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 570. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Piešťany: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
XPROPERTY: IČO, sídlo a základné údaje
XPROPERTY s. r. o. (IČO 47786205) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, okres Piešťany. Dátum vzniku je 20. 5. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Mgr. Roman Chudý. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 993 € a výsledok hospodárenia +5 713 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 5. 2014 |
| Skoršie názvy | Central Europen Business Company s.r.o. PARTNER INVESTMENT s.r.o. |
| Obec | Piešťany |
| Okres | Okres Piešťany |
| Vyrubená daň z príjmov | 683 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) XPROPERTY s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 993 €, typická firma odvetvia 45 477 € (medián z 16 671 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
I-MED, s.r.o.BLOOM & SEOUL s. r. o.ELISEO s. r. o.Slovensko-Bulharská obchodná komora
Najväčšie firmy v obci Piešťany
MAGNA ENERGIA a.s.SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.Respect Slovakia, s.r.o.LEGUSEM pt, a.s.TIP travel a.s.Všetky firmy v obci Piešťany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Piešťany
EUROPLUS s.r.o.Motýľ s. r. o.R O Z V O J E l i t, s.r.o.NEW LIVING s.r.o.TATRA PROPERTY a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.