APERTUM Consulting, s.r.o.
Levice · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
4 497 €tržby 2025 ▼ 83 %+2 951 €zisk 2025aktívna 12 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 6 056 €, výsledok hospodárenia -9 665 €
- 15 : tržby 37 331 €, výsledok hospodárenia 1 416 €
- 16 : tržby 30 619 €, výsledok hospodárenia -2 319 €
- 17 : tržby 29 658 €, výsledok hospodárenia 2 040 €
- 18 : tržby 30 951 €, výsledok hospodárenia -2 478 €
- 19 : tržby 33 379 €, výsledok hospodárenia 437 €
- 20 : tržby 12 850 €, výsledok hospodárenia 1 808 €
- 21 : tržby 12 610 €, výsledok hospodárenia 5 846 €
- 22 : tržby 12 153 €, výsledok hospodárenia -692 €
- 23 : tržby 22 800 €, výsledok hospodárenia 4 352 €
- 24 : tržby 26 177 €, výsledok hospodárenia 1 864 €
- 25 : tržby 4 497 €, výsledok hospodárenia 2 951 €
APERTUM Consulting, s.r.o. (IČO 47760028) mala v roku 2025 tržby 4 497 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci APERTUM Consulting
APERTUM Consulting má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 828 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 828 € | 609 € |
| 2024 | — | 997 € | 728 € |
| 2023 | — | 1 385 € | 1 026 € |
| 2022 | — | 1 230 € | 911 € |
| 2021 | — | 1 575 € | 1 175 € |
| 2020 | — | 1 541 € | 1 145 € |
| 2019 | — | 506 € | 375 € |
| 2015 | — | 402 € | — |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 74 % 609 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 219 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konatelia APERTUM Consulting
Podľa Registra právnických osôb konajú za APERTUM Consulting 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník APERTUM Consulting
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Radovan Leitman100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Radovan Leitmanod 20. 11. 2014 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok APERTUM Consulting
Za rok 2025 má APERTUM Consulting v závierke tržby 4 497 €, o 82,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 951 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 37 331 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát APERTUM Consulting
Najvyššie tržby: rok 2015, 37 331 €. Najnižšie: rok 2025, 4 497 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 4 497 € |
| 2024 | 26 177 € |
| 2023 | 22 800 € |
| 2022 | 12 153 € |
| 2021 | 12 610 € |
| 2020 | 12 850 € |
| 2019 | 33 379 € |
| 2018 | 30 951 € |
| 2017 | 29 658 € |
| 2016 | 30 619 € |
| 2015 | 37 331 € |
| 2014 | 6 056 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 4 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 5 560 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 951 € |
| 2024 | 1 864 € |
| 2023 | 4 352 € |
| 2022 | −692 € |
| 2021 | 5 846 € |
| 2020 | 1 808 € |
| 2019 | 437 € |
| 2018 | −2 478 € |
| 2017 | 2 040 € |
| 2016 | −2 319 € |
| 2015 | 1 416 € |
| 2014 | −9 665 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- APERTUM Consulting
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +65,6 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | APERTUM Consulting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +65,6 % | +10,2 % |
| 2024 | +7,1 % | +6,5 % |
| 2023 | +19,1 % | +4,8 % |
| 2022 | −5,7 % | +4,2 % |
| 2021 | +46,4 % | +4,7 % |
| 2020 | +14,1 % | +4,0 % |
| 2019 | +1,3 % | +3,7 % |
| 2018 | −8,0 % | +4,3 % |
| 2017 | +6,9 % | +5,7 % |
| 2016 | −7,6 % | +5,6 % |
| 2015 | +3,8 % | +4,9 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 10 rokov, najviac v roku 2023 (+87,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −82,8 % |
| 2024 | +14,8 % |
| 2023 | +87,6 % |
| 2022 | −3,6 % |
| 2021 | −1,9 % |
| 2020 | −61,5 % |
| 2019 | +7,8 % |
| 2018 | +4,4 % |
| 2017 | −3,1 % |
| 2016 | −18,0 % |
| 2015 | +516,4 % |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha APERTUM Consulting
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 14 399 €, vlastné imanie 14 059 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 14 399 € | 14 059 € | 340 € |
| 2024 | 12 160 € | 11 107 € | 1 053 € |
| 2023 | 10 722 € | 9 243 € | 1 479 € |
| 2022 | 5 833 € | 4 892 € | 941 € |
| 2021 | 11 829 € | 5 583 € | 6 246 € |
| 2020 | 6 198 € | −263 € | 6 461 € |
| 2019 | 3 934 € | −2 070 € | 6 004 € |
| 2018 | 3 210 € | −6 007 € | 9 217 € |
| 2017 | 3 662 € | −3 529 € | 7 191 € |
| 2016 | 9 141 € | −5 568 € | 14 709 € |
| 2015 | 17 438 € | −3 249 € | 20 687 € |
| 2014 | 1 992 € | −4 665 € | 6 657 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok APERTUM Consulting (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 497 € | 2 951 € | 14 399 € | 14 059 € | 340 € | 4 269 € | +65,6 % |
| 2024 | 26 177 € | 1 864 € | 12 160 € | 11 107 € | 1 053 € | 3 344 € | +7,1 % |
| 2023 | 22 800 € | 4 352 € | 10 722 € | 9 243 € | 1 479 € | 6 817 € | +19,1 % |
| 2022 | 12 153 € | −692 € | 5 833 € | 4 892 € | 941 € | 2 841 € | −5,7 % |
| 2021 | 12 610 € | 5 846 € | 11 829 € | 5 583 € | 6 246 € | 8 907 € | +46,4 % |
| 2020 | 12 850 € | 1 808 € | 6 198 € | −263 € | 6 461 € | 4 223 € | +14,1 % |
| 2019 | 33 379 € | 437 € | 3 934 € | −2 070 € | 6 004 € | 5 373 € | +1,3 % |
| 2018 | 30 951 € | −2 478 € | 3 210 € | −6 007 € | 9 217 € | 5 563 € | −8,0 % |
| 2017 | 29 658 € | 2 040 € | 3 662 € | −3 529 € | 7 191 € | 4 953 € | +6,9 % |
| 2016 | 30 619 € | −2 319 € | 9 141 € | −5 568 € | 14 709 € | 4 571 € | −7,6 % |
| 2015 | 37 331 € | 1 416 € | 17 438 € | −3 249 € | 20 687 € | 3 282 € | +3,8 % |
| 2014 | 6 056 € | −9 665 € | 1 992 € | −4 665 € | 6 657 € | −8 341 € | −159,6 % |
Riziko: zaplatí APERTUM Consulting?
Peniaze od štátu: APERTUM Consulting
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy APERTUM Consulting
Dátum vzniku APERTUM Consulting je 17. 4. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37240/N
- Nový štatutár: Radovan LeitmanKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 6 056 € · majetok 1 992 €
- Nový spoločník: Radovan LeitmanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 4 497 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti APERTUM Consulting
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Administratívne služby
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Vykonávanie činnosti samostatného finančného agenta v sektoroch: 1. poistenia alebo zaistenia, 2. kapitálového trhu
- Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektoroch: 1. prijímania vkladov, 2. poskytovanie úverov a spotrebiteľských úverov
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
APERTUM Consulting v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
APERTUM Consulting je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 615 závierok), APERTUM Consulting má 4 497 €, čo je 10 % mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 323 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je APERTUM Consulting 105. z 117.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 067 €, polovica do 46 749 €, tri štvrtiny do 116 037 €; 10 % firiem má viac než 406 858 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 488 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 067 € |
| medián | 46 749 € |
| horný kvartil | 116 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 858 € |
| APERTUM Consulting | 4 497 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- APERTUM Consulting
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby APERTUM Consulting s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | APERTUM Consulting | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 4 497 € | 46 749 € |
| 2024 | 26 177 € | 42 193 € |
| 2023 | 22 800 € | 41 565 € |
| 2022 | 12 153 € | 40 572 € |
| 2021 | 12 610 € | 38 055 € |
| 2020 | 12 850 € | 36 000 € |
| 2019 | 33 379 € | 38 640 € |
| 2018 | 30 951 € | 37 063 € |
| 2017 | 29 658 € | 36 071 € |
| 2016 | 30 619 € | 34 200 € |
| 2015 | 37 331 € | 33 470 € |
| 2014 | 6 056 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| APERTUM Consulting | 4 497 € |
|---|---|
| medián okresu Levice | 49 520 € |
| medián kraja | 45 721 € |
| medián Slovenska | 46 749 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PÍĎO s.r.o.Šaľa · tržby 11 090 € (2025)
- Škola výživy s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 11 083 € (2025)
- Ennea team s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 11 081 € (2025)
- GO 4 English, s. r. o.Hlohovec · tržby 11 078 € (2025)
- PALMYRA SERVICES, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 11 076 € (2025)
- BORALE, s.r.o. LevočaLevoča · tržby 11 073 € (2025)
- OMREA ACCOUNTING, s.r.o.Pezinok · tržby 11 072 € (2025)
- ISO CONSULTING s. r. o.Košice - mestská časť Juh · tržby 11 070 € (2025)
- DOUBLE-SPORT TRADE s. r. o.Martin · tržby 11 060 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb APERTUM Consulting, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo APERTUM Consulting: Levice
APERTUM Consulting sídli na adrese Saratovská 29, 934 05 Levice, okres Levice. V obci Levice je 6 019 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 638. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Levice: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›
APERTUM Consulting: IČO, sídlo a základné údaje
APERTUM Consulting, s.r.o. (IČO 47760028) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, okres Levice. Dátum vzniku je 17. 4. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Ing. Milan Melich a Radovan Leitman. Za rok 2025 sú v závierke tržby 4 497 € a výsledok hospodárenia +2 951 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 4. 2014 |
| Obec | Levice |
| Okres | Okres Levice |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) APERTUM Consulting, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 4 497 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 615 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Levice ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›
Sieť prepojení firmy APERTUM Consulting
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu APERTUM Consulting
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu APERTUM Consulting
- Tendre36súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 300 €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov87firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Levicetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Levice
Haleon Levice, s.r.o.Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová…Cloetta Slovakia s.r.o.Camfil s.r.o.ŠPED-TRANS Levice, a.s.Všetky firmy v obci Levice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Levice
T A M terminal, s. r. o.Technology Services s.r.o.BD SERVIS, s.r.o.GreenPrint Consulting, s.r.o.Machinery Trade, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.