Estetická klinika s. r. o.
Nitra · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
11 361 €tržby 2025 ▼ 76 %+10 031 €zisk 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 15 : tržby 2 000 €, výsledok hospodárenia 2 000 €
- 16 : tržby 2 190 €, výsledok hospodárenia 1 708 €
- 17 : tržby 11 466 €, výsledok hospodárenia -10 €
- 18 : tržby 40 500 €, výsledok hospodárenia 13 576 €
- 19 : tržby 18 435 €, výsledok hospodárenia 2 343 €
- 20 : tržby 20 820 €, výsledok hospodárenia 6 025 €
- 21 : tržby 18 782 €, výsledok hospodárenia 6 552 €
- 22 : tržby 19 901 €, výsledok hospodárenia 6 771 €
- 23 : tržby 3 916 €, výsledok hospodárenia 2 490 €
- 24 : tržby 46 995 €, výsledok hospodárenia 7 447 €
- 25 : tržby 11 361 €, výsledok hospodárenia 10 031 €
Estetická klinika s. r. o. (IČO 47617977) mala v roku 2025 tržby 11 361 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Estetická klinika
V roku 2025 mala Estetická klinika priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 11 935 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2022 | — | 11 935 € | — |
| 2021 | — | 7 963 € | — |
| 2020 | — | 4 332 € | — |
| 2019 | — | 15 413 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2022 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konatelia Estetická klinika
Podľa Registra právnických osôb konajú za Estetická klinika 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
Spoločníci Estetická klinika
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- MC&co s.r.o.50,0 %
- Zuzana Miklošová50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MC&co s.r.o.od 8. 10. 2026 | 10 000 € | 50,0 % |
| Zuzana Miklošováod 8. 10. 2026 | 10 000 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Estetická klinika
Za rok 2025 má Estetická klinika v závierke tržby 11 361 €, o 75,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 031 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 46 995 €.
Výkaz ziskov a strát Estetická klinika
Najvyššie tržby: rok 2024, 46 995 €. Najnižšie: rok 2015, 2 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 11 361 € |
| 2024 | 46 995 € |
| 2023 | 3 916 € |
| 2022 | 19 901 € |
| 2021 | 18 782 € |
| 2020 | 20 820 € |
| 2019 | 18 435 € |
| 2018 | 40 500 € |
| 2017 | 11 466 € |
| 2016 | 2 190 € |
| 2015 | 2 000 € |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 10. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 1 roku z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 58 933 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 10 031 € |
| 2024 | 7 447 € |
| 2023 | 2 490 € |
| 2022 | 6 771 € |
| 2021 | 6 552 € |
| 2020 | 6 025 € |
| 2019 | 2 343 € |
| 2018 | 13 576 € |
| 2017 | −10 € |
| 2016 | 1 708 € |
| 2015 | 2 000 € |
| 2014 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 10. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Estetická klinika
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +88,3 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Estetická klinika | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +88,3 % | +8,8 % |
| 2024 | +15,8 % | +6,0 % |
| 2023 | +63,6 % | +4,1 % |
| 2022 | +34,0 % | +4,6 % |
| 2021 | +34,9 % | +4,4 % |
| 2020 | +28,9 % | +3,4 % |
| 2019 | +12,7 % | +3,2 % |
| 2018 | +33,5 % | +3,6 % |
| 2017 | −0,1 % | +5,1 % |
| 2016 | +78,0 % | +4,6 % |
| 2015 | +100,0 % | +4,2 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 10. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 9 rokov, najviac v roku 2017 (+423,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −75,8 % |
| 2024 | +1 100,1 % |
| 2023 | −80,3 % |
| 2022 | +6,0 % |
| 2021 | −9,8 % |
| 2020 | +12,9 % |
| 2019 | −54,5 % |
| 2018 | +253,2 % |
| 2017 | +423,6 % |
| 2016 | +9,5 % |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 10. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Estetická klinika
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 31 302 €, vlastné imanie 28 458 € a záväzky 2 844 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 31 302 € | 28 458 € | 2 844 € |
| 2024 | 22 272 € | 18 428 € | 3 844 € |
| 2023 | 41 520 € | 41 081 € | 439 € |
| 2022 | 50 317 € | 43 963 € | 6 354 € |
| 2021 | 43 309 € | 37 192 € | 6 117 € |
| 2020 | 35 719 € | 30 640 € | 5 079 € |
| 2019 | 34 791 € | 24 616 € | 10 175 € |
| 2018 | 30 909 € | 22 274 € | 8 635 € |
| 2017 | 13 638 € | 8 698 € | 4 940 € |
| 2016 | 9 190 € | 8 708 € | 482 € |
| 2015 | 7 000 € | 7 000 € | — |
| 2014 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 10. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Estetická klinika (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 361 € | 10 031 € | 31 302 € | 28 458 € | 2 844 € | 11 361 € | +88,3 % |
| 2024 | 46 995 € | 7 447 € | 22 272 € | 18 428 € | 3 844 € | 8 873 € | +15,8 % |
| 2023 | 3 916 € | 2 490 € | 41 520 € | 41 081 € | 439 € | 3 176 € | +63,6 % |
| 2022 | 19 901 € | 6 771 € | 50 317 € | 43 963 € | 6 354 € | 19 901 € | +34,0 % |
| 2021 | 18 782 € | 6 552 € | 43 309 € | 37 192 € | 6 117 € | 15 671 € | +34,9 % |
| 2020 | 20 820 € | 6 025 € | 35 719 € | 30 640 € | 5 079 € | 11 420 € | +28,9 % |
| 2019 | 18 435 € | 2 343 € | 34 791 € | 24 616 € | 10 175 € | 18 435 € | +12,7 % |
| 2018 | 40 500 € | 13 576 € | 30 909 € | 22 274 € | 8 635 € | 16 911 € | +33,5 % |
| 2017 | 11 466 € | −10 € | 13 638 € | 8 698 € | 4 940 € | −877 € | −0,1 % |
| 2016 | 2 190 € | 1 708 € | 9 190 € | 8 708 € | 482 € | 2 190 € | +78,0 % |
| 2015 | 2 000 € | 2 000 € | 7 000 € | 7 000 € | — | 2 000 € | +100,0 % |
| 2014 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | 0 € | — |
Riziko: zaplatí Estetická klinika?
Peniaze od štátu: Estetická klinika
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Estetická klinika
Dátum vzniku Estetická klinika je 1. 1. 2014, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné mená: MNZM s.r.o., CIMRÁK CONSULTING s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2014.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36496/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 5 000 €
- Zmena obchodného menaPredtým MNZM s.r.o., odvtedy CIMRÁK CONSULTING s.r.o.
- Nový spoločník: MC&co s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 11 361 €.
- Nový štatutár: Zuzana MiklošováKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým CIMRÁK CONSULTING s.r.o., odvtedy Estetická klinika s. r. o.
- Nový spoločník: Zuzana MiklošováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena názvuCIMRÁK CONSULTING s.r.o. → Estetická klinika s. r. o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Estetická klinika
- Sprostredkovateľská živnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné a marketingové služby
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- vedenie účtovníctva
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- počítačové služby
- administratívne služby
- faktoring a forfaiting
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
Estetická klinika v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Estetická klinika je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 477 € (16 671 závierok), Estetická klinika má 11 361 €, čo je 25 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 1 057 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Estetická klinika 465. z 589.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 477 €, tri štvrtiny do 129 733 €; 10 % firiem má viac než 507 074 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 033 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 477 € |
| horný kvartil | 129 733 € |
| 10 % firiem má viac než | 507 074 € |
| Estetická klinika | 11 361 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Estetická klinika
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Estetická klinika s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Estetická klinika | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 11 361 € | 45 477 € |
| 2024 | 46 995 € | 41 471 € |
| 2023 | 3 916 € | 39 300 € |
| 2022 | 19 901 € | 39 153 € |
| 2021 | 18 782 € | 36 522 € |
| 2020 | 20 820 € | 38 866 € |
| 2019 | 18 435 € | 41 662 € |
| 2018 | 40 500 € | 41 127 € |
| 2017 | 11 466 € | 40 974 € |
| 2016 | 2 190 € | 41 409 € |
| 2015 | 2 000 € | 40 000 € |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 10. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Estetická klinika | 11 361 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 44 389 € |
| medián kraja | 46 264 € |
| medián Slovenska | 45 477 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 10. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Sothis, s. r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 25 650 € (2025)
- MA&TA s. r. o.Banská Bystrica · tržby 25 642 € (2025)
- Bauen & Personal Management k. s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 25 639 € (2014)
- MAKRO RENTING, s.r.o.Lučenec · tržby 25 637 € (2025)
- Kukučínova 540Šaľa · tržby 25 635 € (2025)
- OZIM 1 s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 25 619 € (2025)
- REALCOOP, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 25 610 € (2025)
- HolRe, s.r.o.Zvolen · tržby 25 606 € (2025)
- FA FA s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 25 600 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Estetická klinika, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Estetická klinika: Nitra
Estetická klinika sídli na adrese Štefánikova 7, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 307 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 545. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
Estetická klinika: IČO, sídlo a základné údaje
Estetická klinika s. r. o. (IČO 47617977) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 1. 1. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú JUDr. Ing. Martin Cimrák a Zuzana Miklošová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 11 361 € a výsledok hospodárenia +10 031 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 20 000 € |
| Vznik | 1. 1. 2014 |
| Skoršie názvy | MNZM s.r.o. CIMRÁK CONSULTING s.r.o. |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 10. 10. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Estetická klinika s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 11 361 €, typická firma odvetvia 45 477 € (medián z 16 671 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
PowereX j. s. a.Zubná klinika s.r.o.REALITY CIMRÁK s.r.o.MC&co s. r. o.Panský dvor s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Nitra
APOT Invest s.r.o.Krimar Sped s.r.o.EKM invest s.r.o.Quntar Slovak Logistics II s.r.o.KMO GROUP s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.