POHOSTINSTVO LUCIA s.r.o.
Bánovce nad Bebravou · Reštauračné činnosti
5 187 €tržby 2014−4 113 €strata 2014aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby 5 187 €, výsledok hospodárenia -4 113 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 008 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -776 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -773 €
POHOSTINSTVO LUCIA s.r.o. (IČO 47607076), sídlo Bánovce nad Bebravou, je v registri zapísaná od 8. 1. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci POHOSTINSTVO LUCIA
osobné náklady v roku 2016 boli 148 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2016 | — | 148 € | — |
| 2015 | — | 813 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2016 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 17. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci POHOSTINSTVO LUCIA
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok POHOSTINSTVO LUCIA
Za rok 2014 má POHOSTINSTVO LUCIA v závierke tržby 5 187 €, a výsledok hospodárenia −4 113 €.
Výkaz ziskov a strát POHOSTINSTVO LUCIA
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −6 670 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2017 | −773 € |
| 2016 | −776 € |
| 2015 | −1 008 € |
| 2014 | −4 113 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha POHOSTINSTVO LUCIA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2017 mala súvaha majetok 14 €, vlastné imanie −1 670 € a záväzky 1 684 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2017 | 14 € | −1 670 € | 1 684 € |
| 2016 | 123 € | −897 € | 1 020 € |
| 2015 | 382 € | −121 € | 503 € |
| 2014 | 1 121 € | 887 € | 234 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok POHOSTINSTVO LUCIA (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | — | −773 € | 14 € | −1 670 € | 1 684 € | −100 € | — |
| 2016 | — | −776 € | 123 € | −897 € | 1 020 € | −100 € | — |
| 2015 | — | −1 008 € | 382 € | −121 € | 503 € | −175 € | — |
| 2014 | 5 187 € | −4 113 € | 1 121 € | 887 € | 234 € | −2 377 € | −79,3 % |
Riziko: zaplatí POHOSTINSTVO LUCIA?
Peniaze od štátu: POHOSTINSTVO LUCIA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy POHOSTINSTVO LUCIA
Dátum vzniku POHOSTINSTVO LUCIA je 8. 1. 2014, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 3 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/29851/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 5 187 € · majetok 1 121 €
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
POHOSTINSTVO LUCIA v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
POHOSTINSTVO LUCIA je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. V okrese Bánovce nad Bebravou je v tomto odvetví 115 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je POHOSTINSTVO LUCIA 24. z 25.
- POHOSTINSTVO LUCIA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby POHOSTINSTVO LUCIA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | POHOSTINSTVO LUCIA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2017 | — | 54 567 € |
| 2016 | — | 52 133 € |
| 2015 | — | 50 818 € |
| 2014 | 5 187 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Jozef Martini - ŽOFIA, s.r.o.Teplička nad Váhom · tržby 12 732 € (2025)
- Go&Go s.r.o.Trenčín · tržby 12 728 € (2022)
- Joe's Cookhouse s. r. o.Smižany · tržby 12 722 € (2025)
- The Coffees s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 12 710 € (2025)
- Duff Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 12 678 € (2025)
- LUPU s.r.o.Smižany · tržby 12 657 € (2019)
- Vidowood s. r. o.Vrútky · tržby 12 632 € (2025)
- SV - FOOD, spol. s r.o.Batizovce · tržby 12 600 € (2025)
- Techside s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 12 600 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb POHOSTINSTVO LUCIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo POHOSTINSTVO LUCIA: Bánovce nad Bebravou
POHOSTINSTVO LUCIA sídli na adrese Partizánska 1607/106, 957 01 Bánovce nad Bebravou, okres Bánovce nad Bebravou. V obci Bánovce nad Bebravou je 2 339 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 976. Na tej istej adrese je zapísaných 22 aktívnych subjektov.
Bánovce nad Bebravou: obyvatelia a dáta ›Okres Bánovce nad Bebravou ›Adresár firiem v okrese Bánovce nad Bebravou ›
POHOSTINSTVO LUCIA: IČO, sídlo a základné údaje
POHOSTINSTVO LUCIA s.r.o. (IČO 47607076) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou, okres Bánovce nad Bebravou. Dátum vzniku je 8. 1. 2014, na trhu je 12 rokov. Za rok 2014 sú v závierke tržby 5 187 € a výsledok hospodárenia −4 113 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 1. 2014 |
| Obec | Bánovce nad Bebravou |
| Okres | Okres Bánovce nad Bebravou |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy POHOSTINSTVO LUCIA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu POHOSTINSTVO LUCIA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu POHOSTINSTVO LUCIA
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu19odvetví chýba v meste Bánovce nad Bebravoutypický nepokrytý dopyt 524 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 000 zmlúv za 3 roky · 13 585 144 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.250 zmlúv za 3 roky · 407 517 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 336 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Bánovce nad Bebravou
MAN Components s.r.o.Gabor spol. s r.o.MILSY a.s.MTA SLOVAKIA s.r.o.Hörmann Automotive Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Bánovce nad Bebravou ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Bánovce nad Bebravou
GASTROMAS, s.r.o.PIZZERIA LA MAŇANA, s.r.o.BENKOMA, s. r. o.AELM s.r.o.VEGACOM, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.