VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BEAST STUDIO s.r.o.

Levice · Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska

145 387 €tržby 2025 ▲ 23 %+616 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

145 387 €tržby 2025 ▲ 23 %
+616 €zisk 2025
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -420 €
  2. 14 : tržby 17 863 €, výsledok hospodárenia 2 306 €
  3. 15 : tržby 37 070 €, výsledok hospodárenia 10 676 €
  4. 16 : tržby 84 345 €, výsledok hospodárenia 27 170 €
  5. 17 : tržby 101 853 €, výsledok hospodárenia 31 013 €
  6. 18 : tržby 128 228 €, výsledok hospodárenia 45 590 €
  7. 19 : tržby 542 580 €, výsledok hospodárenia 46 329 €
  8. 20 : tržby 581 927 €, výsledok hospodárenia 46 368 €
  9. 21 : tržby 127 022 €, výsledok hospodárenia -22 802 €
  10. 22 : tržby 122 833 €, výsledok hospodárenia 22 463 €
  11. 23 : tržby 195 377 €, výsledok hospodárenia 34 194 €
  12. 24 : tržby 117 800 €, výsledok hospodárenia 11 490 €
  13. 25 : tržby 145 387 €, výsledok hospodárenia 616 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BEAST STUDIO s.r.o. (IČO 47563567) mala v roku 2025 tržby 145 387 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BEAST STUDIO

BEAST STUDIO má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 494 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konatelia BEAST STUDIO

Podľa Registra právnických osôb konajú za BEAST STUDIO 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločníci BEAST STUDIO

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch BEAST STUDIO
Podiely spoločníkov na vkladoch BEAST STUDIO Ing. arch. Juraj Ďurík 50,0 %, Ing. arch. Lucia Ďuríková 50,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. arch. Juraj Ďurík: 2 500 €, 50,0 %Ing. arch. Lucia Ďuríková: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. arch. Juraj Ďurík50,0 %
  • Ing. arch. Lucia Ďuríková50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. arch. Juraj Ďuríkod 20. 8. 2022 2 500 €50,0 %
Ing. arch. Lucia Ďuríkováod 25. 10. 2014 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BEAST STUDIO

Za rok 2025 má BEAST STUDIO v závierke tržby 145 387 €, o 23,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +616 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 581 927 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 017 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025145 tis. €▲ +23,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025616 €zisk
Majetok (aktíva) 20251,48 mil. €
Vlastné imanie 20251,04 mil. €
Záväzky 2025442 tis. €29,8 % majetku
Pridaná hodnota 202513 tis. €
Zisková marža 2025+0,4 %medián odvetvia +3,0 %
Súčet výsledkov za 13 rokov255 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 017 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát BEAST STUDIO

Súvaha BEAST STUDIO

Všetky čísla zo závierok BEAST STUDIO (13 rokov)
Čísla zo závierok BEAST STUDIO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025145 387 €616 €1 483 067 €1 041 392 €441 675 €13 220 €+0,4 %
2024117 800 €11 490 €1 519 887 €1 040 775 €479 112 €−25 475 €+9,8 %
2023195 377 €34 194 €659 829 €322 888 €336 941 €55 074 €+17,5 %
2022122 833 €22 463 €455 667 €288 694 €166 973 €−16 109 €+18,3 %
2021127 022 €−22 802 €378 775 €191 232 €187 543 €−28 191 €−18,0 %
2020581 927 €46 368 €324 072 €214 033 €110 039 €73 061 €+8,0 %
2019542 580 €46 329 €344 986 €167 665 €177 321 €68 211 €+8,5 %
2018128 228 €45 590 €295 371 €121 335 €174 036 €45 301 €+35,6 %
2017101 853 €31 013 €110 101 €75 745 €34 356 €51 872 €+30,4 %
201684 345 €27 170 €53 613 €44 732 €8 881 €46 360 €+32,2 %
201537 070 €10 676 €31 965 €17 562 €14 403 €21 398 €+28,8 %
201417 863 €2 306 €21 153 €6 886 €13 967 €6 480 €+12,9 %
2013—−420 €4 580 €4 580 €0 €0 €—

Riziko: zaplatí BEAST STUDIO?

BEAST STUDIO a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 11 zmlúv s dodávateľom BEAST STUDIO v objeme 274 527 € z rokov 2022 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Trenčín: 185 760 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom11Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv275 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20223. 9. 2022

História firmy BEAST STUDIO

Dátum vzniku BEAST STUDIO je 3. 12. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36137/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 580 €
  3. Nový štatutár: Ing. arch. Lucia ĎuríkováKonateľ
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023952590
  5. Nový spoločník: Ing. arch. Lucia ĎuríkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový spoločník: Ing. arch. Juraj ĎuríkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Najväčšia verejná zmluva: 147 360 €Objednávateľ Mesto Trenčín. Zmluva o dielo
  8. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Trenčín, hodnota zmluvy 147 360 €. Firma vznikla 3. 12. 2013.
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 145 387 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BEAST STUDIO

  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
  • Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva
  • Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Zhotovovanie mozaikových obrazov z rozličných materiálov podľa predložených návrhov
  • Stavebné cenárstvo
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinných činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vydavateľská činnosť
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Fotografické služby
  • Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb - stavebná časť
  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
  • Výkon činnosti autorizovaného architekta podľa § 4 zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov, v rozsahu : a) vykonávanie prípravnej a predprojektovej činnosti, najmä na vypracúvanie stavebných zámerov verejných prác, investičných zámerov, architektonických a urbanistických štúdii, územnoplánovacích prieskumov a rozborov b) vykonávanie komplexnej projektovej činnosti, najmä na vypracúvanie architektonických návrhov a dokumentácie umiestňovania stavieb a ich zmien, projektovej dokumentácie stavieb a ich zmien vrátane ich interiérov a exteriérov, ako aj rekonštrukcií a modernizácií budov a obnovy stavebných pamiatok c) spracovanie územnoplánovacích podkladov a územnoplánovacej dokumentácie d) vykonávanie projektového manažmentu, najmä na riadenie projektu a koordináciu čiastkových projektov vypracovaných inžiniermi, krajinármi a inými špecialistami, na výkon odborného autorského dohľadu nad uskutočňovaním stavieb podľa schválenej projektovej dokumentácie a na vykonávanie stavebného dozoru e) grafické spracovanie a modelovanie architektonického diela vrátane vypracovania špecifikácii a technickej dokumentácie f) poskytovanie súvisiacich technických služieb, najmä na poskytovanie architektonického poradenstva investorom a vlastníkom nehnuteľností, na zastupovanie investora pri príprave a uskutočňovaní stavieb g) vyhotovovanie odborných posudkov, odhadov a dobrozdaní.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

BEAST STUDIO v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva

BEAST STUDIO je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 55 575 € (4 003 závierok), BEAST STUDIO má 145 387 €, čo je 2,6-násobok mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 218 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BEAST STUDIO 22. z 66.

V odvetví v okrese Levice218aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 003Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia56 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BEAST STUDIO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Levice ›

Sídlo BEAST STUDIO: Levice

BEAST STUDIO sídli na adrese Hradná ulica 6820/1, 934 01 Levice, okres Levice. V obci Levice je 6 004 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 545. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Levice6 004aktívnych
Subjektov v okrese Levice16 545aktívnych
V tom istom odvetví218okres Levice
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Levice: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›

BEAST STUDIO: IČO, sídlo a základné údaje

BEAST STUDIO s.r.o. (IČO 47563567) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, okres Levice. Dátum vzniku je 3. 12. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutármi sú Ing. arch. Juraj Ďurík a Ing. arch. Lucia Ďuríková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 145 387 € a výsledok hospodárenia +616 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatná stavebnostolárska a tesárska (SK NACE 1623)
Základné imanie5 000 €
Vznik3. 12. 2013
ObecLevice
OkresOkres Levice
Vyrubená daň z príjmov3 017 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) BEAST STUDIO s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 145 387 €, typická firma odvetvia 55 575 €, čo je 2,6-násobok mediánu (medián z 4 003 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Levice ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›

Sieť prepojení firmy BEAST STUDIO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BEAST STUDIO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BEAST STUDIO

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy19zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 61 tis. €
  • Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 10 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Levicetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

concra s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Levice

Haleon Levice, s.r.o.Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová…Cloetta Slovakia s.r.o.Camfil s.r.o.ŠPED-TRANS Levice, a.s.Všetky firmy v obci Levice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.23) v okrese Levice

LENCOS IN, s.r.o.UNISTOL, s.r.o.art furniture studio s. r. o.STAVICO s. r. o.ARCHBUILD, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk