JALIBE GROUP s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Ťažba rašeliny
19 603 €tržby 2020 ▼ 52 %+808 €zisk 2020aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -577 €
- 14 : tržby 4 980 €, výsledok hospodárenia -1 085 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -519 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 17 : tržby 37 238 €, výsledok hospodárenia 985 €
- 18 : tržby 27 245 €, výsledok hospodárenia 421 €
- 19 : tržby 40 914 €, výsledok hospodárenia 582 €
- 20 : tržby 19 603 €, výsledok hospodárenia 808 €
JALIBE GROUP s.r.o. (IČO 47525797), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 26. 11. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci JALIBE GROUP
V roku 2020 mala JALIBE GROUP priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2014 boli 5 237 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2020 | 0 | — | — |
| 2014 | — | 5 237 € | — |
| 2013 | — | 577 € | 571 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2020 (PDF), výkaz 2014 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2020 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 18. 10. 2026.
Konateľ JALIBE GROUP
Podľa Registra právnických osôb koná za JALIBE GROUP 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.
Spoločník JALIBE GROUP
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok JALIBE GROUP
Za rok 2020 má JALIBE GROUP v závierke tržby 19 603 €, o 52,1 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +808 €. Závierky máme za 8 rokov (2013 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2019: 40 914 €.
Výkaz ziskov a strát JALIBE GROUP
Najvyššie tržby: rok 2019, 40 914 €. Najnižšie: rok 2014, 4 980 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2020 | 19 603 € |
| 2019 | 40 914 € |
| 2018 | 27 245 € |
| 2017 | 37 238 € |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | 4 980 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 4 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: 135 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | 808 € |
| 2019 | 582 € |
| 2018 | 421 € |
| 2017 | 985 € |
| 2016 | −480 € |
| 2015 | −519 € |
| 2014 | −1 085 € |
| 2013 | −577 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- JALIBE GROUP
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,1 %, medián odvetvia +1,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | JALIBE GROUP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | +4,1 % | +1,1 % |
| 2019 | +1,4 % | +1,1 % |
| 2018 | +1,5 % | +2,4 % |
| 2017 | +2,6 % | +2,8 % |
| 2016 | — | +1,4 % |
| 2015 | — | +2,7 % |
| 2014 | −21,8 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2019 (+50,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2020 | −52,1 % |
| 2019 | +50,2 % |
| 2018 | −26,8 % |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JALIBE GROUP
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 25 960 €, vlastné imanie 5 135 € a záväzky 20 825 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 25 960 € | 5 135 € | 20 825 € |
| 2019 | 45 499 € | 4 327 € | 41 172 € |
| 2018 | 5 170 € | 3 745 € | 1 425 € |
| 2017 | 5 492 € | 3 324 € | 2 168 € |
| 2016 | 4 107 € | 2 339 € | 1 768 € |
| 2015 | 4 107 € | 2 819 € | 1 288 € |
| 2014 | 4 406 € | 3 338 € | 1 068 € |
| 2013 | 4 929 € | 4 423 € | 506 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JALIBE GROUP (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 19 603 € | 808 € | 25 960 € | 5 135 € | 20 825 € | 1 066 € | +4,1 % |
| 2019 | 40 914 € | 582 € | 45 499 € | 4 327 € | 41 172 € | 853 € | +1,4 % |
| 2018 | 27 245 € | 421 € | 5 170 € | 3 745 € | 1 425 € | 761 € | +1,5 % |
| 2017 | 37 238 € | 985 € | 5 492 € | 3 324 € | 2 168 € | 1 594 € | +2,6 % |
| 2016 | — | −480 € | 4 107 € | 2 339 € | 1 768 € | — | — |
| 2015 | — | −519 € | 4 107 € | 2 819 € | 1 288 € | — | — |
| 2014 | 4 980 € | −1 085 € | 4 406 € | 3 338 € | 1 068 € | 4 700 € | −21,8 % |
| 2013 | — | −577 € | 4 929 € | 4 423 € | 506 € | — | — |
Riziko: zaplatí JALIBE GROUP?
Peniaze od štátu: JALIBE GROUP
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy JALIBE GROUP
Dátum vzniku JALIBE GROUP je 26. 11. 2013, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné mená: Štrkovne Nitra s.r.o., BLO DIRECT s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/117927/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 929 €
- Zmena obchodného menaPredtým Štrkovne Nitra s.r.o., odvtedy BLO DIRECT s.r.o.
- Nový štatutár: Jakub LibenskýKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým BLO DIRECT s.r.o., odvtedy JALIBE GROUP s.r.o.
- Nový spoločník: Jakub LibenskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JALIBE GROUP
- Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
- Výroba výrobkov z betónu, sadry a cementu
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba strojov pre baníctvo, ťažbu a stavebníctvo a náhradných dielov
- Reklamné a marketingové služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- finančný lízing
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.
JALIBE GROUP v odvetví iná ťažba a dobývanie
JALIBE GROUP je v registri v odvetví Iná ťažba a dobývanie (SK NACE 08), činnosť ťažba rašeliny. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 233 909 € (150 závierok), JALIBE GROUP má 19 603 €, čo je 8 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 23 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JALIBE GROUP 8. z 10.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 33 691 €, polovica do 233 909 €, tri štvrtiny do 1 081 944 €; 10 % firiem má viac než 3 424 001 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 301 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 33 691 € |
| medián | 233 909 € |
| horný kvartil | 1 081 944 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 424 001 € |
| JALIBE GROUP | 19 603 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- JALIBE GROUP
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby JALIBE GROUP s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | JALIBE GROUP | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | 19 603 € | 233 909 € |
| 2019 | 40 914 € | 302 575 € |
| 2018 | 27 245 € | 312 354 € |
| 2017 | 37 238 € | 240 782 € |
| 2016 | — | 231 915 € |
| 2015 | — | 406 646 € |
| 2014 | 4 980 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| JALIBE GROUP | 19 603 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 231 224 € |
| medián kraja | 153 000 € |
| medián Slovenska | 233 909 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Innovation Technology s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 44 460 € (2025)
- MATYKA s.r.o.Štúrovo · tržby 43 897 € (2022)
- css-mineral s. r. o.Sobrance · tržby 43 343 € (2025)
- NZ ZEL s.r.o.Komárno · tržby 42 797 € (2025)
- AGRM s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 41 930 € (2025)
- SMOF s. r. o.Poprad · tržby 41 854 € (2025)
- MZC s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 41 628 € (2025)
- ALP-tech s. r. o.Suché · tržby 41 373 € (2025)
- WebWorks s. r. o.Šurany · tržby 41 303 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JALIBE GROUP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo JALIBE GROUP: Bratislava - Ružinov
JALIBE GROUP sídli na adrese Sedmokrásková 6, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 933 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 321. Na tej istej adrese je zapísaných 637 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
JALIBE GROUP: IČO, sídlo a základné údaje
JALIBE GROUP s.r.o. (IČO 47525797) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 26. 11. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Jakub Libenský. Za rok 2020 sú v závierke tržby 19 603 € a výsledok hospodárenia +808 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ťažba rašeliny (SK NACE 0892) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 11. 2013 |
| Skoršie názvy | Štrkovne Nitra s.r.o. BLO DIRECT s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví iná ťažba a dobývanie (SK NACE 08) JALIBE GROUP s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 19 603 €, typická firma odvetvia 233 909 € (medián z 150 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Iná ťažba a dobývanie: tržby a mzdy ›Iná ťažba a dobývanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 08.92) v okrese Bratislava II
Magebere - robotika, s. r. o.Autovia Bratislava s. r. o.NOVUM s. r. o.OPAL SLOVAKIA s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.