BARUX, s.r.o.
Bratislava - Rača · Stolárske práce
203 807 €tržby 2025 ▲ 42 %+11 848 €zisk 2025aktívna 12 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -304 €
- 14 : tržby 9 374 €, výsledok hospodárenia -6 239 €
- 15 : tržby 18 082 €, výsledok hospodárenia -4 258 €
- 16 : tržby 20 226 €, výsledok hospodárenia -3 458 €
- 17 : tržby 17 180 €, výsledok hospodárenia -8 530 €
- 18 : tržby 17 905 €, výsledok hospodárenia -7 750 €
- 19 : tržby 15 390 €, výsledok hospodárenia -6 465 €
- 20 : tržby 26 418 €, výsledok hospodárenia 9 066 €
- 21 : tržby 33 895 €, výsledok hospodárenia 14 988 €
- 22 : tržby 116 774 €, výsledok hospodárenia 8 702 €
- 23 : tržby 116 975 €, výsledok hospodárenia 954 €
- 24 : tržby 143 451 €, výsledok hospodárenia 2 939 €
- 25 : tržby 203 807 €, výsledok hospodárenia 11 848 €
BARUX, s.r.o. (IČO 47524413) mala v roku 2025 tržby 203 807 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci BARUX
V roku 2025 mala BARUX priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 25 447 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 25 447 € | — |
| 2024 | — | 1 103 € | — |
| 2023 | — | 4 215 € | — |
| 2022 | — | 18 423 € | 13 607 € |
| 2021 | — | 2 418 € | — |
| 2020 | — | 3 928 € | — |
| 2019 | — | 8 971 € | — |
| 2018 | — | 8 440 € | — |
| 2017 | — | 7 998 € | — |
| 2016 | — | 7 156 € | — |
| 2015 | — | 6 523 € | — |
| 2014 | — | 5 134 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ BARUX
Podľa Registra právnických osôb koná za BARUX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
Spoločník BARUX
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Kristián Joniak100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Kristián Joniakod 9. 6. 2021 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BARUX
Za rok 2025 má BARUX v závierke tržby 203 807 €, o 42,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 848 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 203 807 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 135 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát BARUX
Najvyššie tržby: rok 2025, 203 807 €. Najnižšie: rok 2014, 9 374 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 203 807 € |
| 2024 | 143 451 € |
| 2023 | 116 975 € |
| 2022 | 116 774 € |
| 2021 | 33 895 € |
| 2020 | 26 418 € |
| 2019 | 15 390 € |
| 2018 | 17 905 € |
| 2017 | 17 180 € |
| 2016 | 20 226 € |
| 2015 | 18 082 € |
| 2014 | 9 374 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 7 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 11 493 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 11 848 € |
| 2024 | 2 939 € |
| 2023 | 954 € |
| 2022 | 8 702 € |
| 2021 | 14 988 € |
| 2020 | 9 066 € |
| 2019 | −6 465 € |
| 2018 | −7 750 € |
| 2017 | −8 530 € |
| 2016 | −3 458 € |
| 2015 | −4 258 € |
| 2014 | −6 239 € |
| 2013 | −304 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BARUX
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,8 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BARUX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +5,8 % | +4,2 % |
| 2024 | +2,0 % | +3,0 % |
| 2023 | +0,8 % | +2,0 % |
| 2022 | +7,5 % | +1,7 % |
| 2021 | +44,2 % | +1,6 % |
| 2020 | +34,3 % | +1,7 % |
| 2019 | −42,0 % | +1,9 % |
| 2018 | −43,3 % | +2,3 % |
| 2017 | −49,7 % | +3,3 % |
| 2016 | −17,1 % | +3,3 % |
| 2015 | −23,5 % | +2,7 % |
| 2014 | −66,6 % | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 9 z 11 rokov, najviac v roku 2022 (+244,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +42,1 % |
| 2024 | +22,6 % |
| 2023 | +0,2 % |
| 2022 | +244,5 % |
| 2021 | +28,3 % |
| 2020 | +71,7 % |
| 2019 | −14,0 % |
| 2018 | +4,2 % |
| 2017 | −15,1 % |
| 2016 | +11,9 % |
| 2015 | +92,9 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BARUX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 221 879 €, vlastné imanie 48 816 € a záväzky 173 063 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 221 879 € | 48 816 € | 173 063 € |
| 2024 | 134 788 € | 36 968 € | 97 820 € |
| 2023 | 122 396 € | 34 029 € | 88 367 € |
| 2022 | 98 189 € | 33 074 € | 65 115 € |
| 2021 | 41 455 € | 24 373 € | 17 082 € |
| 2020 | 41 049 € | 9 385 € | 31 664 € |
| 2019 | 28 094 € | 318 € | 27 776 € |
| 2018 | 20 942 € | 1 783 € | 19 159 € |
| 2017 | 16 153 € | 4 531 € | 11 622 € |
| 2016 | 13 182 € | 1 841 € | 11 341 € |
| 2015 | 7 336 € | −5 801 € | 13 137 € |
| 2014 | 2 470 € | −1 543 € | 4 013 € |
| 2013 | 4 696 € | 4 696 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BARUX (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 203 807 € | 11 848 € | 221 879 € | 48 816 € | 173 063 € | 44 317 € | +5,8 % |
| 2024 | 143 451 € | 2 939 € | 134 788 € | 36 968 € | 97 820 € | 10 947 € | +2,0 % |
| 2023 | 116 975 € | 954 € | 122 396 € | 34 029 € | 88 367 € | 7 917 € | +0,8 % |
| 2022 | 116 774 € | 8 702 € | 98 189 € | 33 074 € | 65 115 € | 29 702 € | +7,5 % |
| 2021 | 33 895 € | 14 988 € | 41 455 € | 24 373 € | 17 082 € | 19 708 € | +44,2 % |
| 2020 | 26 418 € | 9 066 € | 41 049 € | 9 385 € | 31 664 € | 12 858 € | +34,3 % |
| 2019 | 15 390 € | −6 465 € | 28 094 € | 318 € | 27 776 € | 2 816 € | −42,0 % |
| 2018 | 17 905 € | −7 750 € | 20 942 € | 1 783 € | 19 159 € | 26 € | −43,3 % |
| 2017 | 17 180 € | −8 530 € | 16 153 € | 4 531 € | 11 622 € | −51 € | −49,7 % |
| 2016 | 20 226 € | −3 458 € | 13 182 € | 1 841 € | 11 341 € | 4 939 € | −17,1 % |
| 2015 | 18 082 € | −4 258 € | 7 336 € | −5 801 € | 13 137 € | 3 562 € | −23,5 % |
| 2014 | 9 374 € | −6 239 € | 2 470 € | −1 543 € | 4 013 € | −90 € | −66,6 % |
| 2013 | — | −304 € | 4 696 € | 4 696 € | — | −304 € | — |
Riziko: zaplatí BARUX?
Peniaze od štátu: BARUX
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BARUX
Dátum vzniku BARUX je 5. 12. 2013, teda pred 12 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/153397/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 4 696 €
- Nový štatutár: Kristián JoniakKonateľ
- Nový spoločník: Kristián JoniakSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023956264
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 203 807 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BARUX
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.
BARUX v odvetví špecializované stavebné práce
BARUX je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť stolárske práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 72 014 € (14 581 závierok), BARUX má 203 807 €, čo je 2,8-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 342 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BARUX 225. z 681.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 772 €, polovica do 72 014 €, tri štvrtiny do 269 118 €; 10 % firiem má viac než 853 118 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 775 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 772 € |
| medián | 72 014 € |
| horný kvartil | 269 118 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 118 € |
| BARUX | 203 807 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- BARUX
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BARUX s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BARUX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 203 807 € | 72 014 € |
| 2024 | 143 451 € | 79 060 € |
| 2023 | 116 975 € | 84 776 € |
| 2022 | 116 774 € | 86 359 € |
| 2021 | 33 895 € | 76 829 € |
| 2020 | 26 418 € | 75 525 € |
| 2019 | 15 390 € | 85 982 € |
| 2018 | 17 905 € | 83 079 € |
| 2017 | 17 180 € | 79 576 € |
| 2016 | 20 226 € | 74 221 € |
| 2015 | 18 082 € | 72 054 € |
| 2014 | 9 374 € | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BARUX | 203 807 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 79 087 € |
| medián kraja | 67 850 € |
| medián Slovenska | 72 014 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ELBEX Group, s. r. o.Spišská Nová Ves · tržby 482 834 € (2025)
- Pro Elip, s. r. o.Radoľa · tržby 482 587 € (2025)
- EF Slovakia s. r. o.Trenčín · tržby 482 395 € (2025)
- ŠKODY s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 482 053 € (2025)
- INJEKTA s.r.o.Žilina · tržby 481 789 € (2025)
- SNK Mobile s.r.o.Komárno · tržby 481 621 € (2024)
- ELFITTING s.r.o.Piešťany · tržby 481 504 € (2025)
- ELISTESK, s. r. o.Banská Bystrica · tržby 481 420 € (2024)
- TOSPUR s.r.o.Skalica · tržby 481 147 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BARUX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BARUX: Bratislava - Rača
BARUX sídli na adrese Pri vinohradoch 6207/165, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 070 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 360.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
BARUX: IČO, sídlo a základné údaje
BARUX, s.r.o. (IČO 47524413) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 5. 12. 2013, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Kristián Joniak. Za rok 2025 sú v závierke tržby 203 807 € a výsledok hospodárenia +11 848 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Stolárske práce (SK NACE 4332) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 5. 12. 2013 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 135 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) BARUX, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 203 807 €, typická firma odvetvia 72 014 €, čo je 2,8-násobok mediánu (medián z 14 581 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.32) v okrese Bratislava III
NOV design s.r.o.DREVOS SV s.r.o.MEDERA okná dvere fasády, s.r.o.OLES s.r.o.PROFIS, s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.