B-ADVISORY s. r. o.
Levoča · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
60 640 €tržby 2025 ▲ 2 326 %+22 144 €zisk 2025aktívna 12 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 15 : tržby 2 157 €, výsledok hospodárenia 1 677 €
- 16 : tržby 799 €, výsledok hospodárenia -10 807 €
- 17 : tržby 38 332 €, výsledok hospodárenia 6 980 €
- 18 : tržby 31 379 €, výsledok hospodárenia 10 191 €
- 19 : tržby 5 500 €, výsledok hospodárenia 5 480 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia 2 125 €
- 25 : tržby 60 640 €, výsledok hospodárenia 22 144 €
B-ADVISORY s. r. o. (IČO 47524146) mala v roku 2025 tržby 60 640 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci B-ADVISORY
V roku 2025 mala B-ADVISORY priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2024 | — | 0 € | — |
| 2023 | — | 0 € | — |
| 2022 | — | 0 € | — |
| 2021 | — | 0 € | — |
| 2020 | — | 0 € | — |
| 2019 | — | 0 € | — |
| 2018 | — | 3 521 € | — |
| 2017 | — | 6 213 € | — |
| 2016 | — | 1 820 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ B-ADVISORY
Podľa Registra právnických osôb koná za B-ADVISORY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník B-ADVISORY
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Andrej Babej, PhD.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Andrej Babej, PhD.od 25. 11. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok B-ADVISORY
Za rok 2025 má B-ADVISORY v závierke tržby 60 640 €, o 2 325,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +22 144 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 60 640 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 460 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát B-ADVISORY
Najvyššie tržby: rok 2025, 60 640 €. Najnižšie: rok 2016, 799 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 60 640 € |
| 2024 | 2 500 € |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | 5 500 € |
| 2018 | 31 379 € |
| 2017 | 38 332 € |
| 2016 | 799 € |
| 2015 | 2 157 € |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 6 rokoch, strata v 1 roku z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: 37 790 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 22 144 € |
| 2024 | 2 125 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 5 480 € |
| 2018 | 10 191 € |
| 2017 | 6 980 € |
| 2016 | −10 807 € |
| 2015 | 1 677 € |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- B-ADVISORY
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +36,5 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | B-ADVISORY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +36,5 % | +2,4 % |
| 2024 | +85,0 % | +2,3 % |
| 2023 | — | +1,9 % |
| 2022 | — | +2,1 % |
| 2021 | — | +2,0 % |
| 2020 | — | +1,6 % |
| 2019 | +99,6 % | +1,5 % |
| 2018 | +32,5 % | +1,6 % |
| 2017 | +18,2 % | +2,2 % |
| 2016 | — | +2,0 % |
| 2015 | +77,7 % | +1,7 % |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 3 roky, najviac v roku 2018 (−18,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +2 325,6 % |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | −82,5 % |
| 2018 | −18,1 % |
| 2017 | +4 697,5 % |
| 2016 | −63,0 % |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha B-ADVISORY
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 70 473 €, vlastné imanie 41 113 € a záväzky 29 360 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 70 473 € | 41 113 € | 29 360 € |
| 2024 | 19 344 € | 18 969 € | 375 € |
| 2023 | 16 844 € | 16 844 € | 0 € |
| 2022 | 16 844 € | 16 844 € | 0 € |
| 2021 | 16 844 € | 16 844 € | 0 € |
| 2020 | 16 844 € | 16 844 € | 0 € |
| 2019 | 16 864 € | 16 844 € | 20 € |
| 2018 | 12 139 € | 11 364 € | 775 € |
| 2017 | 11 423 € | 1 173 € | 10 250 € |
| 2016 | 5 729 € | −5 807 € | 11 536 € |
| 2015 | 7 157 € | 6 677 € | 480 € |
| 2014 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok B-ADVISORY (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60 640 € | 22 144 € | 70 473 € | 41 113 € | 29 360 € | 24 640 € | +36,5 % |
| 2024 | 2 500 € | 2 125 € | 19 344 € | 18 969 € | 375 € | 2 500 € | +85,0 % |
| 2023 | — | 0 € | 16 844 € | 16 844 € | 0 € | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 16 844 € | 16 844 € | 0 € | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 16 844 € | 16 844 € | 0 € | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 16 844 € | 16 844 € | 0 € | — | — |
| 2019 | 5 500 € | 5 480 € | 16 864 € | 16 844 € | 20 € | 5 500 € | +99,6 % |
| 2018 | 31 379 € | 10 191 € | 12 139 € | 11 364 € | 775 € | 14 487 € | +32,5 % |
| 2017 | 38 332 € | 6 980 € | 11 423 € | 1 173 € | 10 250 € | 14 153 € | +18,2 % |
| 2016 | 799 € | −10 807 € | 5 729 € | −5 807 € | 11 536 € | −8 937 € | −1 352,6 % |
| 2015 | 2 157 € | 1 677 € | 7 157 € | 6 677 € | 480 € | 2 157 € | +77,7 % |
| 2014 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | 0 € | — |
Riziko: zaplatí B-ADVISORY?
Peniaze od štátu: B-ADVISORY
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy B-ADVISORY
Dátum vzniku B-ADVISORY je 23. 9. 2014, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné mená: Golden Edge s.r.o., mnamka fit s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39940/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014majetok 5 000 €
- Nový štatutár: Ing. Andrej Babej, PhD.Konateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Golden Edge s.r.o., odvtedy mnamka fit s.r.o.
- Nový spoločník: Ing. Andrej Babej, PhD.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým mnamka fit s.r.o., odvtedy B-ADVISORY s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 60 640 €.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2024145178
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti B-ADVISORY
- Čistiace a upratovacie služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
B-ADVISORY v odvetví veľkoobchod
B-ADVISORY je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), B-ADVISORY má 60 640 €, čo je 44 % mediánu. V okrese Levoča je v tomto odvetví 72 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je B-ADVISORY 18. z 24.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 014 €, polovica do 139 031 €, tri štvrtiny do 778 941 €; 10 % firiem má viac než 4 006 409 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 686 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 014 € |
| medián | 139 031 € |
| horný kvartil | 778 941 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 409 € |
| B-ADVISORY | 60 640 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- B-ADVISORY
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby B-ADVISORY s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | B-ADVISORY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 60 640 € | 139 031 € |
| 2024 | 2 500 € | 139 389 € |
| 2023 | — | 134 750 € |
| 2022 | — | 133 421 € |
| 2021 | — | 117 743 € |
| 2020 | — | 112 008 € |
| 2019 | 5 500 € | 120 401 € |
| 2018 | 31 379 € | 118 273 € |
| 2017 | 38 332 € | 106 235 € |
| 2016 | 799 € | 97 886 € |
| 2015 | 2 157 € | 98 091 € |
| 2014 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| B-ADVISORY | 60 640 € |
|---|---|
| medián okresu Levoča | 203 932 € |
| medián kraja | 135 464 € |
| medián Slovenska | 139 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TL SYSTEM, s.r.o.Ladomerská Vieska · tržby 137 173 € (2025)
- DUDÍN s.r.o.Banská Bystrica · tržby 137 103 € (2025)
- CORCOM INTERNATIONAL s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 137 051 € (2014)
- JaS SK, s.r.o.Cabaj-Čápor · tržby 137 015 € (2025)
- AMB-EK s.r.o.Chlmec · tržby 136 985 € (2025)
- Cassovia Efekt, spol. s r.o. KošiceKošice - mestská časť Sever · tržby 136 979 € (2025)
- COMAN spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 136 869 € (2016)
- FIT SYSTEM, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 136 823 € (2025)
- Diamantis s.r.o.Nitra · tržby 136 787 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb B-ADVISORY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo B-ADVISORY: Levoča
B-ADVISORY sídli na adrese Kežmarská cesta 710/6, 054 01 Levoča, okres Levoča. V obci Levoča je 1 726 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 255. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Levoča: obyvatelia a dáta ›Okres Levoča ›Adresár firiem v okrese Levoča ›
B-ADVISORY: IČO, sídlo a základné údaje
B-ADVISORY s. r. o. (IČO 47524146) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levoča, okres Levoča. Dátum vzniku je 23. 9. 2014, na trhu je 12 rokov a štatutárom je Ing. Andrej Babej, PhD.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 60 640 € a výsledok hospodárenia +22 144 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 23. 9. 2014 |
| Skoršie názvy | Golden Edge s.r.o. mnamka fit s.r.o. |
| Obec | Levoča |
| Okres | Okres Levoča |
| Vyrubená daň z príjmov | 2 460 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) B-ADVISORY s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 60 640 €, typická firma odvetvia 139 031 € (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Levoča ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Levoča ›
Sieť prepojení firmy B-ADVISORY
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu B-ADVISORY
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu B-ADVISORY
- Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 10 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu24odvetví chýba v meste Levočatypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.706 zmlúv za 3 roky · 577 241 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava591 zmlúv za 3 roky · 6 916 590 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR271 zmlúv za 3 roky · 1 559 737 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 1 487 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Levoča
Nemocnica AGEL Levoča a.s.BETON PUMPY SPIŠ, s.r.o.ESKol s.r.o.ZELENÁ LEKÁREŇ LEVOČA, s.r.o.LEVOTEC s.r.o.Všetky firmy v obci Levoča ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Levoča
NORWAY STEEL EUROPE, s. r. o.Auto Spiš s.r.o.Jaworski s.r.o.VYSTA J +J, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.