ZAHIRA, s.r.o.
Pavlova Ves · Zmiešané hospodárstvo
24 667 €tržby 2025 ▼ 75 %+4 748 €zisk 2025aktívna 13 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 3 077 €, výsledok hospodárenia -2 779 €
- 14 : tržby 16 892 €, výsledok hospodárenia 2 622 €
- 15 : tržby 15 134 €, výsledok hospodárenia 2 430 €
- 16 : tržby 16 801 €, výsledok hospodárenia 2 687 €
- 17 : tržby 42 540 €, výsledok hospodárenia 2 876 €
- 18 : tržby 25 625 €, výsledok hospodárenia 2 406 €
- 19 : tržby 129 838 €, výsledok hospodárenia 6 054 €
- 20 : tržby 81 742 €, výsledok hospodárenia 554 €
- 21 : tržby 66 138 €, výsledok hospodárenia 26 806 €
- 22 : tržby 78 140 €, výsledok hospodárenia 19 359 €
- 23 : tržby 214 189 €, výsledok hospodárenia 24 279 €
- 24 : tržby 98 286 €, výsledok hospodárenia 16 580 €
- 25 : tržby 24 667 €, výsledok hospodárenia 4 748 €
ZAHIRA, s.r.o. (IČO 47440023) mala v roku 2025 tržby 24 667 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ZAHIRA
ZAHIRA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 10 742 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 10 742 € | — |
| 2024 | — | 3 972 € | — |
| 2023 | — | 3 953 € | — |
| 2022 | — | 2 621 € | — |
| 2021 | — | 3 973 € | — |
| 2020 | — | 4 568 € | — |
| 2019 | — | 5 225 € | — |
| 2018 | — | 2 723 € | — |
| 2013 | — | 243 € | 164 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konatelia ZAHIRA
Podľa Registra právnických osôb konajú za ZAHIRA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločníci ZAHIRA
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Jana Kováčová50,0 %
- Ing. Jaroslav Rusek50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Jana Kováčováod 7. 11. 2019 | 2 500 € | 50,0 % |
| Ing. Jaroslav Rusekod 7. 11. 2019 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ZAHIRA
Za rok 2025 má ZAHIRA v závierke tržby 24 667 €, o 74,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 748 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 214 189 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 645 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ZAHIRA
Najvyššie tržby: rok 2023, 214 189 €. Najnižšie: rok 2013, 3 077 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 24 667 € |
| 2024 | 98 286 € |
| 2023 | 214 189 € |
| 2022 | 78 140 € |
| 2021 | 66 138 € |
| 2020 | 81 742 € |
| 2019 | 129 838 € |
| 2018 | 25 625 € |
| 2017 | 42 540 € |
| 2016 | 16 801 € |
| 2015 | 15 134 € |
| 2014 | 16 892 € |
| 2013 | 3 077 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 1 roku z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 108 622 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 748 € |
| 2024 | 16 580 € |
| 2023 | 24 279 € |
| 2022 | 19 359 € |
| 2021 | 26 806 € |
| 2020 | 554 € |
| 2019 | 6 054 € |
| 2018 | 2 406 € |
| 2017 | 2 876 € |
| 2016 | 2 687 € |
| 2015 | 2 430 € |
| 2014 | 2 622 € |
| 2013 | −2 779 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ZAHIRA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +19,2 %, medián odvetvia +3,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZAHIRA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +19,2 % | +3,1 % |
| 2024 | +16,9 % | +3,0 % |
| 2023 | +11,3 % | +1,9 % |
| 2022 | +24,8 % | +4,1 % |
| 2021 | +40,5 % | +3,3 % |
| 2020 | +0,7 % | +1,3 % |
| 2019 | +4,7 % | +1,7 % |
| 2018 | +9,4 % | +2,2 % |
| 2017 | +6,8 % | +2,9 % |
| 2016 | +16,0 % | +3,3 % |
| 2015 | +16,1 % | +1,9 % |
| 2014 | +15,5 % | — |
| 2013 | −90,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 12 rokov, najviac v roku 2014 (+449,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −74,9 % |
| 2024 | −54,1 % |
| 2023 | +174,1 % |
| 2022 | +18,1 % |
| 2021 | −19,1 % |
| 2020 | −37,0 % |
| 2019 | +406,7 % |
| 2018 | −39,8 % |
| 2017 | +153,2 % |
| 2016 | +11,0 % |
| 2015 | −10,4 % |
| 2014 | +449,0 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ZAHIRA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 210 567 €, vlastné imanie 113 621 € a záväzky 96 946 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 210 567 € | 113 621 € | 96 946 € |
| 2024 | 244 500 € | 108 874 € | 135 626 € |
| 2023 | 148 598 € | 92 294 € | 56 304 € |
| 2022 | 99 965 € | 68 015 € | 31 950 € |
| 2021 | 101 888 € | 48 656 € | 53 232 € |
| 2020 | 24 712 € | 21 850 € | 2 862 € |
| 2019 | 23 817 € | 21 295 € | 2 522 € |
| 2018 | 15 829 € | 15 241 € | 588 € |
| 2017 | 15 594 € | 12 835 € | 2 759 € |
| 2016 | 17 317 € | 9 959 € | 7 358 € |
| 2015 | 9 644 € | 7 273 € | 2 371 € |
| 2014 | 8 005 € | 4 843 € | 3 162 € |
| 2013 | 7 704 € | 2 221 € | 5 483 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ZAHIRA (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24 667 € | 4 748 € | 210 567 € | 113 621 € | 96 946 € | −45 616 € | +19,2 % |
| 2024 | 98 286 € | 16 580 € | 244 500 € | 108 874 € | 135 626 € | −30 921 € | +16,9 % |
| 2023 | 214 189 € | 24 279 € | 148 598 € | 92 294 € | 56 304 € | −43 976 € | +11,3 % |
| 2022 | 78 140 € | 19 359 € | 99 965 € | 68 015 € | 31 950 € | −42 906 € | +24,8 % |
| 2021 | 66 138 € | 26 806 € | 101 888 € | 48 656 € | 53 232 € | 2 064 € | +40,5 % |
| 2020 | 81 742 € | 554 € | 24 712 € | 21 850 € | 2 862 € | 8 031 € | +0,7 % |
| 2019 | 129 838 € | 6 054 € | 23 817 € | 21 295 € | 2 522 € | 17 118 € | +4,7 % |
| 2018 | 25 625 € | 2 406 € | 15 829 € | 15 241 € | 588 € | 9 545 € | +9,4 % |
| 2017 | 42 540 € | 2 876 € | 15 594 € | 12 835 € | 2 759 € | 10 271 € | +6,8 % |
| 2016 | 16 801 € | 2 687 € | 17 317 € | 9 959 € | 7 358 € | 7 267 € | +16,0 % |
| 2015 | 15 134 € | 2 430 € | 9 644 € | 7 273 € | 2 371 € | 6 502 € | +16,1 % |
| 2014 | 16 892 € | 2 622 € | 8 005 € | 4 843 € | 3 162 € | 6 193 € | +15,5 % |
| 2013 | 3 077 € | −2 779 € | 7 704 € | 2 221 € | 5 483 € | −2 502 € | −90,3 % |
Riziko: zaplatí ZAHIRA?
ZAHIRA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 12 zmlúv s dodávateľom ZAHIRA v objeme 296 232 € z rokov 2019 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Správa Tatranského národného parku so sídlom v Tatranskej Lomnici: 268 538 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2023, 186 154 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 4 440 € |
| 2024 | 3 | 92 642 € |
| 2023 | 2 | 186 154 € |
| 2022 | 2 | 7 438 € |
| 2021 | 2 | 4 758 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2019 | 1 | 800 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy ZAHIRA
Dátum vzniku ZAHIRA je 4. 10. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60391/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 3 077 € · majetok 7 704 €
- Nový štatutár: Ing. Jana KováčováKonateľ
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023888768
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Špeciálna ZŠ s MŠ internátna, Liptovský Ján, hodnota zmluvy 800 €. Firma vznikla 4. 10. 2013.
- Nový štatutár: Ing. Jaroslav RusekKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Jaroslav RusekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Najväčšia verejná zmluva: 182 267 €Objednávateľ Správa Tatranského národného parku so sídlom v Tatranskej Lomnici. Zmluva o dielo č 117/2023/TANAP
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 24 667 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ZAHIRA
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
- Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
- Výroba sviečok
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné a marketingové služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Fotografické služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá
- Administratívne služby
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami
- Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Vyučovanie v odbore cudzích jazykov -anglický jazyk
- Prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický jazyk
- Poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných, poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
- Poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
ZAHIRA v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat
ZAHIRA je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť zmiešané hospodárstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 102 765 € (3 907 závierok), ZAHIRA má 24 667 €, čo je 24 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 463 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZAHIRA 48. z 61.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 644 €, polovica do 102 765 €, tri štvrtiny do 607 012 €; 10 % firiem má viac než 2 034 431 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 892 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 644 € |
| medián | 102 765 € |
| horný kvartil | 607 012 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 034 431 € |
| ZAHIRA | 24 667 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ZAHIRA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ZAHIRA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZAHIRA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 24 667 € | 102 765 € |
| 2024 | 98 286 € | 98 286 € |
| 2023 | 214 189 € | 100 540 € |
| 2022 | 78 140 € | 101 550 € |
| 2021 | 66 138 € | 101 818 € |
| 2020 | 81 742 € | 91 974 € |
| 2019 | 129 838 € | 96 819 € |
| 2018 | 25 625 € | 106 147 € |
| 2017 | 42 540 € | 110 207 € |
| 2016 | 16 801 € | 99 167 € |
| 2015 | 15 134 € | 106 031 € |
| 2014 | 16 892 € | — |
| 2013 | 3 077 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ZAHIRA | 24 667 € |
|---|---|
| medián okresu Liptovský Mikuláš | 180 453 € |
| medián kraja | 78 204 € |
| medián Slovenska | 102 765 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Huber Agro s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 59 332 € (2025)
- MH-INSTINCT s.r.o.Teplý Vrch · tržby 59 316 € (2025)
- EKOHERBA s.r.o.Vitanová · tržby 59 291 € (2025)
- PIMAFARM s.r.o.Veličná · tržby 59 224 € (2025)
- AGROPODNIK, s.r.o.Bešeňová · tržby 59 224 € (2025)
- J.J.HALGAŠ s. r. o.Brezno · tržby 59 195 € (2025)
- LESNÁ LUMI s. r. o.Závadka nad Hronom · tržby 59 185 € (2025)
- Dobrá spoločnosť-Viničné, s. r. o.Viničné · tržby 59 131 € (2025)
- Hooftrimmer, s.r.o.Kľúčovec · tržby 59 113 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZAHIRA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sídlo ZAHIRA: Pavlova Ves
ZAHIRA sídli na adrese 121, 032 21 Pavlova Ves, okres Liptovský Mikuláš. V obci Pavlova Ves je 39 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 397. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Pavlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›
ZAHIRA: IČO, sídlo a základné údaje
ZAHIRA, s.r.o. (IČO 47440023) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pavlova Ves, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 4. 10. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutármi sú Ing. Jana Kováčová a Ing. Jaroslav Rusek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 24 667 € a výsledok hospodárenia +4 748 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Zmiešané hospodárstvo (SK NACE 0150) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 10. 2013 |
| Obec | Pavlova Ves |
| Okres | Okres Liptovský Mikuláš |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 645 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) ZAHIRA, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 24 667 €, typická firma odvetvia 102 765 € (medián z 3 907 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sieť prepojení firmy ZAHIRA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ZAHIRA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ZAHIRA
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy184zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
- Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 68 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Pavlova Vestypický nepokrytý dopyt 288 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra4 481 zmlúv za 3 roky · 90 657 722 € · naposledy 9. 9. 2026Slovenský pozemkový fond492 zmlúv za 3 roky · 1 157 375 € · naposledy 12. 10. 2026Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR347 zmlúv za 3 roky · 131 084 € · naposledy 21. 8. 2026 Všetkých 530 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
FRAKTAL s. r. o.Duovita s. r. o.MERCURIO, o. z.
Najväčšie firmy v obci Pavlova Ves
Jozef Baláž s. r. o.LISKO s.r.o.EKOMAP s. r. o.DV ZVAR, s. r. o.Namiko s. r. o.Všetky firmy v obci Pavlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.50) v okrese Liptovský Mikuláš
Liptov agro FR s.r.o.AGRONOVA Liptov, s.r.o.Jednotná poľnohospodárska, s.r.o.DIENS s.r.o.AGRO Liptov, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.