VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Otík s.r.o.

Vozokany · Reštauračné činnosti

311 955 €tržby 2022 ▲ 410 %+5 792 €zisk 2022

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 9. 5. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

311 955 €tržby 2022 ▲ 410 %
+5 792 €zisk 2022
  1. 13 : tržby 7 656 €, výsledok hospodárenia -3 125 €
  2. 14 : tržby 65 265 €, výsledok hospodárenia -38 123 €
  3. 15 : tržby 76 600 €, výsledok hospodárenia 1 045 €
  4. 16 : tržby 35 190 €, výsledok hospodárenia -25 045 €
  5. 17 : tržby 48 015 €, výsledok hospodárenia 3 353 €
  6. 18 : tržby 327 618 €, výsledok hospodárenia 105 414 €
  7. 19 : tržby 510 669 €, výsledok hospodárenia 49 618 €
  8. 20 : tržby 256 080 €, výsledok hospodárenia -1 796 €
  9. 21 : tržby 61 173 €, výsledok hospodárenia -30 982 €
  10. 22 : tržby 311 955 €, výsledok hospodárenia 5 792 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Otík s.r.o. (IČO 47426217), sídlo Vozokany, je v registri zapísaná od 25. 9. 2013 do 9. 5. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Otík

osobné náklady v roku 2022 boli 16 512 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Ľudia a vlastníci Otík

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Otík

Za rok 2022 má Otík v závierke tržby 311 955 €, o 410,0 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +5 792 €. Závierky máme za 10 rokov (2013 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2019: 510 669 €.

Tržby 2022312 tis. €▲ +410,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20225 792 €zisk
Majetok (aktíva) 2022148 tis. €
Vlastné imanie 2022162 tis. €
Záväzky 2022−14 tis. €-9,4 % majetku
Pridaná hodnota 202230 tis. €
Zisková marža 2022+1,9 %medián odvetvia −0,1 %
Súčet výsledkov za 10 rokov66 tis. €2013 až 2022

Výkaz ziskov a strát Otík

Súvaha Otík

Všetky čísla zo závierok Otík (10 rokov)
Čísla zo závierok Otík po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2022311 955 €5 792 €148 222 €162 172 €−13 950 €29 915 €+1,9 %
202161 173 €−30 982 €154 527 €156 380 €−1 853 €−27 182 €−50,6 %
2020256 080 €−1 796 €176 483 €187 362 €−10 879 €13 906 €−0,7 %
2019510 669 €49 618 €217 444 €175 788 €41 656 €228 084 €+9,7 %
2018327 618 €105 414 €203 173 €126 170 €77 003 €179 592 €+32,2 %
201748 015 €3 353 €15 036 €3 353 €11 683 €17 611 €+7,0 %
201635 190 €−25 045 €45 945 €−60 248 €106 193 €−9 016 €−71,2 %
201576 600 €1 045 €57 715 €−35 203 €92 918 €4 747 €+1,4 %
201465 265 €−38 123 €22 068 €−36 248 €58 316 €−29 087 €−58,4 %
20137 656 €−3 125 €8 282 €1 875 €6 407 €−1 216 €−40,8 %

Riziko: zaplatí Otík?

Peniaze od štátu: Otík

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Otík

Dátum vzniku Otík je 25. 9. 2013. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32642/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 7 656 € · majetok 8 282 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 10, posledné tržby 311 955 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Otík v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Otík je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 59 180 € (6 515 závierok), Otík má 311 955 €, čo je 5,3-násobok mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 430 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Otík 27. z 124.

V odvetví v okrese Galanta430aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 515Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia59 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže−0,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Otík, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Galanta ›

Sídlo Otík: Vozokany

Otík sídli na adrese Burgondia 72/1, 925 05 Vozokany, okres Galanta. V obci Vozokany je 151 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 152.

Subjektov v obci Vozokany151aktívnych
Subjektov v okrese Galanta16 152aktívnych
V tom istom odvetví430okres Galanta

Vozokany: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›

Otík: IČO, sídlo a základné údaje

Otík s.r.o. (IČO 47426217) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vozokany, okres Galanta. Dátum vzniku je 25. 9. 2013, zánik je v registri zapísaný ku dňu 9. 5. 2026, po 12 rokoch. Za rok 2022 sú v závierke tržby 311 955 € a výsledok hospodárenia +5 792 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Vznik25. 9. 2013
Zánik9. 5. 2026
ObecVozokany
OkresOkres Galanta
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Otík

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Otík

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Otík

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 197 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Vozokanytypický nepokrytý dopyt 23 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Vozokany

K T transport s.r.o.MOBIL SERVIS spol. s r.o.LINDITEX s.r.o.KANGO, spol. s r.o.DIOFA, s.r.o.Všetky firmy v obci Vozokany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Galanta

Grand Gastro s.r.o.Grand Gastro Catering, s. r. o.TAVERNA-GASTROCENTRUM, spol. s r.o.AB s.r.o.SHD s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk