AUTOmax JUDIN s.r.o.
Machulince · Nákladná cestná doprava
86 116 €tržby 2025 ▲ 17 %−16 569 €strata 2025aktívna 13 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 1 803 €, výsledok hospodárenia 128 €
- 14 : tržby 30 842 €, výsledok hospodárenia -1 266 €
- 15 : tržby 33 637 €, výsledok hospodárenia 776 €
- 16 : tržby 35 700 €, výsledok hospodárenia -5 442 €
- 17 : tržby 38 726 €, výsledok hospodárenia -5 260 €
- 18 : tržby 50 748 €, výsledok hospodárenia -5 198 €
- 19 : tržby 43 367 €, výsledok hospodárenia -15 848 €
- 20 : tržby 34 412 €, výsledok hospodárenia -20 500 €
- 21 : tržby 45 699 €, výsledok hospodárenia -10 783 €
- 22 : tržby 52 378 €, výsledok hospodárenia -5 518 €
- 23 : tržby 78 296 €, výsledok hospodárenia -435 €
- 24 : tržby 73 816 €, výsledok hospodárenia 8 234 €
- 25 : tržby 86 116 €, výsledok hospodárenia -16 569 €
AUTOmax JUDIN s.r.o. (IČO 47421444) mala v roku 2025 tržby 86 116 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci AUTOmax JUDIN
AUTOmax JUDIN má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 909 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 3 909 € | 3 007 € |
| 2024 | — | 3 230 € | 2 258 € |
| 2023 | — | 4 028 € | 2 092 € |
| 2022 | — | 2 735 € | 1 931 € |
| 2021 | — | 2 391 € | 1 739 € |
| 2020 | — | 12 405 € | 9 068 € |
| 2019 | — | 2 221 € | 1 637 € |
| 2018 | — | 2 382 € | 1 496 € |
| 2017 | — | 1 824 € | 1 300 € |
| 2016 | — | 1 732 € | 1 268 € |
| 2015 | — | 1 757 € | 1 343 € |
| 2014 | — | 1 681 € | 1 188 € |
| 2013 | — | 44 € | 33 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 77 % 3 007 €
- Odvody zamestnávateľa 23 % 889 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ AUTOmax JUDIN
Podľa Registra právnických osôb koná za AUTOmax JUDIN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Spoločník AUTOmax JUDIN
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok AUTOmax JUDIN
Za rok 2025 má AUTOmax JUDIN v závierke tržby 86 116 €, o 16,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −16 569 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 86 116 €.
Výkaz ziskov a strát AUTOmax JUDIN
Najvyššie tržby: rok 2025, 86 116 €. Najnižšie: rok 2013, 1 803 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 86 116 € |
| 2024 | 73 816 € |
| 2023 | 78 296 € |
| 2022 | 52 378 € |
| 2021 | 45 699 € |
| 2020 | 34 412 € |
| 2019 | 43 367 € |
| 2018 | 50 748 € |
| 2017 | 38 726 € |
| 2016 | 35 700 € |
| 2015 | 33 637 € |
| 2014 | 30 842 € |
| 2013 | 1 803 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 10 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −77 681 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −16 569 € |
| 2024 | 8 234 € |
| 2023 | −435 € |
| 2022 | −5 518 € |
| 2021 | −10 783 € |
| 2020 | −20 500 € |
| 2019 | −15 848 € |
| 2018 | −5 198 € |
| 2017 | −5 260 € |
| 2016 | −5 442 € |
| 2015 | 776 € |
| 2014 | −1 266 € |
| 2013 | 128 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AUTOmax JUDIN
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −19,2 %, medián odvetvia +2,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AUTOmax JUDIN | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −19,2 % | +2,8 % |
| 2024 | +11,2 % | +2,0 % |
| 2023 | −0,6 % | +1,5 % |
| 2022 | −10,5 % | +1,5 % |
| 2021 | −23,6 % | +1,2 % |
| 2020 | −59,6 % | +1,1 % |
| 2019 | −36,5 % | +0,7 % |
| 2018 | −10,2 % | +0,8 % |
| 2017 | −13,6 % | +1,7 % |
| 2016 | −15,2 % | +1,9 % |
| 2015 | +2,3 % | +2,3 % |
| 2014 | −4,1 % | — |
| 2013 | +7,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 11 rokov, najviac v roku 2023 (+49,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +16,7 % |
| 2024 | −5,7 % |
| 2023 | +49,5 % |
| 2022 | +14,6 % |
| 2021 | +32,8 % |
| 2020 | −20,6 % |
| 2019 | −14,5 % |
| 2018 | +31,0 % |
| 2017 | +8,5 % |
| 2016 | +6,1 % |
| 2015 | +9,1 % |
| 2014 | +1 610,6 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AUTOmax JUDIN
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 155 562 €, vlastné imanie 20 292 € a záväzky 135 270 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 155 562 € | 20 292 € | 135 270 € |
| 2024 | 36 063 € | 26 860 € | 9 203 € |
| 2023 | 33 158 € | 18 952 € | 14 206 € |
| 2022 | 38 059 € | 19 387 € | 18 672 € |
| 2021 | 22 361 € | 15 304 € | 7 057 € |
| 2020 | 34 848 € | 19 287 € | 15 561 € |
| 2019 | 46 217 € | 19 917 € | 26 300 € |
| 2018 | 56 937 € | 15 964 € | 40 973 € |
| 2017 | 71 418 € | 8 934 € | 62 484 € |
| 2016 | 27 311 € | 14 197 € | 13 114 € |
| 2015 | 28 793 € | 19 639 € | 9 154 € |
| 2014 | 21 333 € | 18 862 € | 2 471 € |
| 2013 | 20 734 € | 20 128 € | 606 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AUTOmax JUDIN (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86 116 € | −16 569 € | 155 562 € | 20 292 € | 135 270 € | 17 251 € | −19,2 % |
| 2024 | 73 816 € | 8 234 € | 36 063 € | 26 860 € | 9 203 € | 20 403 € | +11,2 % |
| 2023 | 78 296 € | −435 € | 33 158 € | 18 952 € | 14 206 € | 17 739 € | −0,6 % |
| 2022 | 52 378 € | −5 518 € | 38 059 € | 19 387 € | 18 672 € | 11 093 € | −10,5 % |
| 2021 | 45 699 € | −10 783 € | 22 361 € | 15 304 € | 7 057 € | 8 556 € | −23,6 % |
| 2020 | 34 412 € | −20 500 € | 34 848 € | 19 287 € | 15 561 € | 8 650 € | −59,6 % |
| 2019 | 43 367 € | −15 848 € | 46 217 € | 19 917 € | 26 300 € | 3 664 € | −36,5 % |
| 2018 | 50 748 € | −5 198 € | 56 937 € | 15 964 € | 40 973 € | 15 734 € | −10,2 % |
| 2017 | 38 726 € | −5 260 € | 71 418 € | 8 934 € | 62 484 € | 8 907 € | −13,6 % |
| 2016 | 35 700 € | −5 442 € | 27 311 € | 14 197 € | 13 114 € | 3 301 € | −15,2 % |
| 2015 | 33 637 € | 776 € | 28 793 € | 19 639 € | 9 154 € | 5 763 € | +2,3 % |
| 2014 | 30 842 € | −1 266 € | 21 333 € | 18 862 € | 2 471 € | 3 309 € | −4,1 % |
| 2013 | 1 803 € | 128 € | 20 734 € | 20 128 € | 606 € | 369 € | +7,1 % |
Riziko: zaplatí AUTOmax JUDIN?
AUTOmax JUDIN a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom AUTOmax JUDIN v objeme 3 824 € z rokov 2020 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Zlaté Moravce: 3 824 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2026, 3 544 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 2 | 3 544 € |
| 2025 | 1 | 280 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy AUTOmax JUDIN
Dátum vzniku AUTOmax JUDIN je 31. 10. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35782/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 1 803 € · majetok 20 734 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023939126
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra. Firma vznikla 31. 10. 2013.
- Nový spoločník: Juraj JudinSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 86 116 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti AUTOmax JUDIN
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné a marketingové služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Vykonávanie odťahovej služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Nástrojárstvo
- Povolenie na výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 2 /dva/
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
AUTOmax JUDIN v odvetví pozemná doprava
AUTOmax JUDIN je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 937 závierok), AUTOmax JUDIN má 86 116 €, čo je 92 % mediánu. V okrese Zlaté Moravce je v tomto odvetví 159 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AUTOmax JUDIN 41. z 63.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 969 €, polovica do 93 647 €, tri štvrtiny do 413 194 €; 10 % firiem má viac než 1 493 124 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 835 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 969 € |
| medián | 93 647 € |
| horný kvartil | 413 194 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 493 124 € |
| AUTOmax JUDIN | 86 116 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- AUTOmax JUDIN
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AUTOmax JUDIN s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AUTOmax JUDIN | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 86 116 € | 93 647 € |
| 2024 | 73 816 € | 96 345 € |
| 2023 | 78 296 € | 100 381 € |
| 2022 | 52 378 € | 99 071 € |
| 2021 | 45 699 € | 92 954 € |
| 2020 | 34 412 € | 87 080 € |
| 2019 | 43 367 € | 101 177 € |
| 2018 | 50 748 € | 105 087 € |
| 2017 | 38 726 € | 105 932 € |
| 2016 | 35 700 € | 111 581 € |
| 2015 | 33 637 € | 113 015 € |
| 2014 | 30 842 € | — |
| 2013 | 1 803 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| AUTOmax JUDIN | 86 116 € |
|---|---|
| medián okresu Zlaté Moravce | 144 150 € |
| medián kraja | 98 138 € |
| medián Slovenska | 93 647 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Beko lux s. r. o.Trnava · tržby 208 539 € (2025)
- APG - stav, s. r. o.Nedašovce · tržby 208 318 € (2025)
- MIPET WOOD TRANS, s.r.o.Breznica · tržby 208 158 € (2025)
- TSL s.r.o.Sereď · tržby 208 125 € (2025)
- MH TRUCK, s.r.o.Nitra · tržby 207 744 € (2025)
- Profi Advance, s.r.o.Svidník · tržby 207 703 € (2025)
- Slovakia Garant s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 207 568 € (2025)
- LIMCAR s.r.o.Hurbanovo · tržby 207 203 € (2025)
- SOGITRANS s.r.o.Davidov · tržby 207 102 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AUTOmax JUDIN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo AUTOmax JUDIN: Machulince
AUTOmax JUDIN sídli na adrese Zlatomoravecká 70, 951 93 Machulince, okres Zlaté Moravce. V obci Machulince je 146 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 721.
Machulince: obyvatelia a dáta ›Okres Zlaté Moravce ›Adresár firiem v okrese Zlaté Moravce ›
AUTOmax JUDIN: IČO, sídlo a základné údaje
AUTOmax JUDIN s.r.o. (IČO 47421444) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Machulince, okres Zlaté Moravce. Dátum vzniku je 31. 10. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Juraj Judin. Za rok 2025 sú v závierke tržby 86 116 € a výsledok hospodárenia −16 569 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 20 000 € |
| Vznik | 31. 10. 2013 |
| Obec | Machulince |
| Okres | Okres Zlaté Moravce |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) AUTOmax JUDIN s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 86 116 €, typická firma odvetvia 93 647 € (medián z 6 937 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Zlaté Moravce ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Zlaté Moravce ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Machulince
LAST - stav s.r.o.TREBAN AT, s.r.o.SK recycling s.r.o.FMK-el s. r. o.KOFUS TRADE s.r.o.Všetky firmy v obci Machulince ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Zlaté Moravce
MAS express s.r.o.PKP - SK, s.r.o.MAS Trade s.r.o.IM&EX, spol. s r. o.MKT s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.