Štatistiky Kompletné dáta o firme

eSTe masáž s.r.o.

Košice - Staré Mesto · Pátracie a súkromné bezpečnostné služby

11 172 €tržby 2025 ▲ 413 %+5 753 €zisk 2025

v likvidácii od 29. 9. 20201 zamestnanec

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 7. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 21. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

11 172 €tržby 2025 ▲ 413 %
+5 753 €zisk 2025
  1. 14 : tržby 12 323 €, výsledok hospodárenia 2 173 €
  2. 15 : tržby 10 646 €, výsledok hospodárenia -1 264 €
  3. 16 : tržby 13 816 €, výsledok hospodárenia 395 €
  4. 17 : tržby 13 415 €, výsledok hospodárenia -451 €
  5. 18 : tržby 13 495 €, výsledok hospodárenia 1 056 €
  6. 19 : tržby 9 490 €, výsledok hospodárenia 470 €
  7. 20 : tržby 1 100 €, výsledok hospodárenia 987 €
  8. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -4 048 €
  9. 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 23 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
  11. 24 : tržby 2 177 €, výsledok hospodárenia -4 530 €
  12. 25 : tržby 11 172 €, výsledok hospodárenia 5 753 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

eSTe masáž s.r.o. (IČO 47232455) mala v roku 2025 tržby 11 172 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci eSTe masáž

eSTe masáž má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 811 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ eSTe masáž

Podľa Registra právnických osôb koná za eSTe masáž 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

MVDr. Slávka Tomič, PhD.konateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.

Spoločník eSTe masáž

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch eSTe masáž
Podiely spoločníkov na vkladoch eSTe masáž MVDr. Slávka Tomič, PhD. 100,0 %. Spolu 5 000 €. MVDr. Slávka Tomič, PhD.: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MVDr. Slávka Tomič, PhD.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MVDr. Slávka Tomič, PhD.od 27. 7. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok eSTe masáž

Za rok 2025 má eSTe masáž v závierke tržby 11 172 €, o 413,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 753 €. Závierky máme za 12 rokov (2014 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 13 816 €.

Tržby 202511 tis. €▲ +413,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20255 753 €zisk
Majetok (aktíva) 202514 tis. €
Vlastné imanie 20256 223 €
Záväzky 20257 622 €55,1 % majetku
Pridaná hodnota 20256 977 €
Zisková marža 2025+51,5 %medián odvetvia +4,4 %
Súčet výsledkov za 12 rokov541 €2014 až 2025

Výkaz ziskov a strát eSTe masáž

Súvaha eSTe masáž

Všetky čísla zo závierok eSTe masáž (12 rokov)
Čísla zo závierok eSTe masáž po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202511 172 €5 753 €13 845 €6 223 €7 622 €6 977 €+51,5 %
20242 177 €−4 530 €4 899 €470 €4 429 €−3 391 €−208,1 %
20230 €0 €0 €0 €———
20220 €0 €0 €0 €0 €——
2021—−4 048 €0 €−4 048 €4 048 €−3 859 €—
20201 100 €987 €5 109 €5 085 €24 €−530 €+89,7 %
20199 490 €470 €9 051 €5 978 €3 073 €4 122 €+5,0 %
201813 495 €1 056 €13 801 €3 830 €9 971 €5 956 €+7,8 %
201713 415 €−451 €11 927 €2 702 €9 225 €5 181 €−3,4 %
201613 816 €395 €12 831 €3 153 €9 678 €5 161 €+2,9 %
201510 646 €−1 264 €11 852 €2 758 €9 094 €2 465 €−11,9 %
201412 323 €2 173 €9 984 €4 022 €5 962 €5 395 €+17,6 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí eSTe masáž?

Peniaze od štátu: eSTe masáž

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy eSTe masáž

Dátum vzniku eSTe masáž je 15. 1. 2011, teda pred 15 rokmi. Skoršie obchodné mená: ORMAR, s.r.o., ORMAR, s.r.o. v likvidácii, ORMAR, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2014. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/26937/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 12 323 € · majetok 9 984 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým ORMAR, s.r.o., odvtedy ORMAR, s.r.o. v likvidácii.
  4. Zmena obchodného menaPredtým ORMAR, s.r.o. v likvidácii, odvtedy ORMAR, s.r.o.
  5. Nový štatutár: MVDr. Slávka Tomič, PhD.Konateľ
  6. Nový spoločník: MVDr. Slávka Tomič, PhD.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Zmena obchodného menaPredtým ORMAR, s.r.o., odvtedy eSTe masáž s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 12, posledné tržby 11 172 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti eSTe masáž

  • poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • reklamné a marketingové služby
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Wellness masérske služby
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.

eSTe masáž v odvetví bezpečnostné a pátracie služby

eSTe masáž je v registri v odvetví Bezpečnostné a pátracie služby (SK NACE 80), činnosť pátracie a súkromné bezpečnostné služby. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 152 962 € (523 závierok), eSTe masáž má 11 172 €, čo je 7 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 24 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je eSTe masáž 12. z 14.

V odvetví v okrese Košice I24aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou523Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia153 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb eSTe masáž, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Košice I ›

Sídlo eSTe masáž: Košice - Staré Mesto

eSTe masáž sídli na adrese Kustrova 3, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 760 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 495.

Subjektov v obci Košice - Staré Mesto8 760aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 495aktívnych
V tom istom odvetví24okres Košice I

Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

eSTe masáž: IČO, sídlo a základné údaje

eSTe masáž s.r.o. (IČO 47232455) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 15. 1. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je MVDr. Slávka Tomič, PhD.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 11 172 € a výsledok hospodárenia +5 753 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePátracie a súkromné bezpečnostné služby (SK NACE 8001)
Základné imanie5 000 €
Vznik15. 1. 2011
Skoršie názvyORMAR, s.r.o.
ORMAR, s.r.o. v likvidácii
ORMAR, s.r.o.
ObecKošice - Staré Mesto
OkresOkres Košice I
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví bezpečnostné a pátracie služby (SK NACE 80) eSTe masáž s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 11 172 €, typická firma odvetvia 152 962 € (medián z 523 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Bezpečnostné a pátracie služby: tržby a mzdy ›Bezpečnostné a pátracie služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto

Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť