VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Škola v prírode Kľačno s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Reštauračné činnosti

216 610 €tržby 2025 ▲ 15 %+2 136 €zisk 2025

aktívna 13 rokov3 až 4 zamestnanci

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

216 610 €tržby 2025 ▲ 15 %
+2 136 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 66 210 €, výsledok hospodárenia -21 355 €
  2. 14 : tržby 66 210 €, výsledok hospodárenia -21 355 €
  3. 15 : tržby 120 414 €, výsledok hospodárenia -21 804 €
  4. 16 : tržby 175 331 €, výsledok hospodárenia 7 035 €
  5. 17 : tržby 156 198 €, výsledok hospodárenia -46 134 €
  6. 18 : tržby 135 618 €, výsledok hospodárenia -47 666 €
  7. 19 : tržby 168 436 €, výsledok hospodárenia -14 000 €
  8. 20 : tržby 109 221 €, výsledok hospodárenia 13 204 €
  9. 21 : tržby 112 545 €, výsledok hospodárenia 11 182 €
  10. 22 : tržby 139 899 €, výsledok hospodárenia 6 822 €
  11. 23 : tržby 203 098 €, výsledok hospodárenia 1 416 €
  12. 24 : tržby 187 808 €, výsledok hospodárenia 1 708 €
  13. 25 : tržby 216 610 €, výsledok hospodárenia 2 136 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Škola v prírode Kľačno s.r.o. (IČO 47198036) mala v roku 2025 tržby 216 610 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Škola v prírode Kľačno

Škola v prírode Kľačno má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 23 835 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ Škola v prírode Kľačno

Podľa Registra právnických osôb koná za Škola v prírode Kľačno 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločníci Škola v prírode Kľačno

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Škola v prírode Kľačno
Podiely spoločníkov na vkladoch Škola v prírode Kľačno Florián Hruška 50,0 %, Milan Hruška 50,0 %. Spolu 5 000 €. Florián Hruška: 2 500 €, 50,0 %Milan Hruška: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Florián Hruška50,0 %
  • Milan Hruška50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Florián Hruškaod 20. 11. 2013 2 500 €50,0 %
Milan Hruškaod 26. 8. 2016 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Škola v prírode Kľačno

Za rok 2025 má Škola v prírode Kľačno v závierke tržby 216 610 €, o 15,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 136 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 216 610 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 184 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025217 tis. €▲ +15,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 136 €zisk
Majetok (aktíva) 202579 tis. €
Vlastné imanie 202521 tis. €
Záväzky 202558 tis. €73,1 % majetku
Pridaná hodnota 202533 tis. €
Zisková marža 2025+1,0 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−129 tis. €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 184 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Škola v prírode Kľačno

Súvaha Škola v prírode Kľačno

Všetky čísla zo závierok Škola v prírode Kľačno (13 rokov)
Čísla zo závierok Škola v prírode Kľačno po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025216 610 €2 136 €78 956 €21 229 €57 727 €32 711 €+1,0 %
2024187 808 €1 708 €104 470 €19 093 €85 377 €21 438 €+0,9 %
2023203 098 €1 416 €37 282 €17 384 €19 898 €3 568 €+0,7 %
2022139 899 €6 822 €24 793 €−84 167 €108 960 €15 896 €+4,9 %
2021112 545 €11 182 €148 169 €−90 989 €239 158 €18 192 €+9,9 %
2020109 221 €13 204 €71 215 €−102 171 €173 386 €17 619 €+12,1 %
2019168 436 €−14 000 €38 431 €−115 375 €153 806 €11 355 €−8,3 %
2018135 618 €−47 666 €60 384 €−72 199 €132 583 €−21 871 €−35,1 %
2017156 198 €−46 134 €52 487 €−70 667 €123 154 €−17 078 €−29,5 %
2016175 331 €7 035 €53 942 €−24 533 €78 475 €35 879 €+4,0 %
2015120 414 €−21 804 €38 237 €−31 567 €69 804 €6 543 €−18,1 %
201466 210 €−21 355 €39 838 €−16 355 €56 193 €18 749 €−32,3 %
201366 210 €−21 355 €39 838 €−16 355 €56 193 €18 749 €−32,3 %

Riziko: zaplatí Škola v prírode Kľačno?

Škola v prírode Kľačno a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 9 zmlúv s dodávateľom Škola v prírode Kľačno v objeme 3 216 € z rokov 2015 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom eMKLub: 3 216 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom9Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv3 216 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20157. 10. 2015

História firmy Škola v prírode Kľačno

Dátum vzniku Škola v prírode Kľačno je 11. 6. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/169374/B
  2. Nový štatutár: Milan HruškaKonateľ
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 66 210 € · majetok 39 838 €
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023784059
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ eMKLub, hodnota zmluvy 3 216 €. Firma vznikla 11. 6. 2013.
  6. Nový spoločník: Milan HruškaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Nový spoločník: Florián HruškaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 216 610 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Škola v prírode Kľačno

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prevádzkovanie výdajne stravy
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie športových zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Škola v prírode Kľačno v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Škola v prírode Kľačno je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), Škola v prírode Kľačno má 216 610 €, čo je 2,8-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 120 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Škola v prírode Kľačno 175. z 552.

V odvetví v okrese Bratislava II1 120aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 740Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Škola v prírode Kľačno, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava II ›

Sídlo Škola v prírode Kľačno: Bratislava - Ružinov

Škola v prírode Kľačno sídli na adrese Doležalova 15C, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 588 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 860aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 361aktívnych
V tom istom odvetví1 120okres Bratislava II
Na tej istej adrese588aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Škola v prírode Kľačno: IČO, sídlo a základné údaje

Škola v prírode Kľačno s.r.o. (IČO 47198036) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 11. 6. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Milan Hruška. Za rok 2025 sú v závierke tržby 216 610 € a výsledok hospodárenia +2 136 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 6. 2013
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov1 184 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Škola v prírode Kľačno s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 216 610 €, typická firma odvetvia 78 685 €, čo je 2,8-násobok mediánu (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Škola v prírode Kľačno

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Škola v prírode Kľačno

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Škola v prírode Kľačno

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 177 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy104zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
  • Výhry konkurentov78firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

JIMBO invest s.r.o.2WAAY s.r.o.SVP Kľačno s.r.o.GO Kľačno s.r.o.Rekreačné zariadenie Kľačno s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Bratislava II

Medusa Restaurants, a.s.Queensway Restaurants Slovakia, s.r.o.Kremkau, s. r. o.Tiebreak s. r. o.MERK s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk