Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 3. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

28 813 €tržby 2014 ▼ 60 %
−15 475 €strata 2014
  1. 13 : tržby 72 297 €, výsledok hospodárenia 80 €
  2. 14 : tržby 28 813 €, výsledok hospodárenia -15 475 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Prius s. r. o. (IČO 47040637), sídlo Bratislava - mestská časť Rusovce, je v registri zapísaná od 2. 3. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Prius

osobné náklady v roku 2014 boli 8 939 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 16. 10. 2026.

Konateľ Prius

Podľa Registra právnických osôb koná za Prius 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 10. 2026.

Spoločník Prius

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Prius
Podiely spoločníkov na vkladoch Prius Mgr. Štefan Kožka 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Štefan Kožka: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Štefan Kožka100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Štefan Kožkaod 1. 5. 2013 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Prius

Za rok 2014 má Prius v závierke tržby 28 813 €, o 60,1 % menej než v roku 2013, a výsledok hospodárenia −15 475 €. Závierky máme za 2 roky (2013 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2013: 72 297 €.

Tržby 201429 tis. €▼ −60,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2014−15 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20143 317 €
Vlastné imanie 2014−10 tis. €
Záväzky 201414 tis. €413,4 % majetku
Pridaná hodnota 2014−5 995 €
Zisková marža 2014−53,7 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 2 roky−15 tis. €2013 až 2014

Výkaz ziskov a strát Prius

Súvaha Prius

Všetky čísla zo závierok Prius (2 roky)
Čísla zo závierok Prius po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201428 813 €−15 475 €3 317 €−10 395 €13 712 €−5 995 €−53,7 %
201372 297 €80 €14 186 €5 080 €9 106 €4 540 €+0,1 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Prius?

Peniaze od štátu: Prius

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Prius

Dátum vzniku Prius je 2. 3. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/87740/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 72 297 € · majetok 14 186 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 2, posledné tržby 28 813 €.
  4. Nový spoločník: Mgr. Štefan KožkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Prius

  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov.
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Administratívne služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Reklamné a marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 10. 2026.

Prius v odvetví tlač a reprodukcia záznamov

Prius je v registri v odvetví Tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18), činnosť iná tlač. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 136 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Prius 40. z 67.

V odvetví v okrese Bratislava V136aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Prius, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava V ›

Sídlo Prius: Bratislava - Rusovce

Prius sídli na adrese Irkutská 1/100, 851 10 Bratislava - Rusovce, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Rusovce je 1 144 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 554.

Subjektov v obci Bratislava - Rusovce1 144aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 554aktívnych
V tom istom odvetví136okres Bratislava V

Bratislava - Rusovce: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

Prius: IČO, sídlo a základné údaje

Prius s. r. o. (IČO 47040637) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rusovce, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 2. 3. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Mgr. Štefan Kožka. Za rok 2014 sú v závierke tržby 28 813 € a výsledok hospodárenia −15 475 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieIná tlač (SK NACE 1812)
Základné imanie5 000 €
Vznik2. 3. 2013
ObecBratislava - Rusovce
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rusovce

Podielnicke družstvo DUNAJWELMER HOUSE s. r. o.WINTERPACK s.r.o.Mister Horse j. s. a.TAMEX, spol. s r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rusovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 18.12) v okrese Bratislava V

Plotbase s. r. o.X print s.r.o.Premedia Group s.r.o.OKAT PLUS s.r.o.ALP propagačný servis s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť