Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ing. Ľuboslav Tarčák, s.r.o.

Rabča · Nákladná cestná doprava

1 815 689 €tržby 2025 ▲ 17 %+75 307 €zisk 2025

aktívna 13 rokov12 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

1 815 689 €tržby 2025 ▲ 17 %
+75 307 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 215 069 €, výsledok hospodárenia 3 168 €
  2. 14 : tržby 404 114 €, výsledok hospodárenia -27 749 €
  3. 15 : tržby 613 880 €, výsledok hospodárenia 28 986 €
  4. 16 : tržby 645 831 €, výsledok hospodárenia 35 293 €
  5. 17 : tržby 731 829 €, výsledok hospodárenia 7 094 €
  6. 18 : tržby 936 974 €, výsledok hospodárenia 23 972 €
  7. 19 : tržby 880 081 €, výsledok hospodárenia 21 184 €
  8. 20 : tržby 694 474 €, výsledok hospodárenia 9 841 €
  9. 21 : tržby 1 272 664 €, výsledok hospodárenia 85 199 €
  10. 22 : tržby 1 296 737 €, výsledok hospodárenia 66 190 €
  11. 23 : tržby 1 330 191 €, výsledok hospodárenia 50 211 €
  12. 24 : tržby 1 547 349 €, výsledok hospodárenia 45 353 €
  13. 25 : tržby 1 815 689 €, výsledok hospodárenia 75 307 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Ing. Ľuboslav Tarčák, s.r.o. (IČO 46993851) mala v roku 2025 tržby 1 815 689 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Ing. Ľuboslav Tarčák

V roku 2025 mala Ing. Ľuboslav Tarčák priemerne 12 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 173 203 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 864 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Doprava a skladovanie v okrese Námestovo bola v roku 2025 1 399 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Ing. Ľuboslav Tarčák

Podľa Registra právnických osôb koná za Ing. Ľuboslav Tarčák 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ing. Ľuboslav Tarčákkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.

Spoločník Ing. Ľuboslav Tarčák

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Ing. Ľuboslav Tarčák
Podiely spoločníkov na vkladoch Ing. Ľuboslav Tarčák Ing. Ľuboslav Tarčák 100,0 %. Spolu 20 000 €. Ing. Ľuboslav Tarčák: 20 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Ľuboslav Tarčák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Ľuboslav Tarčákod 22. 1. 2013 20 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Ing. Ľuboslav Tarčák

Za rok 2025 má Ing. Ľuboslav Tarčák v závierke tržby 1 815 689 €, o 17,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +75 307 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 815 689 €.

Tržby 20251,82 mil. €▲ +17,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202575 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20251,45 mil. €
Vlastné imanie 2025487 tis. €
Záväzky 2025962 tis. €66,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025510 tis. €
Zisková marža 2025+4,1 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 13 rokov424 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát Ing. Ľuboslav Tarčák

Súvaha Ing. Ľuboslav Tarčák

Všetky čísla zo závierok Ing. Ľuboslav Tarčák (13 rokov)
Čísla zo závierok Ing. Ľuboslav Tarčák po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 815 689 €75 307 €1 448 848 €486 718 €962 130 €510 011 €+4,1 %
20241 547 349 €45 353 €1 332 465 €411 411 €921 054 €395 144 €+2,9 %
20231 330 191 €50 211 €1 193 058 €366 058 €827 000 €359 871 €+3,8 %
20221 296 737 €66 190 €1 200 883 €315 846 €885 037 €316 467 €+5,1 %
20211 272 664 €85 199 €977 474 €249 657 €727 817 €296 715 €+6,7 %
2020694 474 €9 841 €748 281 €164 455 €583 826 €195 454 €+1,4 %
2019880 081 €21 184 €728 353 €154 612 €573 741 €287 321 €+2,4 %
2018936 974 €23 972 €899 323 €133 428 €765 229 €296 416 €+2,6 %
2017731 829 €7 094 €678 665 €109 455 €569 210 €258 193 €+1,0 %
2016645 831 €35 293 €713 387 €112 497 €600 890 €226 588 €+5,5 %
2015613 880 €28 986 €518 112 €47 204 €470 908 €235 357 €+4,7 %
2014404 114 €−27 749 €500 700 €18 218 €482 482 €117 568 €−6,9 %
2013215 069 €3 168 €270 351 €34 168 €236 183 €59 935 €+1,5 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Ing. Ľuboslav Tarčák?

Ing. Ľuboslav Tarčák a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Ing. Ľuboslav Tarčák z rokov 2020 až 2025.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202022. 5. 2020

História firmy Ing. Ľuboslav Tarčák

Dátum vzniku Ing. Ľuboslav Tarčák je 22. 1. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58252/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023689107
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 215 069 € · majetok 270 351 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo. Firma vznikla 22. 1. 2013.
  5. Nový spoločník: Ing. Ľuboslav TarčákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 1 815 689 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Ing. Ľuboslav Tarčák

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • zasielateľstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026.

Ing. Ľuboslav Tarčák v odvetví pozemná doprava

Ing. Ľuboslav Tarčák je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 937 závierok), Ing. Ľuboslav Tarčák má 1 815 689 €, čo je 19-násobok mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 159 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Ing. Ľuboslav Tarčák 6. z 65.

V odvetví v okrese Námestovo159aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 937Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia94 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Ing. Ľuboslav Tarčák, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Námestovo ›

Sídlo Ing. Ľuboslav Tarčák: Rabča

Ing. Ľuboslav Tarčák sídli na adrese Rabčická 388, 029 44 Rabča, okres Námestovo. V obci Rabča je 1 337 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 380.

Subjektov v obci Rabča1 337aktívnych
Subjektov v okrese Námestovo14 380aktívnych
V tom istom odvetví159okres Námestovo

Rabča: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›

Ing. Ľuboslav Tarčák: IČO, sídlo a základné údaje

Ing. Ľuboslav Tarčák, s.r.o. (IČO 46993851) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rabča, okres Námestovo. Dátum vzniku je 22. 1. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Ing. Ľuboslav Tarčák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 815 689 € a výsledok hospodárenia +75 307 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie20 000 €
Vznik22. 1. 2013
ObecRabča
OkresOkres Námestovo
Účtovných závierok v registri16

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) Ing. Ľuboslav Tarčák, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 815 689 €, typická firma odvetvia 93 647 €, čo je 19-násobok mediánu (medián z 6 937 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Rabča

JM. Jumako, s.r.o.Vitamín ORAVA, s.r.o.FREE-BAU ORAVA, s.r.o.HS corporation s.r.o.MiniTec Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Rabča ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Námestovo

Anton Klimčík, s.r.o.VLČÁK, s.r.o.CIC SERVICE, s.r.o.NANOTRANS, s.r.o.ZTS - Doprava, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť