SEVYT SK s. r. o. v likvidácii
Liptovský Mikuláš · Technické testovanie a analýzy
0 €tržby 20240 €zisk 2024v likvidácii od 9. 10. 2026
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 22 637 €, výsledok hospodárenia 4 511 €
- 14 : tržby 27 288 €, výsledok hospodárenia 4 578 €
- 15 : tržby 36 808 €, výsledok hospodárenia 5 449 €
- 16 : tržby 22 244 €, výsledok hospodárenia 5 753 €
- 17 : tržby 48 941 €, výsledok hospodárenia 6 001 €
- 18 : tržby 24 184 €, výsledok hospodárenia 5 414 €
- 19 : tržby 24 911 €, výsledok hospodárenia 4 975 €
- 20 : tržby 20 470 €, výsledok hospodárenia 3 366 €
- 21 : tržby 22 840 €, výsledok hospodárenia 5 213 €
- 22 : tržby 23 927 €, výsledok hospodárenia 4 598 €
- 23 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
SEVYT SK s. r. o. v likvidácii (IČO 46987771), sídlo Liptovský Mikuláš, je v registri zapísaná od 19. 1. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SEVYT SK s. r. o.
osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 € | 0 € |
| 2023 | — | 0 € | 0 € |
| 2022 | — | 9 814 € | 7 233 € |
| 2021 | — | 10 281 € | 7 102 € |
| 2020 | — | 8 229 € | 5 608 € |
| 2019 | — | 8 117 € | 5 886 € |
| 2013 | — | 7 687 € | 5 897 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.
Konateľ SEVYT SK s. r. o.
Podľa Registra právnických osôb koná za SEVYT SK s. r. o. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník SEVYT SK s. r. o.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Milan Oravec100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Milan Oravecod 13. 3. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SEVYT SK s. r. o.
Za rok 2024 má SEVYT SK s. r. o. v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia 0 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 48 941 €.
Výkaz ziskov a strát SEVYT SK s. r. o.
Najvyššie tržby: rok 2017, 48 941 €. Najnižšie: rok 2023, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 23 927 € |
| 2021 | 22 840 € |
| 2020 | 20 470 € |
| 2019 | 24 911 € |
| 2018 | 24 184 € |
| 2017 | 48 941 € |
| 2016 | 22 244 € |
| 2015 | 36 808 € |
| 2014 | 27 288 € |
| 2013 | 22 637 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 1 roku z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 49 518 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 4 598 € |
| 2021 | 5 213 € |
| 2020 | 3 366 € |
| 2019 | 4 975 € |
| 2018 | 5 414 € |
| 2017 | 6 001 € |
| 2016 | 5 753 € |
| 2015 | 5 449 € |
| 2014 | 4 578 € |
| 2013 | 4 511 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SEVYT SK s. r. o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +19,2 %, medián odvetvia +6,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SEVYT SK s. r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +9,1 % |
| 2024 | — | +6,6 % |
| 2023 | — | +5,9 % |
| 2022 | +19,2 % | +5,7 % |
| 2021 | +22,8 % | +6,2 % |
| 2020 | +16,4 % | +5,4 % |
| 2019 | +20,0 % | +4,8 % |
| 2018 | +22,4 % | +5,5 % |
| 2017 | +12,3 % | +7,1 % |
| 2016 | +25,9 % | +6,6 % |
| 2015 | +14,8 % | +7,3 % |
| 2014 | +16,8 % | — |
| 2013 | +19,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 10 rokov, najviac v roku 2017 (+120,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | −100,0 % |
| 2022 | +4,8 % |
| 2021 | +11,6 % |
| 2020 | −17,8 % |
| 2019 | +3,0 % |
| 2018 | −50,6 % |
| 2017 | +120,0 % |
| 2016 | −39,6 % |
| 2015 | +34,9 % |
| 2014 | +20,5 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SEVYT SK s. r. o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 10 886 €, vlastné imanie 10 320 € a záväzky 566 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 886 € | 10 320 € | 566 € |
| 2024 | 11 226 € | 11 000 € | 226 € |
| 2023 | 54 169 € | 53 943 € | 226 € |
| 2022 | 55 940 € | 53 943 € | 1 997 € |
| 2021 | 57 096 € | 55 147 € | 1 949 € |
| 2020 | 51 493 € | 49 960 € | 1 533 € |
| 2019 | 48 437 € | 46 591 € | 1 846 € |
| 2018 | 44 452 € | 41 616 € | 2 836 € |
| 2017 | 46 854 € | 36 124 € | 10 730 € |
| 2016 | 32 194 € | 30 123 € | 2 071 € |
| 2015 | 28 226 € | 18 448 € | 9 778 € |
| 2014 | 18 040 € | 13 629 € | 4 411 € |
| 2013 | 14 103 € | 9 511 € | 4 592 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SEVYT SK s. r. o. (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 10 886 € | 10 320 € | 566 € | — | — |
| 2024 | 0 € | 0 € | 11 226 € | 11 000 € | 226 € | 0 € | — |
| 2023 | 0 € | 0 € | 54 169 € | 53 943 € | 226 € | 0 € | — |
| 2022 | 23 927 € | 4 598 € | 55 940 € | 53 943 € | 1 997 € | 15 372 € | +19,2 % |
| 2021 | 22 840 € | 5 213 € | 57 096 € | 55 147 € | 1 949 € | 16 554 € | +22,8 % |
| 2020 | 20 470 € | 3 366 € | 51 493 € | 49 960 € | 1 533 € | 12 329 € | +16,4 % |
| 2019 | 24 911 € | 4 975 € | 48 437 € | 46 591 € | 1 846 € | 14 586 € | +20,0 % |
| 2018 | 24 184 € | 5 414 € | 44 452 € | 41 616 € | 2 836 € | 13 983 € | +22,4 % |
| 2017 | 48 941 € | 6 001 € | 46 854 € | 36 124 € | 10 730 € | 15 958 € | +12,3 % |
| 2016 | 22 244 € | 5 753 € | 32 194 € | 30 123 € | 2 071 € | 14 330 € | +25,9 % |
| 2015 | 36 808 € | 5 449 € | 28 226 € | 18 448 € | 9 778 € | 13 646 € | +14,8 % |
| 2014 | 27 288 € | 4 578 € | 18 040 € | 13 629 € | 4 411 € | 13 554 € | +16,8 % |
| 2013 | 22 637 € | 4 511 € | 14 103 € | 9 511 € | 4 592 € | 13 860 € | +19,9 % |
Riziko: zaplatí SEVYT SK s. r. o.?
Peniaze od štátu: SEVYT SK s. r. o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SEVYT SK s. r. o.
Dátum vzniku SEVYT SK s. r. o. je 19. 1. 2013, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: SEVYT SK s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58228/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 22 637 € · majetok 14 103 €
- Nový spoločník: Ing. Milan OravecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
- Zmena obchodného menaPredtým SEVYT SK s.r.o., odvtedy SEVYT SK s. r. o. v likvidácii.
- Zapísaný likvidátor: Ing. Milan OravecLikvidátor
- Zmena názvuSEVYT SK s.r.o. → SEVYT SK s. r. o. v likvidácii
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SEVYT SK s. r. o.
- opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení zdvíhacích
- údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- reklamné a marketingové služby
- prenájom hnuteľných vecí
- administratívne služby
- čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
SEVYT SK s. r. o. v odvetví architektonické a inžinierske činnosti
SEVYT SK s. r. o. je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť technické testovanie a analýzy. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 355 aktívnych subjektov.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| medián okresu Liptovský Mikuláš | 45 860 € |
|---|---|
| medián kraja | 48 885 € |
| medián Slovenska | 49 638 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 10. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sídlo SEVYT SK s. r. o.: Liptovský Mikuláš
SEVYT SK s. r. o. sídli na adrese Starohorského 981/10, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 053 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 282.
Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›
SEVYT SK s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje
SEVYT SK s. r. o. v likvidácii (IČO 46987771) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 19. 1. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Ing. Milan Oravec. Za rok 2024 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia 0 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Technické testovanie a analýzy (SK NACE 7120) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 1. 2013 |
| Skoršie názvy | SEVYT SK s.r.o. |
| Obec | Liptovský Mikuláš |
| Okres | Okres Liptovský Mikuláš |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 10. 2026.
Sieť prepojení firmy SEVYT SK s. r. o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SEVYT SK s. r. o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SEVYT SK s. r. o.
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 27 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
- Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 7 500 €
- Výhry konkurentov45firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 000 €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava164 zmlúv za 3 roky · 2 759 012 € · naposledy 6. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.143 zmlúv za 3 roky · 129 758 € · naposledy 30. 9. 2026Sekcia verejného obstarávania MO SR92 zmlúv za 3 roky · 1 217 924 € · naposledy 5. 10. 2026 Všetkých 873 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš
Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.20) v okrese Liptovský Mikuláš
Liptovská skúšobňa s.r.o.BELIDEA, s.r.o.INTEN - EURA, správa domov, s. r. o.FIVING Therm, s.r.o.STK Complete Control, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.