InduServ STEEL s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Obrábanie kovov
160 496 €tržby 2025 ▼ 39 %−108 075 €strata 2025aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 89 426 €, výsledok hospodárenia 17 707 €
- 14 : tržby 310 090 €, výsledok hospodárenia 30 348 €
- 15 : tržby 687 580 €, výsledok hospodárenia 34 315 €
- 16 : tržby 165 170 €, výsledok hospodárenia 10 293 €
- 17 : tržby 1 241 973 €, výsledok hospodárenia 20 771 €
- 18 : tržby 1 189 346 €, výsledok hospodárenia 14 638 €
- 19 : tržby 975 204 €, výsledok hospodárenia 29 692 €
- 20 : tržby 846 323 €, výsledok hospodárenia 24 309 €
- 21 : tržby 487 370 €, výsledok hospodárenia 19 603 €
- 22 : tržby 643 274 €, výsledok hospodárenia 8 013 €
- 23 : tržby 382 699 €, výsledok hospodárenia 726 €
- 24 : tržby 264 439 €, výsledok hospodárenia -133 343 €
- 25 : tržby 160 496 €, výsledok hospodárenia -108 075 €
InduServ STEEL s.r.o. (IČO 46964363) mala v roku 2025 tržby 160 496 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci InduServ STEEL
V roku 2025 mala InduServ STEEL priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 9 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 9 € | — |
| 2024 | — | 61 € | — |
| 2023 | — | 52 675 € | — |
| 2022 | — | 82 195 € | — |
| 2021 | — | 72 285 € | — |
| 2020 | — | 31 596 € | — |
| 2019 | — | 34 202 € | — |
| 2018 | — | 129 853 € | — |
| 2017 | — | 22 009 € | — |
| 2016 | — | 1 531 € | — |
| 2015 | — | 5 661 € | — |
| 2014 | — | 5 666 € | — |
| 2013 | — | 4 259 € | 3 150 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Konateľ InduServ STEEL
Podľa Registra právnických osôb koná za InduServ STEEL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník InduServ STEEL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Rik Zemski100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Rik Zemskiod 3. 5. 2013 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok InduServ STEEL
Za rok 2025 má InduServ STEEL v závierke tržby 160 496 €, o 39,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −108 075 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 1 241 973 €.
Výkaz ziskov a strát InduServ STEEL
Najvyššie tržby: rok 2017, 1 241 973 €. Najnižšie: rok 2013, 89 426 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 160 496 € |
| 2024 | 264 439 € |
| 2023 | 382 699 € |
| 2022 | 643 274 € |
| 2021 | 487 370 € |
| 2020 | 846 323 € |
| 2019 | 975 204 € |
| 2018 | 1 189 346 € |
| 2017 | 1 241 973 € |
| 2016 | 165 170 € |
| 2015 | 687 580 € |
| 2014 | 310 090 € |
| 2013 | 89 426 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 2 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −31 003 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −108 075 € |
| 2024 | −133 343 € |
| 2023 | 726 € |
| 2022 | 8 013 € |
| 2021 | 19 603 € |
| 2020 | 24 309 € |
| 2019 | 29 692 € |
| 2018 | 14 638 € |
| 2017 | 20 771 € |
| 2016 | 10 293 € |
| 2015 | 34 315 € |
| 2014 | 30 348 € |
| 2013 | 17 707 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- InduServ STEEL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −67,3 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | InduServ STEEL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −67,3 % | +4,0 % |
| 2024 | −50,4 % | +3,1 % |
| 2023 | +0,2 % | +2,4 % |
| 2022 | +1,2 % | +2,4 % |
| 2021 | +4,0 % | +2,3 % |
| 2020 | +2,9 % | +1,9 % |
| 2019 | +3,0 % | +2,1 % |
| 2018 | +1,2 % | +2,7 % |
| 2017 | +1,7 % | +3,4 % |
| 2016 | +6,2 % | +3,4 % |
| 2015 | +5,0 % | +3,1 % |
| 2014 | +9,8 % | — |
| 2013 | +19,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 11 rokov, najviac v roku 2014 (+246,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −39,3 % |
| 2024 | −30,9 % |
| 2023 | −40,5 % |
| 2022 | +32,0 % |
| 2021 | −42,4 % |
| 2020 | −13,2 % |
| 2019 | −18,0 % |
| 2018 | −4,2 % |
| 2017 | +651,9 % |
| 2016 | −76,0 % |
| 2015 | +121,7 % |
| 2014 | +246,8 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha InduServ STEEL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 297 264 €, vlastné imanie −26 627 € a záväzky 323 891 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 297 264 € | −26 627 € | 323 891 € |
| 2024 | 392 491 € | 81 447 € | 311 044 € |
| 2023 | 574 054 € | 214 791 € | 359 263 € |
| 2022 | 391 773 € | 214 065 € | 177 708 € |
| 2021 | 383 660 € | 206 051 € | 177 609 € |
| 2020 | 487 701 € | 187 074 € | 300 627 € |
| 2019 | 292 926 € | 162 250 € | 130 676 € |
| 2018 | 332 985 € | 132 558 € | 200 427 € |
| 2017 | 246 130 € | 117 920 € | 128 210 € |
| 2016 | 190 812 € | 97 663 € | 93 149 € |
| 2015 | 185 901 € | 87 370 € | 98 531 € |
| 2014 | 98 744 € | 53 055 € | 45 689 € |
| 2013 | 43 048 € | 22 707 € | 20 341 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok InduServ STEEL (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 160 496 € | −108 075 € | 297 264 € | −26 627 € | 323 891 € | −14 775 € | −67,3 % |
| 2024 | 264 439 € | −133 343 € | 392 491 € | 81 447 € | 311 044 € | −13 457 € | −50,4 % |
| 2023 | 382 699 € | 726 € | 574 054 € | 214 791 € | 359 263 € | 71 431 € | +0,2 % |
| 2022 | 643 274 € | 8 013 € | 391 773 € | 214 065 € | 177 708 € | 141 820 € | +1,2 % |
| 2021 | 487 370 € | 19 603 € | 383 660 € | 206 051 € | 177 609 € | 121 733 € | +4,0 % |
| 2020 | 846 323 € | 24 309 € | 487 701 € | 187 074 € | 300 627 € | 90 409 € | +2,9 % |
| 2019 | 975 204 € | 29 692 € | 292 926 € | 162 250 € | 130 676 € | −76 232 € | +3,0 % |
| 2018 | 1 189 346 € | 14 638 € | 332 985 € | 132 558 € | 200 427 € | 174 905 € | +1,2 % |
| 2017 | 1 241 973 € | 20 771 € | 246 130 € | 117 920 € | 128 210 € | 62 278 € | +1,7 % |
| 2016 | 165 170 € | 10 293 € | 190 812 € | 97 663 € | 93 149 € | 17 680 € | +6,2 % |
| 2015 | 687 580 € | 34 315 € | 185 901 € | 87 370 € | 98 531 € | 59 593 € | +5,0 % |
| 2014 | 310 090 € | 30 348 € | 98 744 € | 53 055 € | 45 689 € | 48 107 € | +9,8 % |
| 2013 | 89 426 € | 17 707 € | 43 048 € | 22 707 € | 20 341 € | 27 367 € | +19,8 % |
Riziko: zaplatí InduServ STEEL?
InduServ STEEL a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom InduServ STEEL z roku 2021.
História firmy InduServ STEEL
Dátum vzniku InduServ STEEL je 19. 1. 2013, teda pred 13 rokmi. Skoršie obchodné meno: STEEL CONSULT s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/91805/B
- Nový štatutár: Rik ZemskiKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 89 426 € · majetok 43 048 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023689679
- Zmena obchodného menaPredtým STEEL CONSULT s.r.o., odvtedy InduServ STEEL s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava. Firma vznikla 19. 1. 2013.
- Nový spoločník: Rik ZemskiSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 160 496 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti InduServ STEEL
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- prenájom hnuteľných vecí
- výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení
- sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta
- baliace činnosti, manipulácia s tovarom
- skladovanie
- prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s nájmom
- prieskum trhu a verejnej mienky
- reklamné a marketingové služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
InduServ STEEL v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
InduServ STEEL je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť obrábanie kovov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 380 € (5 800 závierok), InduServ STEEL má 160 496 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 335 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je InduServ STEEL 33. z 117.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 002 €, polovica do 101 380 €, tri štvrtiny do 465 308 €; 10 % firiem má viac než 1 758 655 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 074 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 002 € |
| medián | 101 380 € |
| horný kvartil | 465 308 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 655 € |
| InduServ STEEL | 160 496 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- InduServ STEEL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby InduServ STEEL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | InduServ STEEL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 160 496 € | 101 380 € |
| 2024 | 264 439 € | 107 560 € |
| 2023 | 382 699 € | 108 914 € |
| 2022 | 643 274 € | 110 901 € |
| 2021 | 487 370 € | 107 902 € |
| 2020 | 846 323 € | 98 544 € |
| 2019 | 975 204 € | 117 881 € |
| 2018 | 1 189 346 € | 121 114 € |
| 2017 | 1 241 973 € | 122 184 € |
| 2016 | 165 170 € | 131 383 € |
| 2015 | 687 580 € | 141 683 € |
| 2014 | 310 090 € | — |
| 2013 | 89 426 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| InduServ STEEL | 160 496 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 61 261 € |
| medián kraja | 73 218 € |
| medián Slovenska | 101 380 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Hydro Solution, s. r. o.Dražkovce · tržby 365 061 € (2025)
- REGIOCHLAD s.r.o.Rakovice · tržby 364 972 € (2025)
- METAL COLOR s.r.o.Trenčianska Turná · tržby 364 846 € (2025)
- ANIMA MONT, s.r.o.Bohdanovce · tržby 364 524 € (2025)
- komín, s.r.o.Klin · tržby 364 501 € (2025)
- Metal Weld spol. s r. o.Trenčianske Stankovce · tržby 364 189 € (2025)
- E-K s.r.o.Valaliky · tržby 364 033 € (2025)
- MATERMO, spoločnosť s ručením obmedzenýmSpišská Nová Ves · tržby 363 268 € (2025)
- KOVOSPOL, spol. s r.o.Liptovský Hrádok · tržby 363 149 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb InduServ STEEL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo InduServ STEEL: Bratislava - Petržalka
InduServ STEEL sídli na adrese Kopčianska 10, 851 01 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 442 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 561. Na tej istej adrese je zapísaných 713 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
InduServ STEEL: IČO, sídlo a základné údaje
InduServ STEEL s.r.o. (IČO 46964363) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 19. 1. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Rik Zemski. Za rok 2025 sú v závierke tržby 160 496 € a výsledok hospodárenia −108 075 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Obrábanie kovov (SK NACE 2553) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 1. 2013 |
| Skoršie názvy | STEEL CONSULT s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) InduServ STEEL s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 160 496 €, typická firma odvetvia 101 380 € (medián z 5 800 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy InduServ STEEL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu InduServ STEEL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu InduServ STEEL
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 13 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
- Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.193 zmlúv za 3 roky · 372 294 € · naposledy 29. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina178 zmlúv za 3 roky · 2 452 995 € · naposledy 30. 9. 2026Stredná odborná škola strojnícka, Športovcov 341/2, Považská Bystrica60 zmlúv za 3 roky · 4 342 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 635 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.62) v okrese Bratislava V
ELMEC, s. r. o.PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s.SOLSIS s.r.o.Ladez s.r.o.VALUE, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.