VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PROMAL, spol. s r. o.

Partizánska Ľupča · Nákladná cestná doprava

3 300 €tržby 2025+2 960 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 300 €tržby 2025
+2 960 €zisk 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 13 : tržby 12 572 €, výsledok hospodárenia 3 964 €
  3. 14 : tržby 4 998 €, výsledok hospodárenia 2 087 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -576 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -635 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -31 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 524 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -288 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
  14. 25 : tržby 3 300 €, výsledok hospodárenia 2 960 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PROMAL, spol. s r. o. (IČO 46946152) mala v roku 2025 tržby 3 300 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PROMAL

V roku 2025 mala PROMAL priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konateľ PROMAL

Podľa Registra právnických osôb koná za PROMAL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

Spoločník PROMAL

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch PROMAL
Podiely spoločníkov na vkladoch PROMAL Michal Protuš 100,0 %. Spolu 5 000 €. Michal Protuš: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Michal Protuš100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Michal Protušod 20. 12. 2012 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PROMAL

Za rok 2025 má PROMAL v závierke tržby 3 300 €, a výsledok hospodárenia +2 960 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 12 572 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20253 300 €
Výsledok hospodárenia 20252 960 €zisk
Majetok (aktíva) 202512 tis. €
Vlastné imanie 202510 tis. €
Záväzky 20252 204 €17,9 % majetku
Pridaná hodnota 20253 300 €
Zisková marža 2025+89,7 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov5 137 €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát PROMAL

Súvaha PROMAL

Všetky čísla zo závierok PROMAL (14 rokov)
Čísla zo závierok PROMAL po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20253 300 €2 960 €12 342 €10 138 €2 204 €3 300 €+89,7 %
2024—−340 €9 042 €7 178 €1 864 €——
2023—−288 €9 042 €7 518 €1 524 €——
2022—−1 524 €9 810 €7 806 €2 004 €——
2021—0 €9 810 €9 330 €480 €——
2020—0 €9 810 €9 330 €480 €——
2019—0 €9 810 €9 330 €480 €——
2018—−31 €9 935 €9 330 €605 €——
2017—−480 €9 841 €9 361 €480 €——
2016—−635 €10 320 €9 840 €480 €——
2015—−576 €10 955 €10 475 €480 €——
20144 998 €2 087 €11 640 €11 051 €589 €3 270 €+41,8 %
201312 572 €3 964 €10 148 €8 964 €1 184 €5 201 €+31,5 %
2012—0 €5 000 €5 000 €—0 €—

Riziko: zaplatí PROMAL?

Peniaze od štátu: PROMAL

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PROMAL

Dátum vzniku PROMAL je 20. 12. 2012, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58037/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 000 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 3 300 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PROMAL

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Reklamné a marketingové služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

PROMAL v odvetví pozemná doprava

PROMAL je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), PROMAL má 3 300 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 236 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PROMAL 102. z 108.

V odvetví v okrese Liptovský Mikuláš236aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 933Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia94 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PROMAL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sídlo PROMAL: Partizánska Ľupča

PROMAL sídli na adrese 34, 032 15 Partizánska Ľupča, okres Liptovský Mikuláš. V obci Partizánska Ľupča je 263 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 396.

Subjektov v obci Partizánska Ľupča263aktívnych
Subjektov v okrese Liptovský Mikuláš13 396aktívnych
V tom istom odvetví236okres Liptovský Mikuláš

Partizánska Ľupča: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›

PROMAL: IČO, sídlo a základné údaje

PROMAL, spol. s r. o. (IČO 46946152) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Partizánska Ľupča, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 20. 12. 2012, na trhu je 13 rokov a štatutárom je Michal Protuš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 300 € a výsledok hospodárenia +2 960 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie5 000 €
Vznik20. 12. 2012
ObecPartizánska Ľupča
OkresOkres Liptovský Mikuláš
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) PROMAL, spol. s r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 300 €, typická firma odvetvia 93 647 € (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sieť prepojení firmy PROMAL

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PROMAL

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PROMAL

  • Tendre40súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 200 tis. €
  • Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Partizánska Ľupčatypický nepokrytý dopyt 120 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Partizánska Ľupča

Liptovské odbytové družstvoLesný komposesorát Partizánska Ľupča, s.r.o.MA-PE, s.r.o.SALATÍN, s.r.o.ECM Systems, s.r.o.Všetky firmy v obci Partizánska Ľupča ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Liptovský Mikuláš

Multimodal international service s.r.o.AF-CAR, s.r.o.Hoško, a.s.DOPRAVIA, s.r.o.LAS - IMEX spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk