MONACO VIII s.r.o.
Košice - Západ · Služby pohostinstiev
42 392 €tržby 2013+466 €zisk 2013aktívna 13 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 42 392 €, výsledok hospodárenia 466 €
MONACO VIII s.r.o. (IČO 46876430), sídlo Košice - mestská časť Západ, je v registri zapísaná od 13. 2. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ MONACO VIII
Podľa Registra právnických osôb koná za MONACO VIII 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník MONACO VIII
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- András Mida100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| András Midaod 17. 2. 2015 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MONACO VIII
Za rok 2013 má MONACO VIII v závierke tržby 42 392 €, a výsledok hospodárenia +466 €.
Všetky čísla zo závierok MONACO VIII (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 42 392 € | 466 € | 34 666 € | 5 466 € | 29 200 € | 656 € | +1,1 % |
Riziko: zaplatí MONACO VIII?
Peniaze od štátu: MONACO VIII
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MONACO VIII
Dátum vzniku MONACO VIII je 13. 2. 2013, teda pred 13 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31661/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 42 392 € · majetok 34 666 €
- Nový štatutár: András MidaKonateľ
- Nový spoločník: András MidaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MONACO VIII
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ), alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Reklamné a marketingové služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
MONACO VIII v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
MONACO VIII je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť služby pohostinstiev. V okrese Košice II je v tomto odvetví 386 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MONACO VIII 103. z 161.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Svaduch s. r. o.Most pri Bratislave · tržby 103 764 € (2025)
- JK LIPANY, s.r.o.Lipany · tržby 103 698 € (2025)
- ASFOOD s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 103 506 € (2022)
- KAPUTO s. r. o.Rovinka · tržby 103 390 € (2025)
- Sperto, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 103 364 € (2023)
- EKO DROGÉRIA s.r.o.Cigeľ · tržby 103 303 € (2025)
- Happy gastro s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 102 939 € (2025)
- GASTROFOOD s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 102 893 € (2025)
- Lallaburg company, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 102 893 € (2020)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MONACO VIII, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MONACO VIII: Košice - Západ
MONACO VIII sídli na adrese Bernolákova 2, 040 11 Košice-Západ, okres Košice II. V obci Košice - Západ je 7 284 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230. Na tej istej adrese je zapísaných 16 aktívnych subjektov.
Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›
MONACO VIII: IČO, sídlo a základné údaje
MONACO VIII s.r.o. (IČO 46876430) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, okres Košice II. Dátum vzniku je 13. 2. 2013, na trhu je 13 rokov a štatutárom je András Mida. Za rok 2013 sú v závierke tržby 42 392 € a výsledok hospodárenia +466 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby pohostinstiev (SK NACE 5630) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 2. 2013 |
| Obec | Košice - Západ |
| Okres | Okres Košice II |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy MONACO VIII
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MONACO VIII
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MONACO VIII
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy52zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Košice - Západtypický nepokrytý dopyt 873 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen359 zmlúv za 3 roky · 3 159 721 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.80 zmlúv za 3 roky · 161 085 € · naposledy 30. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 142 zmlúv za 3 roky · · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 460 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Západ
EMBASE a. s.Východoslovenský ústav srdcových a cievnych…STEEL BUSINESS EUROPE SEDatacomp s.r.o.FeVerto s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Západ ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.30) v okrese Košice II
Lindy Hop s. r. o.SPS Košice, s.r.o.MARIBO Group s.r.o.LUTIX s.r.o.Restaurant K2 Košice, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.