VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SDK-STAV, s.r.o.

Liptovská Sielnica · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

56 389 €tržby 2025 ▲ 30 %+8 094 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

56 389 €tržby 2025 ▲ 30 %
+8 094 €zisk 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  3. 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
  4. 15 : tržby 9 719 €, výsledok hospodárenia 2 089 €
  5. 16 : tržby 10 659 €, výsledok hospodárenia 2 326 €
  6. 17 : tržby 12 442 €, výsledok hospodárenia 2 264 €
  7. 18 : tržby 28 234 €, výsledok hospodárenia 1 876 €
  8. 19 : tržby 3 095 €, výsledok hospodárenia -7 493 €
  9. 20 : tržby 29 786 €, výsledok hospodárenia 2 058 €
  10. 21 : tržby 36 069 €, výsledok hospodárenia 4 698 €
  11. 22 : tržby 44 213 €, výsledok hospodárenia 35 €
  12. 23 : tržby 51 334 €, výsledok hospodárenia -264 €
  13. 24 : tržby 43 513 €, výsledok hospodárenia 4 056 €
  14. 25 : tržby 56 389 €, výsledok hospodárenia 8 094 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SDK-STAV, s.r.o. (IČO 46846085) mala v roku 2025 tržby 56 389 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SDK-STAV

SDK-STAV má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 636 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ SDK-STAV

Podľa Registra právnických osôb koná za SDK-STAV 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník SDK-STAV

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SDK-STAV
Podiely spoločníkov na vkladoch SDK-STAV Milan Baluch 100,0 %. Spolu 5 000 €. Milan Baluch: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Milan Baluch100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Milan Baluchod 3. 6. 2015 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SDK-STAV

Za rok 2025 má SDK-STAV v závierke tržby 56 389 €, o 29,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 094 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 56 389 €.

Tržby 202556 tis. €▲ +29,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20258 094 €zisk
Majetok (aktíva) 202551 tis. €
Vlastné imanie 202526 tis. €
Záväzky 202525 tis. €48,8 % majetku
Pridaná hodnota 202520 tis. €
Zisková marža 2025+14,4 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov19 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát SDK-STAV

Súvaha SDK-STAV

Všetky čísla zo závierok SDK-STAV (14 rokov)
Čísla zo závierok SDK-STAV po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202556 389 €8 094 €50 791 €25 980 €24 811 €20 225 €+14,4 %
202443 513 €4 056 €42 100 €17 886 €24 214 €12 515 €+9,3 %
202351 334 €−264 €21 521 €13 835 €7 686 €2 428 €−0,5 %
202244 213 €35 €20 786 €14 227 €6 559 €8 601 €+0,1 %
202136 069 €4 698 €23 890 €14 192 €9 698 €9 552 €+13,0 %
202029 786 €2 058 €20 575 €9 494 €11 081 €5 459 €+6,9 %
20193 095 €−7 493 €12 627 €7 436 €5 191 €554 €−242,1 %
201828 234 €1 876 €25 064 €14 929 €10 135 €13 203 €+6,6 %
201712 442 €2 264 €21 682 €13 053 €8 629 €3 234 €+18,2 %
201610 659 €2 326 €14 980 €10 788 €4 192 €7 665 €+21,8 %
20159 719 €2 089 €10 779 €6 609 €4 170 €2 769 €+21,5 %
2014—−480 €5 000 €4 520 €480 €——
2013—0 €5 000 €5 000 €———
2012—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí SDK-STAV?

Peniaze od štátu: SDK-STAV

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SDK-STAV

Dátum vzniku SDK-STAV je 3. 10. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: MILD BUSSINES, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/63981/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 000 €
  3. Nový štatutár: Milan BaluchKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým MILD BUSSINES, s.r.o., odvtedy SDK-STAV, s.r.o.
  5. Nový spoločník: Milan BaluchSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023610897
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 56 389 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SDK-STAV

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa bytového alebo nebytového fondu
  • Administratívne služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Vedenie účtovníctva
  • výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie)
  • prevádzkovanie výdajne stravy
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

SDK-STAV v odvetví maloobchod

SDK-STAV je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), SDK-STAV má 56 389 €, čo je 58 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 1 057 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SDK-STAV 165. z 309.

V odvetví v okrese Liptovský Mikuláš1 057aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 953Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SDK-STAV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sídlo SDK-STAV: Liptovská Sielnica

SDK-STAV sídli na adrese Kvačany 257/7, 032 23 Liptovská Sielnica, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovská Sielnica je 88 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 282.

Subjektov v obci Liptovská Sielnica88aktívnych
Subjektov v okrese Liptovský Mikuláš13 282aktívnych
V tom istom odvetví1 057okres Liptovský Mikuláš

Liptovská Sielnica: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›

SDK-STAV: IČO, sídlo a základné údaje

SDK-STAV, s.r.o. (IČO 46846085) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovská Sielnica, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 3. 10. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Milan Baluch. Za rok 2025 sú v závierke tržby 56 389 € a výsledok hospodárenia +8 094 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik3. 10. 2012
Skoršie názvyMILD BUSSINES, s.r.o.
ObecLiptovská Sielnica
OkresOkres Liptovský Mikuláš
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) SDK-STAV, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 56 389 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sieť prepojení firmy SDK-STAV

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SDK-STAV

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SDK-STAV

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 86 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy216zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
  • Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Kvačany

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Liptovská Sielnica

Poľnohospodárske družstvo Liptovské Hole so…MAU Trade s.r.o.BOŠKO s.r.o.MTES s.r.o.Elektromontáže Urban, s.r.o.Všetky firmy v obci Liptovská Sielnica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Liptovský Mikuláš

DEMÄNOVÁ VILLAGE, s.r.o.PROFIX RD, s.r.o.Meteor Motor Tech SR, s. r. o.LESON, s.r.o.LOVITECH, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk