VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ACN VN/NN s.r.o.

Liptovský Mikuláš

20 577 €tržby 2013 ▲ 106 %+1 102 €zisk 2013

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 14. 1. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

20 577 €tržby 2013 ▲ 106 %
+1 102 €zisk 2013
  1. 12 : tržby 10 000 €, výsledok hospodárenia 1 246 €
  2. 13 : tržby 20 577 €, výsledok hospodárenia 1 102 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ACN VN/NN s.r.o. (IČO 46823042), sídlo Liptovský Mikuláš, je v registri zapísaná od 12. 9. 2012 do 14. 1. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci ACN VN/NN

osobné náklady v roku 2013 boli 693 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci ACN VN/NN

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok ACN VN/NN

Za rok 2013 má ACN VN/NN v závierke tržby 20 577 €, o 105,8 % viac než v roku 2012, a výsledok hospodárenia +1 102 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2013: 20 577 €.

Tržby 201321 tis. €▲ +105,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20131 102 €zisk
Majetok (aktíva) 20139 006 €
Vlastné imanie 20137 348 €
Záväzky 20131 658 €18,4 % majetku
Pridaná hodnota 20132 253 €
Zisková marža 2013+5,4 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 2 roky2 348 €2012 až 2013

Výkaz ziskov a strát ACN VN/NN

Súvaha ACN VN/NN

Všetky čísla zo závierok ACN VN/NN (2 roky)
Čísla zo závierok ACN VN/NN po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201320 577 €1 102 €9 006 €7 348 €1 658 €2 253 €+5,4 %
201210 000 €1 246 €7 659 €6 246 €1 413 €1 707 €+12,5 %

Riziko: zaplatí ACN VN/NN?

Peniaze od štátu: ACN VN/NN

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ACN VN/NN

Dátum vzniku ACN VN/NN je 12. 9. 2012. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57339/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 10 000 € · majetok 7 659 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 20 577 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

ACN VN/NN v odvetví špecializované stavebné práce

ACN VN/NN je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 1 847 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ACN VN/NN 133. z 176.

V odvetví v okrese Liptovský Mikuláš1 847aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ACN VN/NN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sídlo ACN VN/NN: Liptovský Mikuláš

ACN VN/NN sídli na adrese Gaštanová 511/3, 031 04 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 053 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 282. Na tej istej adrese je zapísaných 14 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Liptovský Mikuláš6 053aktívnych
Subjektov v okrese Liptovský Mikuláš13 282aktívnych
V tom istom odvetví1 847okres Liptovský Mikuláš
Na tej istej adrese14aktívnych subjektov

Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›

ACN VN/NN: IČO, sídlo a základné údaje

ACN VN/NN s.r.o. (IČO 46823042) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 12. 9. 2012, zánik je v registri zapísaný ku dňu 14. 1. 2015, po 2 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 20 577 € a výsledok hospodárenia +1 102 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 43210
Vznik12. 9. 2012
Zánik14. 1. 2015
ObecLiptovský Mikuláš
OkresOkres Liptovský Mikuláš
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy ACN VN/NN

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ACN VN/NN

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ACN VN/NN

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 537 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
  • Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 17 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš

Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Liptovský Mikuláš

DELTECH, a.s.BARANI DESIGN, s.r.o.SERVIS LIPTOV s. r. o.ALTER - Milan Alman s.r.o.SOSTA, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk