FLUMEN TRADE s.r.o.
Prešov · Reštauračné činnosti
23 480 €tržby 2025 ▲ 3 %+6 963 €zisk 2025aktívna 14 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -381 €
- 13 : tržby 11 911 €, výsledok hospodárenia -346 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 1 522 €
- 15 : tržby 12 958 €, výsledok hospodárenia 1 803 €
- 16 : tržby 13 442 €, výsledok hospodárenia 1 889 €
- 17 : tržby 14 063 €, výsledok hospodárenia 1 854 €
- 18 : tržby 16 697 €, výsledok hospodárenia 212 €
- 19 : tržby 44 460 €, výsledok hospodárenia -12 994 €
- 20 : tržby 34 169 €, výsledok hospodárenia -4 925 €
- 21 : tržby 34 991 €, výsledok hospodárenia -5 081 €
- 22 : tržby 14 526 €, výsledok hospodárenia -6 281 €
- 23 : tržby 3 800 €, výsledok hospodárenia 2 639 €
- 24 : tržby 22 744 €, výsledok hospodárenia 7 546 €
- 25 : tržby 23 480 €, výsledok hospodárenia 6 963 €
FLUMEN TRADE s.r.o. (IČO 46794212) mala v roku 2025 tržby 23 480 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci FLUMEN TRADE
V roku 2025 mala FLUMEN TRADE priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 16 398 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 16 398 € | — |
| 2024 | — | 15 198 € | — |
| 2023 | — | 262 € | — |
| 2022 | — | 8 178 € | — |
| 2021 | — | 15 790 € | — |
| 2020 | — | 10 642 € | — |
| 2019 | — | 19 493 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ FLUMEN TRADE
Podľa Registra právnických osôb koná za FLUMEN TRADE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník FLUMEN TRADE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. František Mén100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. František Ménod 26. 7. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok FLUMEN TRADE
Za rok 2025 má FLUMEN TRADE v závierke tržby 23 480 €, o 3,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 963 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 44 460 €.
Výkaz ziskov a strát FLUMEN TRADE
Najvyššie tržby: rok 2019, 44 460 €. Najnižšie: rok 2012, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 23 480 € |
| 2024 | 22 744 € |
| 2023 | 3 800 € |
| 2022 | 14 526 € |
| 2021 | 34 991 € |
| 2020 | 34 169 € |
| 2019 | 44 460 € |
| 2018 | 16 697 € |
| 2017 | 14 063 € |
| 2016 | 13 442 € |
| 2015 | 12 958 € |
| 2014 | — |
| 2013 | 11 911 € |
| 2012 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −5 580 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 963 € |
| 2024 | 7 546 € |
| 2023 | 2 639 € |
| 2022 | −6 281 € |
| 2021 | −5 081 € |
| 2020 | −4 925 € |
| 2019 | −12 994 € |
| 2018 | 212 € |
| 2017 | 1 854 € |
| 2016 | 1 889 € |
| 2015 | 1 803 € |
| 2014 | 1 522 € |
| 2013 | −346 € |
| 2012 | −381 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FLUMEN TRADE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +29,7 %, medián odvetvia +2,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FLUMEN TRADE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +29,7 % | +2,9 % |
| 2024 | +33,2 % | +2,0 % |
| 2023 | +69,4 % | +1,0 % |
| 2022 | −43,2 % | −0,1 % |
| 2021 | −14,5 % | −2,5 % |
| 2020 | −14,4 % | −4,3 % |
| 2019 | −29,2 % | 0,0 % |
| 2018 | +1,3 % | 0,0 % |
| 2017 | +13,2 % | +0,3 % |
| 2016 | +14,1 % | +0,1 % |
| 2015 | +13,9 % | −0,1 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | −2,9 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 10 rokov, najviac v roku 2024 (+498,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +3,2 % |
| 2024 | +498,5 % |
| 2023 | −73,8 % |
| 2022 | −58,5 % |
| 2021 | +2,4 % |
| 2020 | −23,1 % |
| 2019 | +166,3 % |
| 2018 | +18,7 % |
| 2017 | +4,6 % |
| 2016 | +3,7 % |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FLUMEN TRADE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 11 367 €, vlastné imanie 8 902 € a záväzky 2 465 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 367 € | 8 902 € | 2 465 € |
| 2024 | 10 339 € | 10 339 € | 0 € |
| 2023 | 5 062 € | 2 802 € | 2 260 € |
| 2022 | 2 327 € | 163 € | 2 164 € |
| 2021 | 13 466 € | 444 € | 13 022 € |
| 2020 | 8 577 € | 3 456 € | 5 121 € |
| 2019 | 9 949 € | −480 € | 10 429 € |
| 2018 | 14 502 € | 12 514 € | 1 988 € |
| 2017 | 12 834 € | 12 301 € | 533 € |
| 2016 | 11 033 € | 10 448 € | 585 € |
| 2015 | 8 442 € | 8 442 € | 480 € |
| 2014 | 6 639 € | 6 639 € | — |
| 2013 | 4 654 € | 4 654 € | — |
| 2012 | — | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FLUMEN TRADE (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 480 € | 6 963 € | 11 367 € | 8 902 € | 2 465 € | 23 480 € | +29,7 % |
| 2024 | 22 744 € | 7 546 € | 10 339 € | 10 339 € | 0 € | 22 744 € | +33,2 % |
| 2023 | 3 800 € | 2 639 € | 5 062 € | 2 802 € | 2 260 € | 3 025 € | +69,4 % |
| 2022 | 14 526 € | −6 281 € | 2 327 € | 163 € | 2 164 € | 1 523 € | −43,2 % |
| 2021 | 34 991 € | −5 081 € | 13 466 € | 444 € | 13 022 € | 9 021 € | −14,5 % |
| 2020 | 34 169 € | −4 925 € | 8 577 € | 3 456 € | 5 121 € | 7 918 € | −14,4 % |
| 2019 | 44 460 € | −12 994 € | 9 949 € | −480 € | 10 429 € | 9 398 € | −29,2 % |
| 2018 | 16 697 € | 212 € | 14 502 € | 12 514 € | 1 988 € | 1 098 € | +1,3 % |
| 2017 | 14 063 € | 1 854 € | 12 834 € | 12 301 € | 533 € | 2 388 € | +13,2 % |
| 2016 | 13 442 € | 1 889 € | 11 033 € | 10 448 € | 585 € | 2 474 € | +14,1 % |
| 2015 | 12 958 € | 1 803 € | 8 442 € | 8 442 € | 480 € | −10 675 € | +13,9 % |
| 2014 | — | 1 522 € | 6 639 € | 6 639 € | — | −9 779 € | — |
| 2013 | 11 911 € | −346 € | 4 654 € | 4 654 € | — | 683 € | −2,9 % |
| 2012 | 0 € | −381 € | — | — | — | −22 € | — |
Riziko: zaplatí FLUMEN TRADE?
FLUMEN TRADE a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom FLUMEN TRADE z roku 2020.
História firmy FLUMEN TRADE
Dátum vzniku FLUMEN TRADE je 23. 8. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/26517/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 0 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov. Firma vznikla 23. 8. 2012.
- Nový spoločník: Ing. František MénSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 23 480 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti FLUMEN TRADE
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- reklamné a marketingové služby
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
FLUMEN TRADE v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
FLUMEN TRADE je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), FLUMEN TRADE má 23 480 €, čo je 30 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 641 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FLUMEN TRADE 201. z 249.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 731 €, polovica do 78 685 €, tri štvrtiny do 274 546 €; 10 % firiem má viac než 682 043 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 731 € |
| medián | 78 685 € |
| horný kvartil | 274 546 € |
| 10 % firiem má viac než | 682 043 € |
| FLUMEN TRADE | 23 480 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- FLUMEN TRADE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby FLUMEN TRADE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | FLUMEN TRADE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 23 480 € | 78 685 € |
| 2024 | 22 744 € | 78 424 € |
| 2023 | 3 800 € | 71 990 € |
| 2022 | 14 526 € | 59 132 € |
| 2021 | 34 991 € | 44 924 € |
| 2020 | 34 169 € | 47 466 € |
| 2019 | 44 460 € | 59 884 € |
| 2018 | 16 697 € | 57 619 € |
| 2017 | 14 063 € | 54 567 € |
| 2016 | 13 442 € | 52 133 € |
| 2015 | 12 958 € | 50 818 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | 11 911 € | — |
| 2012 | 0 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| FLUMEN TRADE | 23 480 € |
|---|---|
| medián okresu Prešov | 114 224 € |
| medián kraja | 88 752 € |
| medián Slovenska | 78 685 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AMP Centrum, s.r.o.,Mýtna · tržby 59 317 € (2025)
- SARITA s.r.o.Nitra · tržby 59 122 € (2020)
- GUSTO DOS s. r. o.Komárno · tržby 59 081 € (2025)
- ALBIO s. r. o.Malacky · tržby 59 081 € (2025)
- P & S Company, s. r. o.Radatice · tržby 59 078 € (2025)
- PEVLAR s.r.o.Snina · tržby 59 074 € (2025)
- Brothesr s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 59 042 € (2023)
- DÁRIDÓ s.r.o.Vydrany · tržby 58 978 € (2025)
- H B Trade BA s. r. o.Nitra · tržby 58 897 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FLUMEN TRADE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo FLUMEN TRADE: Prešov
FLUMEN TRADE sídli na adrese Magurská 13/7316, 080 01 Prešov, okres Prešov. V obci Prešov je 17 918 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 243.
Prešov: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
FLUMEN TRADE: IČO, sídlo a základné údaje
FLUMEN TRADE s.r.o. (IČO 46794212) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, okres Prešov. Dátum vzniku je 23. 8. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Ing. František Mén. Za rok 2025 sú v závierke tržby 23 480 € a výsledok hospodárenia +6 963 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 23. 8. 2012 |
| Obec | Prešov |
| Okres | Okres Prešov |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) FLUMEN TRADE s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 23 480 €, typická firma odvetvia 78 685 € (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›
Sieť prepojení firmy FLUMEN TRADE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FLUMEN TRADE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FLUMEN TRADE
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 177 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy104zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Prešovtypický nepokrytý dopyt 7,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava999 zmlúv za 3 roky · 13 585 144 € · naposledy 13. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.250 zmlúv za 3 roky · 407 517 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 335 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Prešov
Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o.MERKURY SHOP s.r.o.MERKURY MARKET SLOVAKIA, s.r.o.KE Prešov Elektrik, s.r.o.MILK-AGRO, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Prešov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Prešov
EUROPEAN BIO HERBS, s. r. o.EUROGASTROP, s. r. o.OPP - DEVELOPMENT s.r.o.OZEX s.r.o. PrešovTIMAR s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.