Štatistiky Kompletné dáta o firme

FITZROI, s.r.o.

Spišská Nová Ves · Výroba nábytku

92 580 €tržby 2025 ▲ 166 %+44 783 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

92 580 €tržby 2025 ▲ 166 %
+44 783 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 82 000 €, výsledok hospodárenia 2 741 €
  2. 13 : tržby 505 286 €, výsledok hospodárenia 23 647 €
  3. 14 : tržby 1 008 802 €, výsledok hospodárenia 38 805 €
  4. 15 : tržby 857 580 €, výsledok hospodárenia 20 737 €
  5. 16 : tržby 947 427 €, výsledok hospodárenia 50 365 €
  6. 17 : tržby 933 719 €, výsledok hospodárenia 25 533 €
  7. 18 : tržby 968 525 €, výsledok hospodárenia 51 302 €
  8. 19 : tržby 891 533 €, výsledok hospodárenia 21 071 €
  9. 20 : tržby 797 117 €, výsledok hospodárenia 19 121 €
  10. 21 : tržby 939 619 €, výsledok hospodárenia 9 149 €
  11. 22 : tržby 1 218 330 €, výsledok hospodárenia 53 139 €
  12. 23 : tržby 56 533 €, výsledok hospodárenia 9 400 €
  13. 24 : tržby 34 810 €, výsledok hospodárenia -888 €
  14. 25 : tržby 92 580 €, výsledok hospodárenia 44 783 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

FITZROI, s.r.o. (IČO 46765646) mala v roku 2025 tržby 92 580 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci FITZROI

V roku 2025 mala FITZROI priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 838 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ FITZROI

Podľa Registra právnických osôb koná za FITZROI 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ing. Róbert Strmeňkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

Spoločník FITZROI

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch FITZROI
Podiely spoločníkov na vkladoch FITZROI Ing. Róbert Strmeň 100,0 %. Spolu 15 000 €. Ing. Róbert Strmeň: 15 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Róbert Strmeň100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Róbert Strmeňod 19. 9. 2023 15 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok FITZROI

Za rok 2025 má FITZROI v závierke tržby 92 580 €, o 166,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +44 783 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 1 218 330 €.

Tržby 202593 tis. €▲ +166,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202545 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025246 tis. €
Vlastné imanie 202570 tis. €
Záväzky 2025177 tis. €71,7 % majetku
Pridaná hodnota 202554 tis. €
Zisková marža 2025+48,4 %medián odvetvia +1,1 %
Súčet výsledkov za 14 rokov369 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát FITZROI

Súvaha FITZROI

Všetky čísla zo závierok FITZROI (14 rokov)
Čísla zo závierok FITZROI po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202592 580 €44 783 €246 414 €69 795 €176 619 €53 751 €+48,4 %
202434 810 €−888 €172 192 €25 012 €147 180 €3 640 €−2,6 %
202356 533 €9 400 €31 440 €25 900 €5 540 €−24 223 €+16,6 %
20221 218 330 €53 139 €170 438 €69 639 €100 683 €666 210 €+4,4 %
2021939 619 €9 149 €372 706 €25 649 €347 057 €530 196 €+1,0 %
2020797 117 €19 121 €378 439 €35 621 €342 818 €447 850 €+2,4 %
2019891 533 €21 071 €296 983 €37 571 €259 265 €486 435 €+2,4 %
2018968 525 €51 302 €349 173 €67 802 €281 118 €488 357 €+5,3 %
2017933 719 €25 533 €146 688 €42 033 €104 431 €453 548 €+2,7 %
2016947 427 €50 365 €130 259 €66 865 €63 369 €461 837 €+5,3 %
2015857 580 €20 737 €94 481 €37 237 €57 244 €387 271 €+2,4 %
20141 008 802 €38 805 €143 966 €55 124 €88 792 €377 222 €+3,8 %
2013505 286 €23 647 €93 987 €38 784 €54 583 €201 160 €+4,7 %
201282 000 €2 741 €31 426 €17 741 €11 245 €29 301 €+3,3 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí FITZROI?

FITZROI a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 7 zmlúv s dodávateľom FITZROI v objeme 30 686 € z rokov 2015 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Spišská Nová Ves: 30 686 € v 4 zmluvách.

Zmluvy so štátom7Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv31 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20159. 4. 2015

História firmy FITZROI

Dátum vzniku FITZROI je 25. 7. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30281/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023560583
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 82 000 € · majetok 31 426 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátny inštitút odborného vzdelávania. Firma vznikla 25. 7. 2012.
  5. Nový štatutár: Ing. Róbert StrmeňKonateľ
  6. Nový spoločník: Ing. Róbert StrmeňSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 92 580 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti FITZROI

  • Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • čistiace a upratovacie služby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • verejné obstarávanie
  • finančný lízing
  • poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026.

FITZROI v odvetví výroba nábytku

FITZROI je v registri v odvetví Výroba nábytku (SK NACE 31), činnosť výroba nábytku. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 188 862 € (386 závierok), FITZROI má 92 580 €, čo je 49 % mediánu. V okrese Spišská Nová Ves je v tomto odvetví 16 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FITZROI 5. z 7.

V odvetví v okrese Spišská Nová Ves16aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou386Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia189 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+1,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FITZROI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Spišská Nová Ves ›

Sídlo FITZROI: Spišská Nová Ves

FITZROI sídli na adrese Drevárska 2, 052 01 Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves. V obci Spišská Nová Ves je 5 450 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 169. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Spišská Nová Ves5 450aktívnych
Subjektov v okrese Spišská Nová Ves11 169aktívnych
V tom istom odvetví16okres Spišská Nová Ves
Na tej istej adrese12aktívnych subjektov

Spišská Nová Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Spišská Nová Ves ›Adresár firiem v okrese Spišská Nová Ves ›

FITZROI: IČO, sídlo a základné údaje

FITZROI, s.r.o. (IČO 46765646) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves. Dátum vzniku je 25. 7. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Ing. Róbert Strmeň. Za rok 2025 sú v závierke tržby 92 580 € a výsledok hospodárenia +44 783 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba nábytku (SK NACE 3100)
Základné imanie15 000 €
Vznik25. 7. 2012
ObecSpišská Nová Ves
OkresOkres Spišská Nová Ves
Účtovných závierok v registri15

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba nábytku (SK NACE 31) FITZROI, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 92 580 €, typická firma odvetvia 188 862 € (medián z 386 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Spišská Nová Ves ›Výroba nábytku: tržby a mzdy ›Výroba nábytku v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Spišská Nová Ves ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ROST Group s.r.o.Modrý vrch s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Spišská Nová Ves

Embraco Slovakia s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Spišská Nová Ves…PASS - SK, s.r.o.eyerim s.r.o.ROŠERO - P, s.r.o.Všetky firmy v obci Spišská Nová Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 31.09) v okrese Spišská Nová Ves

TOMIFA spol. s r.o.ndh ATYP s.r.o.RAUM interiér design, s.r.o.INTERIÉR NA MIERU, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť