Štatistiky Kompletné dáta o firme

F-Investments, s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť

1 500 €tržby 2022−738 €strata 2022

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 7. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

1 500 €tržby 2022
−738 €strata 2022
  1. 13 : tržby 15 935 €, výsledok hospodárenia 968 €
  2. 14 : tržby 34 696 €, výsledok hospodárenia 6 627 €
  3. 15 : tržby 10 000 €, výsledok hospodárenia -858 €
  4. 16 : tržby 7 249 €, výsledok hospodárenia -1 230 €
  5. 17 : tržby 12 210 €, výsledok hospodárenia 2 250 €
  6. 18 : tržby 4 226 €, výsledok hospodárenia -3 €
  7. 19 : tržby 11 863 €, výsledok hospodárenia 1 074 €
  8. 20 : tržby 3 951 €, výsledok hospodárenia 2 843 €
  9. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 822 €
  10. 22 : tržby 1 500 €, výsledok hospodárenia -738 €
  11. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 486 €
  12. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 390 €
  13. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -90 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

F-Investments, s. r. o. (IČO 46690611), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 12. 6. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci F-Investments

V roku 2025 mala F-Investments priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2016 boli 0 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 17. 10. 2026.

Konatelia F-Investments

Podľa Registra právnických osôb konajú za F-Investments 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

JUDr. Artúr Fried, LL.M.konateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Kristína Fried, LL.M.konateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

Spoločníci F-Investments

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

JUDr. Artúr Fried, LL.M.spoločník
JUDr. Kristína Fried, LL.M.spoločník

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok F-Investments

Za rok 2022 má F-Investments v závierke tržby 1 500 €, a výsledok hospodárenia −738 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 34 696 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20221 500 €
Výsledok hospodárenia 2022−738 €strata
Majetok (aktíva) 202525 tis. €
Vlastné imanie 202515 tis. €
Záväzky 20259 081 €37,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025−294 €
Zisková marža 2022−49,2 %medián odvetvia +2,2 %
Súčet výsledkov za 13 rokov6 925 €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát F-Investments

Súvaha F-Investments

Všetky čísla zo závierok F-Investments (13 rokov)
Čísla zo závierok F-Investments po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−90 €24 560 €15 479 €9 081 €−294 €—
2024—390 €16 245 €15 570 €675 €−437 €—
2023—−2 486 €16 035 €15 179 €856 €−691 €—
20221 500 €−738 €19 449 €17 665 €1 784 €1 322 €−49,2 %
2021—−1 822 €20 244 €18 404 €1 840 €−32 €—
20203 951 €2 843 €22 523 €20 226 €2 297 €3 919 €+72,0 %
201911 863 €1 074 €20 574 €17 383 €3 191 €2 147 €+9,1 %
20184 226 €−3 €17 665 €16 308 €1 357 €74 €−0,1 %
201712 210 €2 250 €18 287 €16 311 €1 976 €2 953 €+18,4 %
20167 249 €−1 230 €15 899 €14 062 €1 837 €−620 €−17,0 %
201510 000 €−858 €17 536 €15 292 €2 244 €549 €−8,6 %
201434 696 €6 627 €52 575 €16 150 €36 425 €10 610 €+19,1 %
201315 935 €968 €28 317 €9 523 €18 794 €1 394 €+6,1 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí F-Investments?

Peniaze od štátu: F-Investments

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy F-Investments

Dátum vzniku F-Investments je 12. 6. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: CB Profil, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/82043/B
  2. Zmena obchodného menaPredtým CB Profil, s.r.o., odvtedy F-Investments, s. r. o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 15 935 € · majetok 28 317 €
  4. Nový štatutár: JUDr. Artúr Fried, LL.M.Konateľ
  5. Nový štatutár: JUDr. Kristína Fried, LL.M.Konateľ
  6. Nový spoločník: JUDr. Kristína Fried, LL.M.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti F-Investments

  • Prenájom hnuteľných vecí
  • prípravné práce k realizácii stavby,
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
  • počítačové služby,
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  • administratívne služby,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentačnej hodnoty,
  • vedenie účtovníctva,
  • reklama a marketingové služby,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.

F-Investments v odvetví prenájom a lízing

F-Investments je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 46 417 € (2 090 závierok), F-Investments má 1 500 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 423 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je F-Investments 193. z 201.

V odvetví v okrese Bratislava I423aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 090Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+2,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb F-Investments, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava I ›

Sídlo F-Investments: Bratislava - Staré Mesto

F-Investments sídli na adrese Čulenova 5, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 46 024 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 823. Na tej istej adrese je zapísaných 29 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto46 024aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 823aktívnych
V tom istom odvetví423okres Bratislava I
Na tej istej adrese29aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

F-Investments: IČO, sídlo a základné údaje

F-Investments, s. r. o. (IČO 46690611) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 12. 6. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutármi sú JUDr. Artúr Fried, LL.M. a JUDr. Kristína Fried, LL.M.. Za rok 2022 sú v závierke tržby 1 500 € a výsledok hospodárenia −738 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 6. 2012
Skoršie názvyCB Profil, s.r.o.
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví prenájom a lízing (SK NACE 77) F-Investments, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 1 500 €, typická firma odvetvia 46 417 € (medián z 2 090 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 8. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Prenájom a lízing: tržby a mzdy ›Prenájom a lízing v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

A.K.F. Legal, s. r. o.AKF Property s. r. o.AKF Property II s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Železnice Slovenskej republikyZápadoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.29) v okrese Bratislava I

Feemy s. r. o.ACURA, spol. s r.o.VITIUM group, spol. s r.o.Franco Facility Management s. r. o.Lucons s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť