reDefined s. r. o.
Liptovský Mikuláš · Generálne čistenie budov
56 732 €tržby 2025 ▼ 10 %−26 446 €strata 2025aktívna 14 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 180 €, výsledok hospodárenia 64 €
- 13 : tržby 6 003 €, výsledok hospodárenia -16 531 €
- 14 : tržby 6 288 €, výsledok hospodárenia -5 887 €
- 15 : tržby 1 697 €, výsledok hospodárenia -11 706 €
- 16 : tržby 2 186 €, výsledok hospodárenia -17 352 €
- 17 : tržby 9 617 €, výsledok hospodárenia -21 083 €
- 18 : tržby 47 996 €, výsledok hospodárenia -10 164 €
- 19 : tržby 76 987 €, výsledok hospodárenia -15 160 €
- 20 : tržby 98 181 €, výsledok hospodárenia 8 361 €
- 21 : tržby 40 852 €, výsledok hospodárenia -14 311 €
- 22 : tržby 51 212 €, výsledok hospodárenia -53 018 €
- 23 : tržby 54 296 €, výsledok hospodárenia -40 467 €
- 24 : tržby 62 721 €, výsledok hospodárenia -22 318 €
- 25 : tržby 56 732 €, výsledok hospodárenia -26 446 €
reDefined s. r. o. (IČO 46675345) mala v roku 2025 tržby 56 732 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci reDefined
V roku 2025 mala reDefined priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 9 372 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 9 372 € | 6 855 € |
| 2024 | — | 9 338 € | 6 833 € |
| 2023 | — | 21 631 € | 15 733 € |
| 2022 | — | 14 348 € | 10 386 € |
| 2021 | — | 37 568 € | 27 179 € |
| 2020 | — | 57 245 € | 41 028 € |
| 2019 | — | 19 965 € | 14 822 € |
| 2018 | — | 14 476 € | 10 767 € |
| 2017 | — | 3 544 € | 2 610 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 6 855 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 2 480 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ reDefined
Podľa Registra právnických osôb koná za reDefined 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník reDefined
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Paul Alastair Wilson100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Paul Alastair Wilsonod 13. 11. 2020 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok reDefined
Za rok 2025 má reDefined v závierke tržby 56 732 €, o 9,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −26 446 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 98 181 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát reDefined
Najvyššie tržby: rok 2020, 98 181 €. Najnižšie: rok 2012, 180 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 56 732 € |
| 2024 | 62 721 € |
| 2023 | 54 296 € |
| 2022 | 51 212 € |
| 2021 | 40 852 € |
| 2020 | 98 181 € |
| 2019 | 76 987 € |
| 2018 | 47 996 € |
| 2017 | 9 617 € |
| 2016 | 2 186 € |
| 2015 | 1 697 € |
| 2014 | 6 288 € |
| 2013 | 6 003 € |
| 2012 | 180 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 12 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −246 018 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −26 446 € |
| 2024 | −22 318 € |
| 2023 | −40 467 € |
| 2022 | −53 018 € |
| 2021 | −14 311 € |
| 2020 | 8 361 € |
| 2019 | −15 160 € |
| 2018 | −10 164 € |
| 2017 | −21 083 € |
| 2016 | −17 352 € |
| 2015 | −11 706 € |
| 2014 | −5 887 € |
| 2013 | −16 531 € |
| 2012 | 64 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- reDefined
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −46,6 %, medián odvetvia +6,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | reDefined | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −46,6 % | +6,7 % |
| 2024 | −35,6 % | +4,4 % |
| 2023 | −74,5 % | +2,8 % |
| 2022 | — | +2,3 % |
| 2021 | −35,0 % | +2,6 % |
| 2020 | +8,5 % | +2,5 % |
| 2019 | −19,7 % | +2,0 % |
| 2018 | −21,2 % | +2,3 % |
| 2017 | — | +4,2 % |
| 2016 | — | +3,7 % |
| 2015 | — | +3,6 % |
| 2014 | −93,6 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | +35,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 9 z 12 rokov, najviac v roku 2018 (+399,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −9,5 % |
| 2024 | +15,5 % |
| 2023 | +6,0 % |
| 2022 | +25,4 % |
| 2021 | −58,4 % |
| 2020 | +27,5 % |
| 2019 | +60,4 % |
| 2018 | +399,1 % |
| 2017 | +339,9 % |
| 2016 | +28,8 % |
| 2015 | −73,0 % |
| 2014 | +4,7 % |
| 2013 | +3 235,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha reDefined
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 105 427 €, vlastné imanie −123 611 € a záväzky 229 038 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 105 427 € | −123 611 € | 229 038 € |
| 2024 | 109 712 € | −97 165 € | 206 877 € |
| 2023 | 127 922 € | −74 847 € | 202 769 € |
| 2022 | 188 429 € | 3 213 € | 185 216 € |
| 2021 | 164 418 € | −3 769 € | 168 187 € |
| 2020 | 172 439 € | 18 609 € | 153 830 € |
| 2019 | 171 650 € | 2 181 € | 167 806 € |
| 2018 | 136 149 € | 2 341 € | 133 808 € |
| 2017 | 41 647 € | −7 495 € | 49 142 € |
| 2016 | 25 207 € | −46 412 € | 71 619 € |
| 2015 | 35 056 € | −29 060 € | 64 116 € |
| 2014 | 22 177 € | −17 354 € | 39 531 € |
| 2013 | 27 163 € | −11 467 € | 38 630 € |
| 2012 | 23 286 € | 5 064 € | 18 222 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok reDefined (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56 732 € | −26 446 € | 105 427 € | −123 611 € | 229 038 € | 4 633 € | −46,6 % |
| 2024 | 62 721 € | −22 318 € | 109 712 € | −97 165 € | 206 877 € | 12 551 € | −35,6 % |
| 2023 | 54 296 € | −40 467 € | 127 922 € | −74 847 € | 202 769 € | −4 231 € | −74,5 % |
| 2022 | 51 212 € | −53 018 € | 188 429 € | 3 213 € | 185 216 € | −11 113 € | −103,5 % |
| 2021 | 40 852 € | −14 311 € | 164 418 € | −3 769 € | 168 187 € | −705 € | −35,0 % |
| 2020 | 98 181 € | 8 361 € | 172 439 € | 18 609 € | 153 830 € | 27 426 € | +8,5 % |
| 2019 | 76 987 € | −15 160 € | 171 650 € | 2 181 € | 167 806 € | 13 868 € | −19,7 % |
| 2018 | 47 996 € | −10 164 € | 136 149 € | 2 341 € | 133 808 € | 18 906 € | −21,2 % |
| 2017 | 9 617 € | −21 083 € | 41 647 € | −7 495 € | 49 142 € | −2 545 € | −219,2 % |
| 2016 | 2 186 € | −17 352 € | 25 207 € | −46 412 € | 71 619 € | −7 106 € | −793,8 % |
| 2015 | 1 697 € | −11 706 € | 35 056 € | −29 060 € | 64 116 € | −838 € | −689,8 % |
| 2014 | 6 288 € | −5 887 € | 22 177 € | −17 354 € | 39 531 € | −267 € | −93,6 % |
| 2013 | 6 003 € | −16 531 € | 27 163 € | −11 467 € | 38 630 € | −11 422 € | −275,4 % |
| 2012 | 180 € | 64 € | 23 286 € | 5 064 € | 18 222 € | 64 € | +35,6 % |
Riziko: zaplatí reDefined?
reDefined a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom reDefined v objeme 26 732 € z rokov 2018 až 2021. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš: 26 732 € v 7 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2021, 9 142 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2021 | 2 | 9 142 € |
| 2020 | 1 | 1 798 € |
| 2019 | 3 | 8 208 € |
| 2018 | 2 | 7 583 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy reDefined
Dátum vzniku reDefined je 22. 5. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: RANIA s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57367/L
- Zmena obchodného menaPredtým RANIA s. r. o., odvtedy reDefined s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 180 € · majetok 23 286 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023518717
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš, hodnota zmluvy 6 153 €. Firma vznikla 22. 5. 2012.
- Nový spoločník: Paul Alastair WilsonSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 56 732 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti reDefined
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom hnuteľných vecí
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Reklamné a marketingové služby
- Prevádzka malých plavidiel
- Činnosť podnikateľských, organizančných a ekonomických poradcov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení
- Služby požičovní
- Administratívne služby
- Počítačové služby
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
reDefined v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
reDefined je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť generálne čistenie budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 441 € (4 583 závierok), reDefined má 56 732 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 244 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je reDefined 29. z 73.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 19 583 €, polovica do 46 441 €, tri štvrtiny do 122 629 €; 10 % firiem má viac než 388 396 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 660 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 19 583 € |
| medián | 46 441 € |
| horný kvartil | 122 629 € |
| 10 % firiem má viac než | 388 396 € |
| reDefined | 56 732 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- reDefined
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby reDefined s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | reDefined | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 56 732 € | 46 441 € |
| 2024 | 62 721 € | 43 184 € |
| 2023 | 54 296 € | 41 916 € |
| 2022 | 51 212 € | 41 197 € |
| 2021 | 40 852 € | 37 641 € |
| 2020 | 98 181 € | 36 958 € |
| 2019 | 76 987 € | 37 759 € |
| 2018 | 47 996 € | 38 247 € |
| 2017 | 9 617 € | 36 877 € |
| 2016 | 2 186 € | 34 990 € |
| 2015 | 1 697 € | 35 825 € |
| 2014 | 6 288 € | — |
| 2013 | 6 003 € | — |
| 2012 | 180 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| reDefined | 56 732 € |
|---|---|
| medián okresu Liptovský Mikuláš | 44 287 € |
| medián kraja | 47 774 € |
| medián Slovenska | 46 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Oil W-power s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 137 241 € (2024)
- V&A-STAVBY s. r. o.Lipany · tržby 137 182 € (2025)
- KiFEM s.r.o.Štúrovo · tržby 136 756 € (2025)
- El NoLi Group SK s. r. o.Veľké Leváre · tržby 136 295 € (2025)
- Sociálny podnik Žaškov, s. r. o.Žaškov · tržby 136 220 € (2025)
- Irg & garden servis s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 135 889 € (2025)
- Top Clean Servis s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 135 852 € (2025)
- ABN Klematis s.r.o.Čaklov · tržby 135 715 € (2025)
- Vaspol s. r. o.Zemplínska Široká · tržby 135 575 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb reDefined, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Administratívne a podporné služby v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sídlo reDefined: Liptovský Mikuláš
reDefined sídli na adrese Demänová 42, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 099 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 396.
Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›
reDefined: IČO, sídlo a základné údaje
reDefined s. r. o. (IČO 46675345) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 22. 5. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Paul Alastair Wilson. Za rok 2025 sú v závierke tržby 56 732 € a výsledok hospodárenia −26 446 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Generálne čistenie budov (SK NACE 8121) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 22. 5. 2012 |
| Skoršie názvy | RANIA s. r. o. |
| Obec | Liptovský Mikuláš |
| Okres | Okres Liptovský Mikuláš |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) reDefined s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 56 732 €, typická firma odvetvia 46 441 € (medián z 4 583 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sieť prepojení firmy reDefined
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu reDefined
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu reDefined
- Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 919 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
- Výhry konkurentov90firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 142 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €
Najbližší tender zadarmo
Upratovacie službyÚrad pre verejné obstarávanielehota 19. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny741 zmlúv za 3 roky · 20 108 881 € · naposledy 8. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.208 zmlúv za 3 roky · 670 885 € · naposledy 23. 9. 2026Mesto Prešov48 zmlúv za 3 roky · 9 858 821 € · naposledy 22. 7. 2026 Všetkých 557 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš
Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Liptovský Mikuláš
BOROŠ COMPANY s. r. o.Drelia s. r. o.TRIN Partners s. r. o.JASTAR +, s. r. o.MADUR s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.