VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BULGUR, s. r. o.

Trenčín · Reštauračné činnosti

536 436 €tržby 2025 ▲ 5 %−3 467 €strata 2025

aktívna 14 rokov13 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

536 436 €tržby 2025 ▲ 5 %
−3 467 €strata 2025
  1. 12 : tržby 65 743 €, výsledok hospodárenia 12 €
  2. 13 : tržby 92 602 €, výsledok hospodárenia -21 746 €
  3. 14 : tržby 124 301 €, výsledok hospodárenia -10 953 €
  4. 15 : tržby 177 206 €, výsledok hospodárenia 13 880 €
  5. 16 : tržby 172 394 €, výsledok hospodárenia 830 €
  6. 17 : tržby 169 875 €, výsledok hospodárenia -31 399 €
  7. 18 : tržby 199 607 €, výsledok hospodárenia -7 237 €
  8. 19 : tržby 248 261 €, výsledok hospodárenia 9 661 €
  9. 20 : tržby 203 349 €, výsledok hospodárenia -24 697 €
  10. 21 : tržby 205 623 €, výsledok hospodárenia -21 787 €
  11. 22 : tržby 276 428 €, výsledok hospodárenia 2 934 €
  12. 23 : tržby 407 428 €, výsledok hospodárenia 16 722 €
  13. 24 : tržby 512 491 €, výsledok hospodárenia 19 273 €
  14. 25 : tržby 536 436 €, výsledok hospodárenia -3 467 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BULGUR, s. r. o. (IČO 46671315) mala v roku 2025 tržby 536 436 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BULGUR

V roku 2025 mala BULGUR priemerne 13 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 228 628 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 076 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Ubytovanie a stravovanie v okrese Trenčín bola v roku 2025 1 209 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia BULGUR

Podľa Registra právnických osôb konajú za BULGUR 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci BULGUR

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch BULGUR
Podiely spoločníkov na vkladoch BULGUR Alexandra Ondračková 33,3 %, Matej Vacula 33,3 %, Róbert Ondračka 33,3 %. Spolu 5 001 €. Alexandra Ondračková: 1 667 €, 33,3 %Matej Vacula: 1 667 €, 33,3 %Róbert Ondračka: 1 667 €, 33,3 %33,3 % najväčší podiel
  • Alexandra Ondračková33,3 %
  • Matej Vacula33,3 %
  • Róbert Ondračka33,3 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Alexandra Ondračkováod 10. 5. 2012 1 667 €33,3 %
Matej Vaculaod 10. 5. 2012 1 667 €33,3 %
Róbert Ondračkaod 10. 5. 2012 1 667 €33,3 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BULGUR

Za rok 2025 má BULGUR v závierke tržby 536 436 €, o 4,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −3 467 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 536 436 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025536 tis. €▲ +4,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−3 467 €strata
Majetok (aktíva) 2025200 tis. €
Vlastné imanie 202538 tis. €
Záväzky 2025162 tis. €81,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025263 tis. €
Zisková marža 2025−0,6 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−58 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 840 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát BULGUR

Súvaha BULGUR

Všetky čísla zo závierok BULGUR (14 rokov)
Čísla zo závierok BULGUR po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025536 436 €−3 467 €200 333 €38 027 €162 306 €263 300 €−0,6 %
2024512 491 €19 273 €157 515 €41 494 €116 021 €229 517 €+3,8 %
2023407 428 €16 722 €116 863 €22 221 €94 642 €163 115 €+4,1 %
2022276 428 €2 934 €92 375 €−85 501 €177 876 €126 464 €+1,1 %
2021205 623 €−21 787 €98 255 €−88 435 €186 690 €58 407 €−10,6 %
2020203 349 €−24 697 €63 650 €−66 648 €130 298 €54 184 €−12,1 %
2019248 261 €9 661 €54 818 €−41 951 €96 769 €88 490 €+3,9 %
2018199 607 €−7 237 €15 289 €−51 612 €66 901 €55 757 €−3,6 %
2017169 875 €−31 399 €17 872 €−44 375 €62 247 €31 559 €−18,5 %
2016172 394 €830 €15 994 €−12 976 €28 970 €45 933 €+0,5 %
2015177 206 €13 880 €48 227 €−13 806 €62 033 €53 556 €+7,8 %
2014124 301 €−10 953 €24 860 €−27 687 €52 547 €21 088 €−8,8 %
201392 602 €−21 746 €33 460 €−16 734 €50 194 €8 239 €−23,5 %
201265 743 €12 €21 672 €5 013 €16 659 €23 791 €0,0 %

Riziko: zaplatí BULGUR?

Peniaze od štátu: BULGUR

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BULGUR

Dátum vzniku BULGUR je 10. 5. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/26231/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 65 743 € · majetok 21 672 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023502624
  4. Nový spoločník: Róbert OndračkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Nový štatutár: Matej VaculaKonateľ
  6. Nový spoločník: Matej VaculaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 536 436 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BULGUR

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • prevádzkovanie výdajne stravy
  • donášková služba
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

BULGUR v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

BULGUR je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), BULGUR má 536 436 €, čo je 6,8-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 440 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BULGUR 22. z 162.

V odvetví v okrese Trenčín440aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 740Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BULGUR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Trenčín ›

Sídlo BULGUR: Trenčín

BULGUR sídli na adrese K výstavisku 12/421, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850.

Subjektov v obci Trenčín12 280aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 850aktívnych
V tom istom odvetví440okres Trenčín

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

BULGUR: IČO, sídlo a základné údaje

BULGUR, s. r. o. (IČO 46671315) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 10. 5. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutármi sú Róbert Ondračka, Alexandra Ondračková a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 536 436 € a výsledok hospodárenia −3 467 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 001 €
Vznik10. 5. 2012
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Vyrubená daň z príjmov3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) BULGUR, s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 536 436 €, typická firma odvetvia 78 685 €, čo je 6,8-násobok mediánu (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›

Sieť prepojení firmy BULGUR

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BULGUR

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BULGUR

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

GUARD SYS, s.r.o.PROMmat, spol. s r.o.

Najväčšie firmy v obci Trenčín

4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Trenčín

PANDA - Ázijské špeciality N Hung s. r. o.PARTY PRO s. r. o.Bosco restaurant & bowling s. r. o.J. N. MAXX, s.r.o.Masterchef Catering, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk