EKO-MONTE, s.r.o.
Žilina · Murovanie a murárske práce
2 462 577 €tržby 2025 ▲ 183 %+69 426 €zisk 2025aktívna 14 rokov10 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 48 522 €, výsledok hospodárenia 230 €
- 13 : tržby 42 534 €, výsledok hospodárenia 126 €
- 14 : tržby 9 136 €, výsledok hospodárenia -5 596 €
- 15 : tržby 467 734 €, výsledok hospodárenia -8 475 €
- 16 : tržby 240 618 €, výsledok hospodárenia -26 662 €
- 17 : tržby 224 000 €, výsledok hospodárenia 6 462 €
- 18 : tržby 551 648 €, výsledok hospodárenia 9 156 €
- 19 : tržby 2 588 967 €, výsledok hospodárenia 12 592 €
- 20 : tržby 906 401 €, výsledok hospodárenia 2 967 €
- 21 : tržby 635 402 €, výsledok hospodárenia 2 707 €
- 22 : tržby 586 335 €, výsledok hospodárenia 11 806 €
- 23 : tržby 841 463 €, výsledok hospodárenia 43 301 €
- 24 : tržby 870 043 €, výsledok hospodárenia 59 549 €
- 25 : tržby 2 462 577 €, výsledok hospodárenia 69 426 €
EKO-MONTE, s.r.o. (IČO 46554980) mala v roku 2025 tržby 2 462 577 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EKO-MONTE
V roku 2025 mala EKO-MONTE priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 45 055 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | 45 055 € | 29 761 € |
| 2024 | 3 | 37 044 € | — |
| 2023 | 3 | 30 189 € | — |
| 2022 | 4 | 29 430 € | — |
| 2021 | 5 | 35 432 € | — |
| 2020 | 6 | 31 797 € | — |
| 2019 | — | 50 174 € | — |
| 2018 | — | 25 433 € | — |
| 2017 | — | 10 397 € | — |
| 2016 | — | 27 514 € | — |
| 2015 | — | 11 935 € | — |
| 2014 | — | 1 235 € | — |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 66 % 29 761 €
- Odvody zamestnávateľa 24 % 10 674 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ EKO-MONTE
Podľa Registra právnických osôb koná za EKO-MONTE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník EKO-MONTE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok EKO-MONTE
Za rok 2025 má EKO-MONTE v závierke tržby 2 462 577 €, o 183,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +69 426 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 2 588 967 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 17 561 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát EKO-MONTE
Najvyššie tržby: rok 2019, 2 588 967 €. Najnižšie: rok 2014, 9 136 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 462 577 € |
| 2024 | 870 043 € |
| 2023 | 841 463 € |
| 2022 | 586 335 € |
| 2021 | 635 402 € |
| 2020 | 906 401 € |
| 2019 | 2 588 967 € |
| 2018 | 551 648 € |
| 2017 | 224 000 € |
| 2016 | 240 618 € |
| 2015 | 467 734 € |
| 2014 | 9 136 € |
| 2013 | 42 534 € |
| 2012 | 48 522 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 3 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 177 589 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 69 426 € |
| 2024 | 59 549 € |
| 2023 | 43 301 € |
| 2022 | 11 806 € |
| 2021 | 2 707 € |
| 2020 | 2 967 € |
| 2019 | 12 592 € |
| 2018 | 9 156 € |
| 2017 | 6 462 € |
| 2016 | −26 662 € |
| 2015 | −8 475 € |
| 2014 | −5 596 € |
| 2013 | 126 € |
| 2012 | 230 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EKO-MONTE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,8 %, medián odvetvia +4,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EKO-MONTE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,8 % | +4,3 % |
| 2024 | +6,8 % | +3,0 % |
| 2023 | +5,1 % | +2,0 % |
| 2022 | +2,0 % | +1,7 % |
| 2021 | +0,4 % | +1,6 % |
| 2020 | +0,3 % | +1,7 % |
| 2019 | +0,5 % | +1,9 % |
| 2018 | +1,7 % | +2,3 % |
| 2017 | +2,9 % | +3,3 % |
| 2016 | −11,1 % | +3,3 % |
| 2015 | −1,8 % | +2,7 % |
| 2014 | −61,3 % | — |
| 2013 | +0,3 % | — |
| 2012 | +0,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 12 rokov, najviac v roku 2019 (+369,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +183,0 % |
| 2024 | +3,4 % |
| 2023 | +43,5 % |
| 2022 | −7,7 % |
| 2021 | −29,9 % |
| 2020 | −65,0 % |
| 2019 | +369,3 % |
| 2018 | +146,3 % |
| 2017 | −6,9 % |
| 2016 | −48,6 % |
| 2015 | +5 019,7 % |
| 2014 | −78,5 % |
| 2013 | −12,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EKO-MONTE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 447 025 €, vlastné imanie 202 590 € a záväzky 244 354 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 447 025 € | 202 590 € | 244 354 € |
| 2024 | 1 121 287 € | 183 164 € | 938 123 € |
| 2023 | 394 014 € | 123 615 € | 270 399 € |
| 2022 | 685 811 € | 80 314 € | 605 497 € |
| 2021 | 458 775 € | 68 507 € | 390 268 € |
| 2020 | 317 022 € | 65 800 € | 251 222 € |
| 2019 | 200 090 € | 62 833 € | 137 257 € |
| 2018 | 178 486 € | 50 242 € | 128 244 € |
| 2017 | 94 087 € | 41 086 € | 53 001 € |
| 2016 | 131 883 € | 76 383 € | 55 500 € |
| 2015 | 177 055 € | 99 792 € | 77 263 € |
| 2014 | 7 508 € | −239 € | 7 747 € |
| 2013 | 5 674 € | 5 357 € | 317 € |
| 2012 | 10 284 € | 10 230 € | 54 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EKO-MONTE (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 462 577 € | 69 426 € | 447 025 € | 202 590 € | 244 354 € | 180 528 € | +2,8 % |
| 2024 | 870 043 € | 59 549 € | 1 121 287 € | 183 164 € | 938 123 € | −22 414 € | +6,8 % |
| 2023 | 841 463 € | 43 301 € | 394 014 € | 123 615 € | 270 399 € | 93 573 € | +5,1 % |
| 2022 | 586 335 € | 11 806 € | 685 811 € | 80 314 € | 605 497 € | 94 422 € | +2,0 % |
| 2021 | 635 402 € | 2 707 € | 458 775 € | 68 507 € | 390 268 € | 88 040 € | +0,4 % |
| 2020 | 906 401 € | 2 967 € | 317 022 € | 65 800 € | 251 222 € | 52 895 € | +0,3 % |
| 2019 | 2 588 967 € | 12 592 € | 200 090 € | 62 833 € | 137 257 € | 110 142 € | +0,5 % |
| 2018 | 551 648 € | 9 156 € | 178 486 € | 50 242 € | 128 244 € | 78 090 € | +1,7 % |
| 2017 | 224 000 € | 6 462 € | 94 087 € | 41 086 € | 53 001 € | 44 450 € | +2,9 % |
| 2016 | 240 618 € | −26 662 € | 131 883 € | 76 383 € | 55 500 € | 28 589 € | −11,1 % |
| 2015 | 467 734 € | −8 475 € | 177 055 € | 99 792 € | 77 263 € | 29 984 € | −1,8 % |
| 2014 | 9 136 € | −5 596 € | 7 508 € | −239 € | 7 747 € | −4 652 € | −61,3 % |
| 2013 | 42 534 € | 126 € | 5 674 € | 5 357 € | 317 € | 300 € | +0,3 % |
| 2012 | 48 522 € | 230 € | 10 284 € | 10 230 € | 54 € | 398 € | +0,5 % |
Riziko: zaplatí EKO-MONTE?
EKO-MONTE a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom EKO-MONTE v objeme 6 962 930 € z rokov 2020 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Obec Zborov nad Bystricou: 6 282 931 € v 2 zmluvách. Vo verejnom obstarávaní má 2 vyhraté súťaže za 2 968 364 €.
Rok s najväčším objemom: 2026, 6 282 931 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 2 | 6 282 931 € |
| 2025 | 1 | 403 867 € |
| 2022 | 2 | 276 132 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy EKO-MONTE
Dátum vzniku EKO-MONTE je 16. 2. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: SALES s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 18 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56171/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 48 522 € · majetok 10 284 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023419783
- Nový štatutár: Marián JaníkKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým SALES s. r. o., odvtedy EKO-MONTE, s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina. Firma vznikla 16. 2. 2012.
- Nový spoločník: Marián JaníkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Mesto Krásno nad Kysucou, cena 403 867 €. Modernizácia, prístavba a stavebné úpravy základnej školy v Krásne nad Kysucou 07_2025
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 2 462 577 €.
- Najväčšia verejná zmluva: 3 154 332 €Objednávateľ Obec Zborov nad Bystricou. Zmluva o dielo
- Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Obec Zborov nad Bystricou, cena 2 564 497 €. Chránime si obec Zborov nad Bystricou pred povodňami
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EKO-MONTE
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- prípravné práce k realizácii stavby
- poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie
- poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vedenie účtovníctva
- čistiace a upratovacie služby
- reklamné a marketingové služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- prenájom hnuteľných vecí
- vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom.
- Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
- murárstvo
- montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - tlakových
- montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - plynových
- opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení tlakových
- opravy vyhradených technických zariadení plynových
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
EKO-MONTE v odvetví špecializované stavebné práce
EKO-MONTE je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť murovanie a murárske práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 765 € (14 529 závierok), EKO-MONTE má 2 462 577 €, čo je 34-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 6 440 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EKO-MONTE 44. z 839.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 765 €, tri štvrtiny do 268 037 €; 10 % firiem má viac než 848 804 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 763 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 765 € |
| horný kvartil | 268 037 € |
| 10 % firiem má viac než | 848 804 € |
| EKO-MONTE | 2 462 577 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EKO-MONTE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EKO-MONTE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EKO-MONTE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 462 577 € | 71 765 € |
| 2024 | 870 043 € | 79 000 € |
| 2023 | 841 463 € | 84 490 € |
| 2022 | 586 335 € | 86 129 € |
| 2021 | 635 402 € | 76 761 € |
| 2020 | 906 401 € | 75 263 € |
| 2019 | 2 588 967 € | 85 876 € |
| 2018 | 551 648 € | 82 796 € |
| 2017 | 224 000 € | 79 454 € |
| 2016 | 240 618 € | 74 018 € |
| 2015 | 467 734 € | 71 920 € |
| 2014 | 9 136 € | — |
| 2013 | 42 534 € | — |
| 2012 | 48 522 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EKO-MONTE | 2 462 577 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 99 135 € |
| medián kraja | 90 564 € |
| medián Slovenska | 71 765 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HM Košice, spol. s r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 5 971 564 € (2025)
- IZOLEX BAU s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 883 720 € (2025)
- PROMAN, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 5 869 134 € (2025)
- DOKARO výrobné družstvoBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 5 864 940 € (2025)
- ML - Lock s.r.o.Kostolné Kračany · tržby 5 864 644 € (2025)
- KRS-Transport s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 5 858 438 € (2025)
- Prima Slovakia s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 5 821 339 € (2025)
- PROFIgips, s.r.o.Horný Hričov · tržby 5 816 051 € (2025)
- AFR GROUP s. r. o.Stupava · tržby 5 803 781 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EKO-MONTE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EKO-MONTE: Žilina
EKO-MONTE sídli na adrese Pri Kysuci 99/77, 010 03 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 308 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660. Na tej istej adrese je zapísaných 21 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
EKO-MONTE: IČO, sídlo a základné údaje
EKO-MONTE, s.r.o. (IČO 46554980) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 16. 2. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Marián Janík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 462 577 € a výsledok hospodárenia +69 426 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Murovanie a murárske práce (SK NACE 4391) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 2. 2012 |
| Skoršie názvy | SALES s. r. o. |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Vyrubená daň z príjmov | 17 561 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) EKO-MONTE, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 462 577 €, typická firma odvetvia 71 765 €, čo je 34-násobok mediánu (medián z 14 529 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy EKO-MONTE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EKO-MONTE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EKO-MONTE
- Tendre92súťaží štátu podľa webu firmy s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy40zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 92 tis. €
- Výhry konkurentov383firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 658 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 261 031 € · naposledy 29. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny187 zmlúv za 3 roky · 1 697 074 € · naposledy 1. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.67 zmlúv za 3 roky · 4 694 660 € · naposledy 23. 9. 2026 Všetkých 895 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.99) v okrese Žilina
GEOstatik a.s.Niersberger Slovakia, s.r.o.MIPE Invest, s.r.o.Unistav Teplička, s. r. o.HOLUBEK, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.